Imaju li žene erotske snove?

Čitam neke novine juče,neki intervju,kaže neka pop pevaljka da svaku noć ima erotske snove...
I normalno,ja jadni ograničeni muškarac se zapitah kako ti snovi mogu da izgledaju:
1.Kreditne kartice trče na 100m.Kartica sa najvećim iznosom uskače u vaš novčanik.
2.Velika svadba,vi u venčanici koju je kreirao Dior ili Armani,udajete se za Breda Pita ili Džordža Klunija,naravno daćete im nogu kad omatore.
3.Živite u dvorcu sultana od Bruneja.Sva njegova dobra su vam na raspolaganju,a vi možete da mu naredite da vam dođe u posetu samo kad se vama hoće(nikad).
Tu mi je mozak stao,molim vas da osvežite moje ideje,ne mogu da zamislim smerne forumašice kako maštaju o muškim zadnjicama,bicepsima,tricepsima,očima,obrvama ili o nekim(puj,puj!gadnim) muškim ekstremitetima...

Ma da... u pravu si, sve žene su sponzoruše... i to frigidne...:roll::roll::roll:
 
ovde krenula neka nova moda odgovaranja na temu u duetu :hahaha:

karlito: ne znam ja nista o tim tvojim, kako ono napisa... eee-rot-skim snovima, meni je najzanimljivije kad se borim protiv vampira sa plasticnom facom :lol: kakva je to jurnjava bila... i ne da sam ga pretukla, nego sam i gliser sam vozila... jel' se to uklapa o tvoju sliku prosecnog zenskog sna? :roll:
 
Nije,nego sam čitao intervju Goce Tržan.Jes' da ona nije neki reprezentativan ženski primerak,al' sam pokušao da zamislim šta ona to može da sanja a da nije u pitanju marketing...:)

Prijatelju ne znam sta si pio, ali sledeci put pozovi i mene, deluje...Kad bi trezni to citali? Nikad covece...:D
Otkad se nisam ubio, blago tebi, ja jos uvek imam mokre snove...:D
 
Čitam neke novine juče,neki intervju,kaže neka pop pevaljka da svaku noć ima erotske snove...
I normalno,ja jadni ograničeni muškarac se zapitah kako ti snovi mogu da izgledaju:
1.Kreditne kartice trče na 100m.Kartica sa najvećim iznosom uskače u vaš novčanik.
2.Velika svadba,vi u venčanici koju je kreirao Dior ili Armani,udajete se za Breda Pita ili Džordža Klunija,naravno daćete im nogu kad omatore.
3.Živite u dvorcu sultana od Bruneja.Sva njegova dobra su vam na raspolaganju,a vi možete da mu naredite da vam dođe u posetu samo kad se vama hoće(nikad).
Tu mi je mozak stao,molim vas da osvežite moje ideje,ne mogu da zamislim smerne forumašice kako maštaju o muškim zadnjicama,bicepsima,tricepsima,očima,obrvama ili o nekim(puj,puj!gadnim) muškim ekstremitetima...

kako nemam, a najbolji je onaj san sa sultanom.:D
 
Али, еротски снови и еротска маштања су различите ствари!


Ја имала еротски сан, као, ја и колега који ми је баш ,,фуј'' у РЛ, пробудила се згрожена!

Бегала целог дана од њега, ужас!

E i meni se često dešava da sanjarim o nekom liku koji mi je u RL totalno ogavan :???:
Uopšte ne kapiram u čemu je kvaka...
Mislim i dalje mi bude ogavan samo prevrćem po glavi odakle sam baš njega iskopala.

A erotske snove imam najčešće sa muškarcem koji nema lik, samo telo :whistling:
 

Back
Top