ima li hopera????

F*ck dat:

shta milsite o ovoj muzichkoj kuci???
ja mislim da je sve to lepo zamishljeno ali su pocheli da preteruju sa Hrvatima i duetima sa rock i hard core grupama.Losh primer je pesma "gola vera" jer je marcleo profi odradio svoj deo posla a x centar je samo po meni pokvario pesmu.Shto se tiche onog sa Hrvatima ne zhelim da neko to shvatikao provociranje po nacionalnoj osnovi
:arrow:
SELJAKUU LEPO TI JE REKLA beogradjanka.uh kako te riba isproziva..rep je SR*NJE, :twisted: 8) 8) 8) 8) NARONA-ZAKON!!!!!!!!
 
A konacno su se setili da naprave nov sajt. To su trebali da urade jos kad im je izasao nov album, a ne sad. Malo su zakasnili. . . Ali dobro bolje ikad nego nikad.
Mogli bi malo vise stvari da dodaju u multimediju. . . Ali u svakom slucaju dobar im je sajt.
 
cLick - OR - Die:
Deya:
Zar je techno uopste muzika?
Mislim,gde tu ima prave muzike?

Porka miserria! Techn0 je muzika kao i sve ostale muzike, jedino $to sa sobom nosi razlichitu (najjachu i najpozitivniju) energiju! Nemozhe$ uporedjivati rock i techno, kao $to nemozhe$ uporedjivati $pagete i pechenje ( a i jedno i drugo su hrana i to dobra!!!)

$to se tiche izbacivanja energije i uporedjivanja sa nekom $utkom ni to nema blage veze. Milion puta sam bio u $utki kao $to sam i milion puta zaginuo do jutra na tekn0 partyu. $utka, to je vi$e negativna energij! 7ecxn0, to je transmisija pozitivne energije. Ne udara$ nikoga vec $alje$ pozitivu i prima$ je.. i tako cela masa. U zivotu si propustio jednu weoma bitnu stvar, ako se nisi izdjuskao na tekn0 partyu i bio happy nakon toga 2 dana :D
Amin to that!:)
 
nije on rekao da muzika mora imati melodiju
za techno je rekao da ima R od ritma,sto je i tacno
al nije najgore to od svega
po meni je najgore sto dodje neko i pritisne PLAY i kao 'muzika' ide...gde je tu izvodjac?umetnik?
Moja baba bre moze da nauci da barata sampleovima,tako da nema potreba da se primate da su DJevi neki charobnjaci
to je tuga takve muzike...sto je svaki debil moze pustati,a sto se malo njih obogatilo time
------
------
a $ta je umetnik osim kompozitor?!!! Ja kada iskomponujem stvar od 0 do 101% ja sam music_god i napravitelj, a klinac sa gitarom koji poku$ava da skine neko CPAHbE je je obichan interpretator - zanatlija. A kada oma$i pa ubode ne$to drugo onda se kazhe da "ima svoj stil". Zato ne volim da slu$am priche o "umetnicima". Nema tu tajne ko je dobar DJ, a ko nije. Lichno, nikada na partyu nisam obracao pazhnju na DJeve, kao $to me nije zanimalo ni ko igra za Partizan $to me nije omelo da od 94-99 ubodem preko 200 tekmi na koje sam i$ao samo da bih se drao i bio lud :D xexexe znachi istina je da svako mozhe biti DJ, kao $to svako mozhe uzeti gitaru u ruke, ali izvezhbano uvo slu$aoca ce odmah primetiti razliku i prepoznati ko je DJ Hendrix, a ko DJ pres play on tape. Zato...
Tekno ne samo da je muzika, vec je vrhunska muzika. lako razumljiva i dostupna svima. Kao hleb na$ nasu$ni i voda :) To nije pravac 'zike rezervisan za kwazi elitu i snobice (koji bi da se razlikuju po cenu zhivota i poslednje pare) vec za $iroke mase i u tome nema nichega lo$eg.
Jednostavno... svaki chovek u sebi nosi osecaj za ritam. Neko vi$e neko manje, ali svi smo napravljeni od texnoa. Texno je tu da probudi i prizove ono najbolje u vama, u svim ljudima!! Od africhkih domorodaca i kineza pa sve do srba i eskima ;-)
 
Bleak WinterFullMoon:
DevouredSoul:
Karta je 2000 dinara, koncert je na stadionu, predgrupa je Slipknot...


Uostalom zar je bitno, bitno je da dolazi Hetfield i da cju ja njegovu pozadinu videti LIVE!
I naravno, da dolazi Slipknot i da cje tu biti No1... takodjeR live....


Joj... 15. jun... blizhi seeeeeeeee!

nemoj samo da se razocharas :wink:
ipak su ostarili,gledao sam im neki cert bili su gola voda posle prve pesme,a Jamesu je pukao glas posle druge :roll:

Nece se razocarati, bio sam na koncertu u januaru... 2 i po sata ludila...tacno je da imaju bizu 200 godina zajedno,ali jos uvek razvaljuju :!:
 
DIESEL'S NOT DEAD!!!HE:
F*ck dat:

shta milsite o ovoj muzichkoj kuci???
ja mislim da je sve to lepo zamishljeno ali su pocheli da preteruju sa Hrvatima i duetima sa rock i hard core grupama.Losh primer je pesma "gola vera" jer je marcleo profi odradio svoj deo posla a x centar je samo po meni pokvario pesmu.Shto se tiche onog sa Hrvatima ne zhelim da neko to shvatikao provociranje po nacionalnoj osnovi
:arrow:
SELJAKUU LEPO TI JE REKLA beogradjanka.uh kako te riba isproziva..rep je SR*NJE, :twisted: 8) 8) 8) 8) NARONA-ZAKON!!!!!!!!
Ma da ti to po onoj reklami a?"Pali ,brate,narodnjaci su zakon"!Ti ako ne volis rap,ne mora da znaci da je sr*nje.To je muzika ,kao i svaka druga,samo treba imati razumevanja...a i svako ima svoj ukus i o tome ne treba raspravljati!
 
huh.pa ajde da vidimo
Ti uzmi da sviras gitaru,a ja cu da sampleujem pa cemo da vidimo ko ce vishe da nauchi.Ja cu za mesec dana nauciti sve sto ti znas o pravljenju techno-a,a ti neces nauciti ni pola onoga sto ja znam sa gitarom za 2 godine.Samouk kao ja naravno.
Oces da se kladimo?
 

Back
Top