ima li hopera????

BEOGRADJANKA '89:
Da bas kao sto pise... Mi hocemo da sastavimo jednu Heavy Metall grupu,nas je: 2 devojke i 3 muskarca!!! Fali nam jos 1 zenski vokal kao i 1 muski zainteresovani iz okoline Beograda i Krusevca javite se . . . 064/26-25-26-9 a mozete i poruku da ostavite na forumu kao i e-mailu: jelenagrujic@msn.com
PA GDE SI TI RIBO??? JELI JECO KAKO JE U BG-u,KAD CES OVDE U KRUSEVAC???
 
BEOGRADJANKA '89:
Alexandra9:
BEOGRADJANKA '89:
SisaDaPimp:
Te to neki reper ispalio pa si sad nasla da ih pljujes ;).. Jbg nije lako al sta ces, zavoleces ih opet ;)
Gledaj siso,ja se u zivotu ne bih zabavljala sa reperom.Ne samo zbog muzike vec zbog toga sto su svi jadni i izopaceni!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ROCK'N'ROLL LONG LIVE!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
hey... devojko... nisi ti prava ,,rockerka'', i ne osecas muziku ni 2% ako pljujes po drugim pravcima...
bez ljutnje... Pazi,nema ljutnje.Ok.Razumem te!!! Ne znas me!!! I ne znas kakva sam osoba!!! Ne volim repere zato sto me asociraju na balavce!!! Ajde njihova smorena muzika...djene,djene...ali bre mnnnooooogoooooo se tripuju!!! Hocu da pitam ljude koja ih to muka muci pa moraju da se hvataju za papir i olovku i da krecu da repuju do...Slazem se i ja u neku ruku nisam fer,ali ovaj topic bi trebao da bude iskljucivo za Rockere,koji na malo pametniji i zdraviji nacin razmisljaju!!! rEPERI, ZATVORITE USTA!!!! KO NESTO NAPISE NA OVO - MAGARAC!!!! HE,HE,HE,HE!!!pozz za ALEXANDRU9
JECO JA NAPISA!!! JEL' SAM MAGARAC!!! KAD SE VIDIMO??? IMA SVASTA DA TI PRICAM!!!

~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
 
Princ of Kosovo:
dajte malo diskusije o elektronskoj muzici ali ne o komercijali tipa Scooter vec o technu,trip hopu,dram en bejzu,house-u,psychedelic tranceu i breakbeatu
Youre name is G*vno... TECHNO,TRANCE,HOUSE,sve same djane!!!!!!!NARODNJACI ZAAAAAAKKKOOOOOOONNN!!!!! ZIVELI NARODNJACI!!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P :P :P :D :D dodji u moje selo da vidis sta je muzika :!:
 
KONTRABAS:
Sta ima tu lose ako slusas narodnjake naravno ne grand.
ja ti slusam mosa grand,zika dobra pi*ke dobre ona indira bog zgodno telo dobar glas supr stas milina za oci a tek seka aleksic znas ono crno i zlatn na na na na na na naaaan a naaanaa ne voli city sem natase bekvalas(dobra pi*ka grand zakon vi mi pljnite pod zorpro
 
Ernesto_Che:
. . .:
Anonymous:
oces da dodjemo da im * mater?dovedem ceo nbg :twisted:
Prvo sredite svoju "Krv & Cast". Koliko sam cuo oni su najgorai od svih.

za blood&honour ne znam dal su najgori al su najveci i najjaci i najjrasprostranjeniji kod nas, barem sto se tice bgda
Koliko ja znam oni su najgori. . .
Ma obicne napaljene seljacine i nista vise.
 
Anonymous:
mortishaaa:
Anonymous:
mortishaaa:
Anonymous:
Znam svaku mogucu pesmu HammerFalala!Imam sve albume,EPijeve,filmove,majce,postere...A sa bendom sam pricao pre 3 godine! :lol:
hm....... OK.. ali opet to je samo tvoja rec :P salim se naravno :wink: ako ti tako mislis, slazem se sa tobom.. nego, zar ne mislis da su malo monotoni?? :?
Izvini ako sam ispao malo prepotentan{bilo mi je dosadno}Ne nemislim da su monotoni ali imam bar jos najmanje5 bendova koje volim skoro kao hammerfall npr>white skull,seventh avenye,dragonheart,vision devine,at vance,ayrion...
pa preporucujem od Hearta! :oops:
ma opusteno.. :wink: i hvala... a sta ti dodju ti bendovi, mislim koja vrsta i tako to... evo stidim se sto ne znam :oops:
To su Engleski i italijanski power bendovi!
a zato ih ne znam.. ipak se stidim :oops: nego.. a imas neki njihov cd posebno da mi preporucis :roll:
 
Bleak WinterFullMoon:
evo ko je prosao u finale:
1) Irish Stew - 199 glasova
2) Watchout - 167
3) nemam pojma kad sam video da smo drugi,malo smo se veselili tako da me nije interesovalo :lol:

al mislim da su prosli
Demeter (il kako se pise)
Tales of dark
i jos neko,nemam pojma

P.S. Al stvarno mi nije jasno kako Trash Union nije prosao...
:lol:
 
Hammerfall je pizdarija!! Obozavam ih!! One crimson night je jedan od najboljih live alobuma- nepogresivi su!! Inace meajce mozete da nabavite na buvljaku u Subotici po 5 evra (toliko sam ja platio prosle godine) :twisted: :twisted:
 
E,SELJACINE JEDNE!
KAO,NE VOLITE NARODNU MUZIKU,A KO PUNI STADIONE?
KOME JE TO PEVALA CECA?
I ZASTO DOLAZITE NA VESELJA(ISPRACAJE-SVADBE I OSTALO),TKZV.,ROKERI,METALCI?
CUTITE BOLJE I NE GLUMITE ''MUDO''!
PALAMUDE JEDNE!
 
E,SELJACINE JEDNE!
KAO,NE VOLITE NARODNU MUZIKU,A KO PUNI STADIONE?
KOME JE TO PEVALA CECA?
I ZASTO DOLAZITE NA VESELJA(ISPRACAJE-SVADBE I OSTALO),TKZV.,ROKERI,METALCI?
CUTITE BOLJE I NE GLUMITE ''MUDO''!
PALAMUDE JEDNE!
 
Bleak WinterFullMoon:
evo ko je prosao u finale:
1) Irish Stew - 199 glasova
2) Watchout - 167
3) nemam pojma kad sam video da smo drugi,malo smo se veselili tako da me nije interesovalo :lol:

al mislim da su prosli
Demeter (il kako se pise)
Tales of dark
i jos neko,nemam pojma

P.S. Al stvarno mi nije jasno kako Trash Union nije prosao...
Svaka cast!! :lol:
 
Beogradjanko smiri se i ne otvaraj ovakve teme sa ciljem da prozivas nekoga da ne bi bila trajno udaljena sa foruma.
Ni ja ne volim da slusam pomenute 'umetnice' ali to ne znaci da treba da pljujem po onima koji ih slisaju.
a ovo zatvaram jer kako je krenulo nece dobro da se zavrsi


-Can't tell if this is true or dream-
 

Back
Top