ima li hopera????

.MEAN MACHINE.:
To sam ti ja pricao za Metallicu.Zabole njih bas uvo dal ih pusta pink ili palma...A ti si rekao da bi prestao da ih slusas jer bi sve sto su radili palo u vodu...

da, to mi je kasnije palo na pamet, mala kontradikcija sa moje strane, izvinjavam se :wink:
uz to sam imao na umu eksponiranje .....
eto, moje obozavanje Pearl Jam-a trenutno lebdi u vazduhu zbog njihovih javljanja na MTV2, ja zaista ne znam koja im je svrha toga, i sta ONI traze tamo, al' nadam se da imaju pametan razlog ..... al' ako mi naprave djubre od albuma sledeci put i prodju kao Foo Fightersi, e onda komplet padaju u vodu .....

mada ne verujem ... neki se jednostavno rode kao alternativa :lol:
 
Eyesburn girl:
Dobrodosao kod nas!!!! Reci mi jel zivi i dalje kod vas Rasta duh???? Black Uhuru su odlican bend.... :D
pa oni nisu iz afrike.imas samo 2 ili 3 africka reggae benda za koje si mogla da cujes ako ne slusas reggae vise od 4-5 godina,a africka muzika je do jaja,mada vise mi se svidja ambijentalna nego ratnicke.
 
Alpha Blondy, i volim ono sto su Deep Forest radili sa Pigmejim, ali to nije direktno africka muzika, to su samo semplovi.

Sto me podseti - ima neko prevode ili barem dobre sajtove sa lyrics-ima Alpha Blondy? Je_bi ga, da je nemacki, jos bih nekako i mogla da prevedem :lol:
 
Joj, jeste, sutke su srkoooooz jaka stvar! Ali, koliko budala ima ovde po Kraljevu, mene su na svim koncertima posteno izmlatili! U stvari (decaci, zapusite usi, ovo je samo za devojcice), morala sam sve vreme da drzim ruke skupljene ispred grudnog kosa, jer bih u suprotnom bila gadno povredjena! Zato, bude mi sladje da pravimo malu, internu sutkicu moje drustvo i ja! Barem znam da nece niko da me ubije!
 
фигхтер:
Anonymous:
Zbuncic:
probaj da spavas u akvarijumu nekoliko dana i mozda ti izrastu peraja
rottease.gif

e bas niste drugari. ali dobro necete dodatnu konkurencuiju. svi me zezate a niko da ne kazhe. osim za silikone (hvala)

доброј риби не требају силикони... :roll:

a sta joj treba
 

Back
Top