ima li hopera????

Anonymous:
Eyesburn girl:
Dobrodosao kod nas!!!! Reci mi jel zivi i dalje kod vas Rasta duh???? Black Uhuru su odlican bend.... :D
pa oni nisu iz afrike.imas samo 2 ili 3 africka reggae benda za koje si mogla da cujes ako ne slusas reggae vise od 4-5 godina,a africka muzika je do jaja,mada vise mi se svidja ambijentalna nego ratnicke.
E u pravu si, nisu africki bend vec su sa Jamajke, ali me je poveo onaj naziv benda sto na svahili jeziku znaci nesto tipa sloboda. Inace slusala sam neke africke izvodjace i mislim da imaju koliko-toliko dobru reggae scenu
:)
 
Sta, kako da bude privlacan transseksualac? Evo, uzmite moj primer... Cekaj, pa sto me zezas, ja toliko volim da pisem na ovom forumu da sam se tek kad sam krenula da odgovorim na pitanje kako biti zgodan transseksualac, setila da ja NISAM TRANSSEKSUALAC! Ja sam devojcica koja, znas, voli decake i tome slicno (malo vece decake, ili jos vece decake) ali oni, nazalost, ne vole mene...
 
Wieczeslaw:
Pozdrav,

Zanima me da li je neko na ovom forumu zainteresovan za cisto slovensku etno muziku, od Vardara do Gdanjska i od Elbe do Sibira. Slovenska muzika zadnjih decenija biva potisnuta od strane brzih juznih ritmova (eg. spanski) i muzike zasnovane na iranskih matricama(takozvani turbo-folk). Da li mislite da sveukupna ljudska neobrazovanost medju slovenskih nacijama (posebno nasom) utice na ovakav prodor stranih i zaboravljanje iskonskih ritmova i nacina pevanja, koji su jako specificni, jer npr. od zenskih vokala zahtevaju izuzetnu cistotu glasa i prodornost istog.

Toliko.

Mislish na Slovenacku? Slovenska je, slozicete se, ipak shiri pojam!
Ne nisam zainteresovan :)
p0z
 
Ovakvo pitanje moze da postavi
1)osoba koju je tek krenuo da drma pubertet
2)osoba izrazito nistog iq-a
3)osoba koja ima i solidan broj godina i prosecan iq,ali joj je uzasno dosadno,pa postavlja imbicilna pitanja
JA PITAM : STA TO ZNACI BITI DOBRA RIBA??LEPO PLIVATI?? LEPO RONITI?? ILI NESTO SASVIM DRUGO I STA TAJ POJAM SVE PODRAZUMEVA??????
 
guitarrr_babe:
E, meni je ovo g_b nekako postalo dosadno... Osecam se prazno sa ovim imenom...

Ima neko neku (muzicku) ideju za novi nick?

:shock: :shock: :shock:

samo probaj da ga promenis ......
i meni je dosadilo ovo Keeper, hteo sam da budem Keeper of the Flames a ne mogu da ga izmenim.
ma pusti ..... ti si nasa gitarska beba i to je to :wink:
 
guitarrr_babe:
Sta, kako da bude privlacan transseksualac? Evo, uzmite moj primer... Cekaj, pa sto me zezas, ja toliko volim da pisem na ovom forumu da sam se tek kad sam krenula da odgovorim na pitanje kako biti zgodan transseksualac, setila da ja NISAM TRANSSEKSUALAC! Ja sam devojcica koja, znas, voli decake i tome slicno (malo vece decake, ili jos vece decake) ali oni, nazalost, ne vole mene...

ne vole tebe? :shock: ... ma sta im je bre ??? ...
ah, da, jure ove "ribe" ...... ma kad se oni tebe na kraju sete bice im kasno :wink:
 
Mtv (bar evropski) ima cetvrtkom uvece od 23 do 01 termin u kom pusta metal,rock...zove se SUPEROCK i stvarno je do jaja.VIVA plus skoro svako vece pusta metal od 22 do 23,a nedeljom od 21,pa skoro celu noc. Ni ja ne volim da vidim metal u dnevnom terminu nigde (pogotovo ne na Mtv-u ili VIVI) sem na ART-u,ali zaista nemam nista protiv ovoga sto sam gore napisala.
 
šutka:
Courtney:
šutka:
Joooj, upravo sam bila na PRVOJ metal svirci!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Bilo je fenomenalno!!! 8)
Upoznala sam skoro sve metalce u ovom bednom Čačku. Nego, da vas pitam. Da li mislite da je normalno da devojčica 88.god.(ja) upadne u šutku sa ostalima?
Ahahahahahahaha,jao,draga... :lol: :lol: :lol: pa,sutka nista ne valja ako nisi zensko! I jos mala i slatka! Niko nece ni da te takne,a ti se guras sa svima,udaras ih sutiras,povremeno primetis i nekog slatkog metalca,pa ga cupnes za kosicu... :lol: :lol: :lol: salu na stranu,sutke su stvarno nesto najbolje sto moze da se desi na nekom koncertu (covece,cak je i na Placebu bila jedna sutka,a zamisli mene jos u nju uvuce jedan preslatki preslatki decko,uhvatio me je oko struka,pa me je vrteooooooo,mmmmmmmm 8) ) a metal koncerti su dozivljaji sami za sebe,to se ne moze opisati,mora se videti,cuti,DOZIVETI!!! Zelim ti jos puuuuno metal koncerata i slakih dugokosih metalaca u zivotu!!!


P.S. :lol: Zasto bi bilo cudno da upadnes u sutku jer si 88? Pa ja sam 89!!! :lol:

Stvarno tako misliš?! :D
A mene onaj Keeper napao da sam mentalac. :roll: 8)
Eh,dragi Keeper... :lol: Ma,samo opusteno :wink:
 
šutka:
Courtney:
šutka:
Joooj, upravo sam bila na PRVOJ metal svirci!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Bilo je fenomenalno!!! 8)
Upoznala sam skoro sve metalce u ovom bednom Čačku. Nego, da vas pitam. Da li mislite da je normalno da devojčica 88.god.(ja) upadne u šutku sa ostalima?
Ahahahahahahaha,jao,draga... :lol: :lol: :lol: pa,sutka nista ne valja ako nisi zensko! I jos mala i slatka! Niko nece ni da te takne,a ti se guras sa svima,udaras ih sutiras,povremeno primetis i nekog slatkog metalca,pa ga cupnes za kosicu... :lol: :lol: :lol: salu na stranu,sutke su stvarno nesto najbolje sto moze da se desi na nekom koncertu (covece,cak je i na Placebu bila jedna sutka,a zamisli mene jos u nju uvuce jedan preslatki preslatki decko,uhvatio me je oko struka,pa me je vrteooooooo,mmmmmmmm 8) ) a metal koncerti su dozivljaji sami za sebe,to se ne moze opisati,mora se videti,cuti,DOZIVETI!!! Zelim ti jos puuuuno metal koncerata i slakih dugokosih metalaca u zivotu!!!


P.S. :lol: Zasto bi bilo cudno da upadnes u sutku jer si 88? Pa ja sam 89!!! :lol:

Stvarno tako misliš?! :D
A mene onaj Keeper napao da sam mentalac. :roll: 8)
Eh,dragi Keeper... :lol: Ma,samo opusteno :wink:
 
šutka:
Courtney:
šutka:
Joooj, upravo sam bila na PRVOJ metal svirci!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Bilo je fenomenalno!!! 8)
Upoznala sam skoro sve metalce u ovom bednom Čačku. Nego, da vas pitam. Da li mislite da je normalno da devojčica 88.god.(ja) upadne u šutku sa ostalima?
Ahahahahahahaha,jao,draga... :lol: :lol: :lol: pa,sutka nista ne valja ako nisi zensko! I jos mala i slatka! Niko nece ni da te takne,a ti se guras sa svima,udaras ih sutiras,povremeno primetis i nekog slatkog metalca,pa ga cupnes za kosicu... :lol: :lol: :lol: salu na stranu,sutke su stvarno nesto najbolje sto moze da se desi na nekom koncertu (covece,cak je i na Placebu bila jedna sutka,a zamisli mene jos u nju uvuce jedan preslatki preslatki decko,uhvatio me je oko struka,pa me je vrteooooooo,mmmmmmmm 8) ) a metal koncerti su dozivljaji sami za sebe,to se ne moze opisati,mora se videti,cuti,DOZIVETI!!! Zelim ti jos puuuuno metal koncerata i slakih dugokosih metalaca u zivotu!!!


P.S. :lol: Zasto bi bilo cudno da upadnes u sutku jer si 88? Pa ja sam 89!!! :lol:

Stvarno tako misliš?! :D
A mene onaj Keeper napao da sam mentalac. :roll: 8)
Eh,dragi Keeper... :lol: Ma,samo opusteno :wink:
 

Back
Top