ima li hopera????

Od skoro sam pocela bas "aktivno" da ih slusam i mmmmmmmmmmmmmmmmmmm :arrow: su :D Ali,stvarno mmmmmmmmmmmmmmmmmm. Jeste da sam se malo razocarala kada sam skinula tekstove (WOW,al su oni sexualno preoptereceni :shock: ) ali,pesme su opet prelepe. He,svidjaju se cak i mojoj mami :D Vokal je stvarno izuzetan,onako,dubok,mracan...neko ga je uporedio sa Grofom Draculom...ma,stvarno su mnogo dobri.


"She's in love with her self
She likes the dark
On her milk white neck
The Devil's mark..."


mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
 
Za pocetnike naplacujem 5 evra. Za naprednije studente 10 evra po lekciji. Lekcija je 45 minuta- i vise nego dovoljno da se BILO STA uradi verujte mi ! Na Berklee-u sam imao privatne lekcije i po pola sata su trajale i tu sam naucio sta znaci organizacija vremena.

Sto se tice romana i zivotnih prica stvarno nemam sad vremena za to!:) Pisi na mail pa cu da ti ispisem sve sto te interesuje(ne bas sve ali ono najvaznije!:))

A sta tebe interesuje kazes? Ono 2,4 i 3-e, a?:))

Pisite na mail ljudi!

Pozdrav

Pedjazz
 
zovi se akustara babe!! :lol: :lol: :lol: :lol: shalim se, ovako ti je dobro...ja sam svoj nick promenila iz drugog razloga, jer sam se zvala kao moj cale, boze sacuvaj :roll: :roll: :roll: u svakom slucaju...aaaaa nemam pojma....ne,nemoj ipak nemoj...eto.Da.Ne znam sta vise pricam. :D :D :D
baby.gif
PAVA MI SE ...
 
Crazy Horse:
Nocturna:
Crazy Horse:
A, da, za Nocturnu nesto. Verovatno nikada nisu cula za Neil Young-a, pa ti Crazy Horse deluje glupo i besmisleno. Nisi ti kriva, verovatno ti je draza metal klasika.
Ma najbolje! A ni ti onda za Apocalypticu (pa ti zvuči bolesno i neinventivno)! :lol: :lol: :twisted:
A inventivno je Crazy Horse! Wow, kakva kreativnost! :lol:
Slušaj ti batice malo metal klasiku. Ako te to ne produhovi, stvarno ne znam šta će.

Mislim da si u pravu. Heavy metal je prava hrana za dusu. Ako me to ne produhovi, stvarno ne znam sta ce.
Hahahaha...pa pratis li ti sebe?
ccc
Manje vutre, vise rada i nauke, devojko.
Ma o čemu ti to? Šta tu ima da se prati? Sasvim je jasno. :shock:
Ahaaaa.... Pa ti ne možeš da pratiš, pa se vadiš na mene...
ccccc :roll:
Ma ne pričam ja o vutri ždrebac, nego o metalu. :P
 
Da li,stvarno,iskreno mislis da bi mogao mene,osobu sa najmanje sluha na svetu (rekli su mi da mi je kad pevam izlazna karta skuplja od ulazne :cry: :cry: :cry: ) mogao da naucis bilo sta od onoga sto si naveo,a POSEBNO da sviram gitaru :cry: :cry: :cry: ? Ako je odgovor DA (u sta sumnjam :cry: :cry: :cry: ),ocekuj uskoro moj mail :D
 
Fala bogu!!!Bas su preterani!!!A jel gledao neko na Vivi + sinoc je na overdriveu bio njihov koncert na kome su pored pesama sa novog albuma svirali jos i master of puppets,path vol.2 sa sandrom nasic i onu faraway sa Lindom kako-god -da sepreziva,pojma nemam. Inace likovi bas preterano sviraju!!!
 
Luthien:
Fala bogu!!!Bas su preterani!!!A jel gledao neko na Vivi + sinoc je na overdriveu bio njihov koncert na kome su pored pesama sa novog albuma svirali jos i master of puppets,path vol.2 sa sandrom nasic i onu faraway sa Lindom kako-god -da sepreziva,pojma nemam. Inace likovi bas preterano sviraju!!!
Ja sam propustila
boom.gif
 

Back
Top