Igre na srecu(LOTO)-Velike namestaljke

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gomila prodavaca u prodavnicama,obezbedjenje,radnici u fabrikama,cistacice,kuvarice,profesori u srednjim i osnovnim skolama(znam nekolicinu)... sve u svemu veliki procenat gradjana Srbije...

Ovo za profesore ne da nije racno vec je stravicno glupo!!!!

profesor sa punirm radnim vremenom ima preko 40K platu... A ja ih znam 40 ( recimo ) za razliku od tebe koji zna nekolicinu :) A znam ih tako sto "radim" u osnovnoj....

A dal je namesteno ili ne, nemam pojma. Moj matori je jednom ( na samom pocetku ) dobio 6-icu na lotu, komsija je dobio Mercedesa A klase, poznanik onaj Porse sto je bio Nagrada u Jelen Pivu ( saljes cepove ), jedan saner ( lik koji prodaje robu sumnjivog porekla ) od koga ponekad pazarim stvari je dobio onaj Hjundai ( imao si GPS lokator ispod cepa )....
 
Poslednja izmena:
Sta mislite o ovome? Milioni su u pitanju i niko ne zna, ko je ili koga su izvukli... Non stop izvlacenje automobila a niko ne zna ko je izvucen... Neko tamo, neciji prijatelj, drugar, zena, brat? Sto ti da budes izvucen kada moze moj brat?

Najmanja ponuda za Punta... Ko radi na kompu unapred moze da vidi koja je to cifra... Sta ga kosta da pozove nekoga i da mu javi. Prava dojava :)

hahaha, nemas pojma koliko si u pravu. gluma na tv se placa klincima 300 eur
 
Za dobitak od 7 pogodaka mora da se uplati jako veliki broj kombinacija.

Narod obično igra neke svoje stalne brojeve i tako nesvesno smanjuje broj kombinacija ili se igraju rodjendanski datumi čime opet skraćuju sami sebi mogućnost za dobitak ( mesec ima 31 dan a loto se igra do 39 broja).
 
Za dobitak od 7 pogodaka mora da se uplati jako veliki broj kombinacija.

Narod obično igra neke svoje stalne brojeve i tako nesvesno smanjuje broj kombinacija ili se igraju rodjendanski datumi čime opet skraćuju sami sebi mogućnost za dobitak ( mesec ima 31 dan a loto se igra do 39 broja).

Ne mora da se uplati mnogo kombinacija, dovoljno je da se uplati jedna, ali ona prava....

A postoji u lotou od 1-39 oko 13,500.000 kombinacija....

To je jako mnogo i daleko je veca sansa da pogines od groma ili da te usmrti zmija otrovnica nego da izvices "sedmicu".
 
Ne mora da se uplati mnogo kombinacija, dovoljno je da se uplati jedna, ali ona prava....

A postoji u lotou od 1-39 oko 13,500.000 kombinacija....

To je jako mnogo i daleko je veca sansa da pogines od groma ili da te usmrti zmija otrovnica nego da izvices "sedmicu".

Nisam ni mislila da jedan čovek uplati svih 13.500.000 kombinacija, pobogu! Nego da toliko ( valjda toliko) mora biti uplaćeno u jednom kolu da bi jedna kombinacija bila dobitna.
A to se nije desilo kod nas od kad je svinja zavrnula rep
 
Лото, лутрија и игре на срећу код нас СУ ЛЕГАЛИЗОВАНИ НАЧИН ПЉАЧКЕ И ПРЕВАРЕ ГРАЂАНА... то сви знају, али и даље играју јер "НАДА ПОСЛЕДЊА УМИРЕ"... само погледајте КО су директори тих игара и мало се распитајте о компјутерској обради података тих уплата и броја комбинација и схватићете КАКВА ЈЕ ТО ПЉАЧКА И ПРЕВАРА.
 
Sta mislite o ovome? Milioni su u pitanju i niko ne zna, ko je ili koga su izvukli... Non stop izvlacenje automobila a niko ne zna ko je izvucen... Neko tamo, neciji prijatelj, drugar, zena, brat? Sto ti da budes izvucen kada moze moj brat?

Najmanja ponuda za Punta... Ko radi na kompu unapred moze da vidi koja je to cifra... Sta ga kosta da pozove nekoga i da mu javi. Prava dojava :)

TV Pink i nekadasnja Lutrija Vojvodine, ako ste ih pratili pazljivije, mogli ste da uocite neke nepravilnosti... Po meni najvece namestaljke se odvijaju bas u ove dve firme... Zasto tako mislim. Ko ih kontrolise? Nikoga u ovoj nasoj majci Srbiji ne zanima sto kradu ljudima PARE!

Svojevremeno 60-tih na BBC-u zbog namestaljke su dobili otkaze ljudi koji su radili slicne stvari kao ovi nasi na TV Pinku.... Ko vrsi kontrolu kod nas? Niko, barem ja nisam cuo... A vi??

Naime, za loto kao i za sve ostale "igre", zna se unapred koji brojevi su u pitanju. Milion kombinacija i tacno se zna u kom gradu i na kom mestu je uplacen svaki listic. Time se ostavlja mogucnost manipulaciji...

Znam da mogu da izvuku svaki br. koji god pozele... Npr. Bingo... Ovo se odnosi prvenstveno za TV Pink, imam dokaza i uvek mogu da dokazem!!! Samo ko mene cuje...

Evo linka vezano za ovu temu:
http://arhiva.glas-javnosti.rs/arhiva/2005/01/18/srpski/E05011701.shtml
ne kraduoni vec ljudi(ili ovce) sami daju...
ko tebe moze da natera da im posaljes poruku ili platis tiket???
nemojte ljudi da nasedate na takva sr**a ...
(dok je ovaca bice i vune:lol:)
 
Sto kaze moj otac:"Kad si ti video postenu kocku" :D Sad se sam sebi smejem kad sam kao klinac zvao Fonto i mislio da cu nesto da dobijem :mrgreen: Od kocke,samo kladza dolazi u obzir,a i to onako,rekreativno :mrgreen:

Najjaca je fora kad je onaj lik djovani di stefano nalozio ljude da se umesto halo na telefon javljaju sa radio pingvin i nudio kintu od 100.000 maraka ko se tako javi... Ljudi bili masovno povileneli...
 
Takođe mislim da namju potrebe da nešto puno lažiraju. Zaradi lutrija mnogo više nego što podeli, i tako u krug.
Ja sam dobio na Bingu jednom prilikom. Nisu mi vratili kusur kako treba, i kucali račun ponovo, a ja uzeo 3 listića umesto tih para. Nisam ni gledao bingo, nego par dana kasnije video na netu da sam dobio. Inače ne kupujemo loto listiće i srećke, ne zanima me to. I ovo je bio slučaj. Kad sam išao da podignem nagrade, video sam puno ljudi iz raznih krajeva zemlje, običnog sveta. Nije tu bilo nameštaljki.
Što se tiče niskih plata i ljudi koji rade za njih... šta reći a da ne ispadnem nekorektan? Ko ih tera da rade za takve plate? Dok god ima onih koji pristaju da rade za 100€, biće nam loše. Toliko para će svako da zaradi perući šoferke na raskrsnici. To nije plata, već uvreda za radnika, koji je sam pristao na takvu uvredu.
 
Što se tiče niskih plata i ljudi koji rade za njih... šta reći a da ne ispadnem nekorektan? Ko ih tera da rade za takve plate? Dok god ima onih koji pristaju da rade za 100€, biće nam loše. Toliko para će svako da zaradi perući šoferke na raskrsnici. To nije plata, već uvreda za radnika, koji je sam pristao na takvu uvredu.

To pitanje bi imalo smisla u Grckoj,Sloveniji,Ceskoj... Ovde je to vecina ponude za zaposlenje... Zasto u africi ljudi rade za manje od dolara dnevno? Niko ih ne tera...
 
To pitanje bi imalo smisla u Grckoj,Sloveniji,Ceskoj... Ovde je to vecina ponude za zaposlenje... Zasto u africi ljudi rade za manje od dolara dnevno? Niko ih ne tera...

Daleko smo mi od Afrike. Dok god ima onih koji pristaju da rade za male pare, cena rada svima nama će da bude niska. Na taj način se dobijaju nestručni kadrovi, i pokreće ceo lanac neposlovnosti, koji dovodi do one tužne račenice, koju većina lako izgovara - da su svi zamenjivi. Jesu, ali oni koji nemaj udovolju stručnost, a takvi prihvataju bilo kakave uslove i opet sve iz početka.
Naravno, sve je to podržano, ili se bar to ne primećuje, od strane države. Ovde su ljudi srećni kad im je plata redovna, kad su prijavljeni i kad im se uplaćuje socijalno. To ne sme da bude tako, a opet se vraćamo na to da sami radnici prihvataju te uslove.
I onda, nezadovoljni uslovima i primanjima, odlaze u lutriju Srbije i uplaćuju Loto, Bingo, kupuju srećke, kladionice... i troše i ono malo što su zaradili.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top