Igre na srecu(LOTO)-Velike namestaljke

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma, kakav loto, bingo i ostalo...
Htedoh i ja da odigram onaj novogodišnji, eto, čisto iz zezancije, ali sam, nakon što sam saznala šta sam saznala - odustala. Poznajem devojku koja radi u Državnoj lutriji, PR menadžer je neki tamo, nešto za humanitarna pitanja i slično. E, iz njenih usta, što će reći - iz prve ruke saznadoh sledeće: Državna lutrija je, po preliminarnim podacima ( naravno, godišnji izveštaj tek sledi, ali ne nama, naravno ), završila godinu sa GUBITKOM od preko 2 000 000 dinara! Direktorka, Tijana, zaboravih prezime, po rečima te devojke, je trudna i ne pojavljuje se u firmi redovno, tj. kako reče - ne vidja se uopšte. Plate su im skresane, dobili su svi, bukvalno svi zaposleni u lutriji, anekse ugovora da potpišu ili da se jave kadrovskom i uzmu radne knjižice. Po tom aneksu, toj devojci je, sa plate od nekih, otprilike 500 evra, smanjeno celih 200 evra. Sitniji zaposleni, oni sa platama u proseku oko 25 000 su spali na minimalac. Čula sam i podatak, mada mi je jako teško da u njega poverujem, ali opet, ko će ga znati - vozači za gorivo mesečno dobijaju, po tom aneksu, svega 3 000 dinara, ostalo nadoknadjuju iz svog džepa. Rekoh, teško mi je da u to poverujem, ali opet...
Navodno, rekli su im da te proemene važe samo za prvi kvartal, da će tamo negde u martu opet dobiti anekse, ovaj put one "pozitivne". E, da li će da ih vrate na staro, ili da im daju neke manje povišice, i da li će toga uopšte biti - videćemo.
Eto, dok je bio Krišto, ma šta da je radio, i ma koliko da je krao, lutrija je bila jaka firma, poslovala sa dobitkom. Kako je došla ova Tijana, ode mast u propast. To su činjenice, ma kakav da je ko od njih, ali tako je.
I nemoj da me neko tera da poverujem da će firma, koja posluje sa preko dve milijarde dinara gubitka, koja nema za gorivo, koja radnike degradira na minimalac, i to ogroman broj radnika ( malobrojni su oni čija je plata preko 300 evra bila! ), da isplati neke tamo hiljade ili čak milione evra za sedmicu, bilo kome!!! Ma, nema šanse!
 
A sto uopste igrate domaci loto?? Igrajte EuroMillions, Superenaloto (Italija), El Gordo (Spanija) ili slicne. Tu su mnogo manje sanse da je bilo sta namesteno. A nedavno sam naleteo i na domaci portal preko kog moze da se registruje i igra. Jeste da su tiketi skuplji (oko 5 eur) ali zato dzekpot bez 15 miliona evrica nije... Ja igram iskljucivo njih. A ove nedelje je PowerBall 200,000,000 dolara. Huh...
 
A sto uopste igrate domaci loto?? Igrajte EuroMillions, Superenaloto (Italija), El Gordo (Spanija) ili slicne. Tu su mnogo manje sanse da je bilo sta namesteno. A nedavno sam naleteo i na domaci portal preko kog moze da se registruje i igra. Jeste da su tiketi skuplji (oko 5 eur) ali zato dzekpot bez 15 miliona evrica nije... Ja igram iskljucivo njih. A ove nedelje je PowerBall 200,000,000 dolara. Huh...

i kako ti ide?:D
 
Ajd recimo da je sve to i namesteno ali ja bih bio zadovoljan i sa sesticom pa cak i sa peticom,neznaci valjda da je i to namesteno,cim ne pogodimo odma se vadimo namesteno.Moguce je da ima toga ali mozda kod sedmice ali za manje dobitke neverujem,mene nece ni ti najmanji, srecom nisam zavisnik od lota i ne igram bas cesto i tad kad igram to su svega 2-3 kombinacije.
Ovo je vec nesto ozbiljnije http://www.kurir-info.rs/beskucnik-iz-zitorade-ne-kupam-se-vec-15-godina-clanak-254424
sto je najgore pokazuje brojeve koje igra,sto napisa neko u komentarima ako i dobije na te brojeve nece biti neki dobitak jer sigurno ce ih djeliti
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top