IDEALAN MUSKARAC

idealni muskarac

Kako dobiti idealnog muškarca?
Genetskim inženjeringom -
UKRSTANJEM VIBRATORA I BANKOMATA..

Ovaj sam vic nasao na netu..
Ima li istine u tom?

Nema. Ženama nisu potrebni samo novci i seks. Muškarci koji to znaju jesu idealni muškarci. Ali to se ne uči, već je karakter osnovni činilac. Ako smatraš da žene traže novac i seks od tebe, onda nemaš nikakve šanse da budeš idealni muškarac generalno, ali možeš biti nekoj ženi koja traži samo to. Ipak, osuđen si na večnu patnju, pošto ćeš večno kukati i blatiti sve žene. Kao što nisu svi muškarci isti, tako nisu ni sve žene iste. A dobrih ima manje nego loših, i žena i muškaraca. Ima idealnih, barem koliko smrtno biće može biti idealno.
 
moje mišljenje je da je ovo malo ozbiljnija tema..... "mm je najbolji na svetu bez obzira što nemamo leba da jedemo i pritom je impotentan" tvrdi neko?? mislim, neka žena...??

Ovo je izvrtanje stvari. Niko ne kaže da novac i dobar seks nisu važni. Ali kazati da su jedino važni... To je skandalozno. Zapravo, govori o muškarcu koji tako gleda. Uostalom, ovo je jedna od tema koju treba izbegavati, pošto nema svrhe.
 
Ovo je izvrtanje stvari. Niko ne kaže da novac i dobar seks nisu važni. Ali kazati da su jedino važni... To je skandalozno. Zapravo, govori o muškarcu koji tako gleda. Uostalom, ovo je jedna od tema koju treba izbegavati, pošto nema svrhe.

ko je rekao da su jedino važni?? nisam primetio da je neko to rekao...al da li možemo da kažemo da su ove karakteristike i neophodne..ako sam dobro pročitao ono što si napisala....
 
pa cekaj, sta je ovde tema, da li je idealan muskarac koji je dobar u krevetu i ima pare i samo to, koliko shvatam:think: a ne da li moze da bude idealan muskarac koji nema kintu i impotentan je:think:
 

Back
Top