I za Krivokapićev SDP i tzv. 'Dukljano-Montenegrine' Crnogorci su Srbi!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Између осталог и то, отишао је как оеј отишао, али не можеш људе варати на дужи рок, сад му се каче овакви клипови:


vidim....lijepo nas je unaprijedia...on je glavni izvor nestabilnosti i podsticanja nacionalizma na balkanu doduse tu je jos i seselj
 
види се...........ниси "урод" ни са ким ко је одвајкада у Црној Гори............то је евидентно чим си постао нешто чега никада није ни било пре 1945.

ae sad u studenu vodu ...petrovici su vazda govorili da su Crnoogorci osim njegasa...a i kakve on veze ima sa mnom ja sam i moji vazda bivali crnogorci...i nevidim problem i pazite sta pricate da ne povrijedite integritet Cg je ide BAN....
 
pa vim sa sćevera(BERANA)ste vazda bili protiv Cg i za SRB pa mos da velis sta oces a na CEtinje su vazda svi BILI CRNOGORCI

Његош и остали Петровићи, наши владари и владике, тешко да су били са севера ( не знам ту нову латинску милову азбуку) и вазда Срби били..............можда си ти на своје претке и на веру и истрорију пљунуо и постао оно чегаљ у Црној Гори никада није било - "црногорац " по националности?

Кажи брате Србине?
 
ae sad u studenu vodu ...petrovici su vazda govorili da su Crnoogorci osim njegasa...a i kakve on veze ima sa mnom ja sam i moji vazda bivali crnogorci...i nevidim problem i pazite sta pricate da ne povrijedite integritet Cg je ide BAN....

А Када су говорили да су "црногорци"?
Никада

И Данило и Никола вазда Срби били

У осталом наведи где су "они 2 "црногорци" а да то није географски појам.................а попис тановништва Књажњвине не коментаришеш јадо?
 
А Када су говорили да су "црногорци"?
Никада

И Данило и Никола вазда Срби били

У осталом наведи где су "они 2 "црногорци" а да то није географски појам.................а попис тановништва Књажњвине не коментаришеш јадо?

koi danilo Vladika Danilo ili knjaz Danilo??ja znam daje vladika Vasilije vazda govorija da je Crnogorac i za to to i kazem
 
Ne podmeći ljudima. Niđe niko ne reče to što ti napisa u naslov. A, kako je ko protumačio sadržinu budućega popisa sasvijem je drugo pitanje. Po mojemu mišljenju, oni su to prosto odnekuđ prepisali i ne vjerujem e će ta odredba ostat. U protivnome popis će bit bezvrijedan. Najveći dio ljudi neće ni razumjet što to znači "etnički", a popis mora postavljat jasna pitanja. Ako popisivači budu što tumačili biće to opet sprdnja od popisa.
U drugu ruku, ne viđu što u istome smislu to ne bi bila "gvožđa" za Muslimane/Bošnjake, a može bit i neke katolike da se priśete svojijeh pravoslavno-crnogorskijeh korijena? Možda misle e se Crnogorci neće "primit" na taj trik, a od ovijeh drugijeh bi poneko i moga? Opet, možda misle i na ove političke Srbe koji ne mogu poreć svoje crnogorske korijene? Sve je moguće, ali u osnovi je to podvala kome gođ je namijenjena.

Majstore, jel ima neki prevod sa katunarskog, posto te nista ne razumem?
 
Vazdapostojeceg Crnogorskog

pa ne bas ,postoji nacija crnogorska ,ali etnicki zapravo oni ne postoje ,videces da tako pisu i vasi ,poturaju vam vlasko poreklo itd...dakle ,bar za sada nije utvrdjena ta etnicka crnogorska pripadnost ,kolko sam ja upoznat neki pisu da ste vi mesavina slavena i starosedelaca ,opet se tu pominje vlasko poreklo ,ja smatram da je to glupost ,sta ti kazes?
 
koi danilo Vladika Danilo ili knjaz Danilo??ja znam daje vladika Vasilije vazda govorija da je Crnogorac i za to to i kazem

Aaaaaaaaaaaa Vasilije je govorio a njegov otac kao i sin i unuk i praunuk bili Srbi!!!!!!!:rotf::rotf::rotf::rotf:


Moyes li ti da napravis razliku izmedju geografske odrednice Crna Gora i nacije?


U ostalom, hajde navedi kada se prvi put pominje "crnogorski narod"
Gde su crnogorci u popisu iz 1909.?


nigde ih nema.
A zasto?
Zato sto su kao nacija izmisljeni tek 1945., godine, posle Miki Mausa i Paje Patka
 
pa ne bas ,postoji nacija crnogorska ,ali etnicki zapravo oni ne postoje ,videces da tako pisu i vasi ,poturaju vam vlasko poreklo itd...dakle ,bar za sada nije utvrdjena ta etnicka crnogorska pripadnost ,kolko sam ja upoznat neki pisu da ste vi mesavina slavena i starosedelaca ,opet se tu pominje vlasko poreklo ,ja smatram da je to glupost ,sta ti kazes?

pa kake mi veze imamo sa vlasima jaoooooooooooooooooooooooooooooooooo a da nijesmom bugari slucajno
 
Aaaaaaaaaaaa Vasilije je govorio a njegov otac kao i sin i unuk i praunuk bili Srbi!!!!!!!:rotf::rotf::rotf::rotf:


Moyes li ti da napravis razliku izmedju geografske odrednice Crna Gora i nacije?


U ostalom, hajde navedi kada se prvi put pominje "crnogorski narod"
Gde su crnogorci u popisu iz 1909.?


nigde ih nema.
A zasto?
Zato sto su kao nacija izmisljeni tek 1945., godine, posle Miki Mausa i Paje Patka

daj se unormali čoče pa mi smo vazda postojali....sa i bez papira...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top