Hrvatska u EU

Hrvatska u EU

  • Nisam hrvat ali želim da Hrvatska postane član EU

  • Hrvat sam i želim da Hrvatska postane član EU

  • Nisam hrvat i ne želim da vidim Hrvatsku u EU

  • Hrvat sam i ne želim da vidim Hrvatsku u EU


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam protiv.
bar3-l.gif
bar3.gif
bar3-r.gif
clear.gif
72 52.94% Mene je začudilo da većina ljudi u Hrvatskoj ne podržava ulazak Hrvatske u EU.
Kako komentarišete sad ovo? Zašto sve više Hrvata ne želi da Hrvatska uđe u EU?
[/COLOR]

Kako komentarišem ovo...pa našlo se 2-3 patriJudska mentola...ajd možda deset a.k.a. opa-cupa-ZDS-Kroacija-croatian_force-a koji u kloniranom obliku (brojka 72) su glasovali na ovu anketu i time "pobedili" manjinu koja za razliku zna da EU nema alternativu:idea:

ili jednostavnije rečeno: Hrvatska ima više od 72 stanovnika!:rtfm:
 
aj pošto sam glasao da i pojasnim razlog ZA

u glavnoj mjeri je taj što će se smanjiti korupcija.
onda birokracija će morati brže i jednostavnije funkcionirati
plus donijet će se napokon red u katastarske knjige, sudstvo će morati brže raditi i pravičnije....

ima toga dosta

valjda će nam barem djelomično izbit iz glave balkansko kumsko ujakstric gospodarenje

sve to nisu male stvari već vrlo bitne za oporavak i gospodarstva ali i općeg raspoloženja u narodu.


a što se tiče prvog posta eto lijepo ga je piciginx demantirao sa ipak malo vjerodostojnijim podatcima od neke tamo forumske ankete ;)
 
i slavonka
nju si zaboravio
zeshtje te prozivala pre neki dan..cccc

providan pokusaj, ali mozda ti kod kyo uspije, iako sumnjam...:)
a za temu...
ako bi Hrvatska prihvatila standarde, nacin ponasanja i demokratske vrijednosti onda joj EU nebi bio potreban s obzirom na resurse (i ljudske i materijalne) koje ima..
a s obzirom da to nece ako nema EU batine, ja sam za EU..
slijedece godine zavrsavaju pregovori sto bi trebalo da znaci da se dosta toga uskladilo sa EU, nakon toga slijedi referendum i ja sam ubjedena da ce velika vecina pucanstva RH glasati za..
 
kaka bre Hrvatska u EU, pa pre neki dan imali su pravi mafijashki obrachun...ubistvom advokatove kcerke u sred centra grada preko puta policijske stanice - tamo se mafija tako osilila ko u Srba nekodj.
Pogle i tamo imaju aferu index, i chujem na vestima juche mafijashi pregazili policajca kolima.
Ko ce to da primi u EU???

u svakoj EU zemlji imas kriminala i mafije...jedino bitno je da drzava ozbiljno zeli da to rijesi...i mislim da je RH na dobrom putu da rascisti sa kriminalom svake vrste...
 
nego gde mi je onaj indijanac iz ercegovačkog qrša:mrgreen: ....tačnije sa vrha planine Runjave Glavice!?:think: nema ga večeras:sad2:
malo da pripomogne slavoniji u lupanju...da jadna ne solira ovde:cool::hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top