Hrvatska treba da se izvini za genocid pre ulaska u EU

Nije tačno da nije vrijedno pomena.


169hraa.jpg


Dr Viktor Gutić je 28. maja 1941. izjavio:

"Oni nepoželjni elementi biće u najkraćem roku u našoj Krajini iskorenjeni, tako da će im se zatrti svaki trag".


Spegelj.jpg


Martin Špegelj:

"Armija nema šta da traži, biće posječena do Boga...Svaki oficir je pokriven sa petoricom u Virovitici i svi će biti posječeni još kod kuće...na ulici vojnik, bilo ko, kurir džip i šta ja znam, kad se dade signal sve se šiša dole...
 
Za onoga ko je moćan prepreka nema, to bar ne treba crtati nikome sem tebi izgleda.
Ako je negde povučena crta onda je na granicama te crte štit i to ti izgleda treba crtati.

Kakve su ti to teorije? :lol: Ja napisem "Turska je mocnija od pola zemalja koje su trenutno u EU, ali neke zemlje ne zele je vidjeti u EU" a ti odgovoris "za onoga ko je moćan prepreka nema, to bar ne treba crtati nikome sem tebi izgleda"? :mrgreen: Dovoljno je da se jedna zemlja protivi ulasku i od toga nema nista - vidi pod Slovenija / Hrvatska. A protiv Turaka su bogami oni koji su ovu uniju i osnovali.

Sto se crte tice, ona jos i nije povucena, bitka se vodi oko Ukrajine trenutno. Rezultat neizvjestan.

Pa zar ti sve moram pojasnjavati cak i na ovaj sveti dan? :(

Strašno je to koliko si malodušan.

Prestrasno je to koliko sam realan i iskren. :( Stalno zaboravljam koliko volite da vas se laze.
 
Kakve su ti to teorije? :lol: Ja napisem "Turska je mocnija od pola zemalja koje su trenutno u EU, ali neke zemlje ne zele je vidjeti u EU" a ti odgovoris "za onoga ko je moćan prepreka nema, to bar ne treba crtati nikome sem tebi izgleda"? :mrgreen: Dovoljno je da se jedna zemlja protivi ulasku i od toga nema nista - vidi pod Slovenija / Hrvatska. A protiv Turaka su bogami oni koji su ovu uniju i osnovali.

Sto se crte tice, ona jos i nije povucena, bitka se vodi oko Ukrajine trenutno. Rezultat neizvjestan.

Pa zar ti sve moram pojasnjavati cak i na ovaj sveti dan? :(



Prestrasno je to koliko sam realan i iskren. :( Stalno zaboravljam koliko volite da vas se laze.

Iskreno si malodušan no to smo znali i pre nego što si ovu grozotu maločas napisao.
 
ja sam to milijun puta ponovio ali vi nikako da shvatite.

Hrvatska se ne može ispričati za genocid nad Srbima u vrijeme NDH jer Republika Hrvatska nije sukcesor NDH. Da smo sukcesori NDH nikad ne bi mogli postojati niti ući u UN, EU, NATO ili bilo gdje.

To što vi tražite je sljedeće: da se aktualna Hrvatska proglasi odgovornom za zločine na teritoriju NDH i sama kao takva sebe proglasi sljedbenikom genocida. A to nitko normalan neće učiniti.

Normalno!!

Usput Kanada je RH ukinula vize.......
 
Ma daj slušaš tračeve, Kosorova krije biografiju pre 1990. samo zato što je tada
bila ružna i puna akni pa se nije pojavljivala u javnosti dok je Francek nije poslao
na lifting 1990, tada je vaskrsla.

Doduse, Caruga je bio ljep coek, ali bilo je tu nekog pobocnog promiskuiteta sa Hrvatima, moguce, moguce da se ova ruzna rodila .
 
Prije 65-70 godina, u drugom svjetskom ratu? Bilo je, nema govora, strasne stvari su radjene.

A tek kakvi su zlocini pocinjeni u srednjem vijeku, auuu... bruka koliko toga ima.

Pa u anticko doba, tek tu nisi znao ko koga dere, kolje, siluje, pali, genocidise... prestrasno...


Pili su kavu Tadic i Josipovic, pa da nije Ivo neki virus od Tadije pokupio, da ne pocne i on sa izvinjotinama... to se brinem. :lol:

:mrgreen:

Zar dosad nisi naucio da se ruka ne pruza nego da se tokom razgovora drzi figa iza ledja? :rtfm:

zaboravio si dodati da je doticni samo napisao komentar na jedan clanak i to placeni...
on je clan srpskog lobija u Kanadi (placeni clan), ambasador u jugi 90-92, nema nikakve veze sa sluzbenom politikom Kanade :) pise komentare na sve clanke sa ovih nasih podrucja i to takve sto srbi rado citaju...
pretpostavljam da ce za 2-3 dana izadi kontra clanak; prati pa nam javi...
a u koliko ono primjeraka izlaze te novine?


naravno da je bilo....
samo da te nesto priupitam...
dali se Rusija izvinila njemackoj za ubijanje i protjerivanje miliona Njemaca
dali se Jugoslvija izvinila za isto...
dali se Engleska izvinila za 300 tisuca pobijenih civila izbjeglica u Dresdenu?( i ostalim njemackim gradovima)
nije, nitko
a zasto nije nitko? iako i premda su svi cinili zlocine
zato sto nema izjadnecavanja krivnje, ni u primislima
a to je ono, sto dobar dio vas, kad joj vec ne uspijeva totalno okriviti suprotnu stranu, tezi bar izjednacavanju krivnje...:mrgreen:

J6t, što ti je hrvat. Licemerni i zločinački soj....
 
Poslednja izmena:
...no kako se oko ulaska u EU pitaju europljani a ne kanadjani, onda...

:kafa:

čekaj malo ''čoveče''? da li se ti stvarno ne stidiš što ste otvoreno bili na strani najvećih bolesnih zlikovaca u istoriji čovečanstva?

ok, tražite izvinjenje od naše strane, ali se u isto vreme i diskretno podsmevaš beskonačno puta gorim zverstvima?

jezivo.
 

Back
Top