Hrvatska treba da se izvini za genocid pre ulaska u EU

U novom broju CSM, Christian Science Monitor-a Džejms Bisset , bivši ambasador Kanade u Srbiji govori o zločinima Hrvatske i njenog sveštenstva protiv Srpskog naroda koji su zgrotili i pukovnika Felpsa, komandanta SS divizije Princ Eugen.
Govori o Stepincu kao čeveku pod kojim je počinjen genocid, govori o današnjem prihvatanju hrvatskog nacizma ako pop-kulture u Hrvatskoj:

http://www.csmonitor.com/Commentary...r-World-War-II-genocide-before-joining-the-EU

Normalno je da daju jednu izvinjotinu deklaracijom u skupštini i da u deklaraciji stoji reč genocid ... :mrgreen:

Pa onda da ih šutnemo EUropi nek ih prigrle. :per:
 
Normalno je da daju jednu izvinjotinu deklaracijom u skupštini i da u deklaraciji stoji reč genocid ... :mrgreen:

Pa onda da ih šutnemo EUropi nek ih prigrle. :per:

Želio bih da se Hrvatska za zločine u NDH ispriča kao što su se prije ulaska u EU za zločine u Drugom svjetskom ispričale Bugarska, Slovačka, Austrija, Mađarska - ironično je rekao povjesničar Tvrtko Jakovina komentirajući ideju o potebi hrvatske isprike prije ulaska u EU zbog zločina u Drugom svjetskom ratu i tijekom 90-ih.

http://www.jutarnji.hr/povjesnicari...ja-pa-zasto-bismo-se-mi-ispricavali--/692218/
 
kmeeee..kmeeee..

CUCLA-v.jpg
 
8-) verujem da se neces sloziti ali JNA nije trebala prelaziti zapadnu granicu Srbije. ako neko ne zeli vise zajednicu sa nama,ok. Lepo se pozdravis sa ljudima i ajmo dalje.

P.S necu zameriti ni VS ako (kada dodje vreme) ne bude prelazila Dunav. ;-)

Sta pricas JNA je bila legitimna vojska SFRJ !
Kakve veze ona ima sa Srbijom ?
Znas lj ti ko je tada komandovao tom vojskom, i sta koji moj churac pricas ?
/
 
jednostavno. hrvatska može bez srbije, srbija teško bez hrvatske;)

ahahahahaahahahahahaahahaahahahaahahaahahahaahahahaahahahaahahahaahahahahaahahahahahahaahahahahaahahahaahahahaahahaahahahahaahahahaahahaahahahahhahahahahahahahahahahaaahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhahahahahaahahahahaahahhaahah
i opet ahahahahahhaahahhahaahahhahaahhahaahahahahahahahahaahahahahahahahaahhaahahahahahahahhahaahhaahahahahahahahhahahahhahahhahahaahhaahahahahahaahhaahahahaahahahahahahaahahahaahaha
 

Back
Top