Homoseksualci hoće u školske udžbenike!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Može i sto puta da se ženi,deca veštačkom oplodnjom,i Vuk je čist gey dokazano....BoTin dečko.
A ove jadnice što su se udale za njih,samo su maska,a ujedno su i najveće sponzoruše Srbije.:dash::dash::dash::dash:

Nije veštačka oplodnja nego se čovek baš zbog te trudnoće i oženio. Ali ti bolje poveruj da su decu maznuli iz porodilišta kao u španskim serijama, to je tvoj nivo realnosti :rotf: a žena mu je ustvari muško, samo se maskira (nije da ne liči :lol:).
 
Има јак пуно.
Извине ме,али мрзи ме да појашњавам.Кључна реч је морал и његово одсуство,одбацивање,па након тога релативизација појмова добро и зло.Само ће ти се касти...
Dzo, na stranu sto se tvoj nick sudara sa mojom dijetom (ogladnim svaki put kad ga procitam:heart:), ali zaista ne znam gde si kod Darvina pronasao odsustvo morala!
No, ako te mrzi, pricacemo o tome nekom drugom prilikom...:bye:
 
:lol::lol::lol: Odmah bi skočili u odbranu ljudskih prava, zajedno sa NVO.

Мислиш са овим женама у црном (Славицом Стојановић, Сташом Зајовић, Јасмином Тешановић,
Србијанком Турајлић,...):eek::???::eek::???:

zswyv9.jpg


5fhhug.jpg

Славица Стојановић, Јасмина Тешановић

av0ldc.jpg

Сташа Зајевић

35i0vp1.jpg

СрбијанкО :mrgreen: Турајлић

П.С. Иначе за неупућене, Жене у црном и Лабрис - Квирија су исто друштво....
 
Poslednja izmena:
Мислиш са овим женама у црном (Славицом Стојановић, Сташом Зајовић, Јасмином Тешановић,
Србијанком Турајлић,...):eek::???::eek::???:

zswyv9.jpg


5fhhug.jpg

Славица Стојановић, Јасмина Тешановић

av0ldc.jpg

Сташа Зајевић

35i0vp1.jpg

СрбијанкО :mrgreen: Турајлић

П.С. Иначе за неупућене, Жене у црном и Лабрис - Кверија су исто друштво....[/SIZE]



a iza svega stoji zhenska Masonska Lozha iz BG...:hahaha:
 
Ala si ti plitak. Kako to Tadic podrzava pedere, ajde reci majketi. Sto lupas. Ja smatram da bolju vladu ne mozemo da sklopimo, ali isto tako smatram da je bolje izaci na ulice kad hoce da uguraju pedere u udzbenike, nego da se brane neki tamo 'heroji'. Tvoje lupetanje nema veze sa mozgom. Ti pricas o nekom unistenju Srbije, a ocigledno ni ne znas gde zivis.

Ja znam da podržava,neću da pominjem ime žene iz njegovog kabineta,koja mi je pričala.
 
Pusti taj snimak jos jedno dva tri puta.I dobro slusaj,da je govorio pre nego sto ce doci na vlast da to nije dobro..pa slusaj do kraja..

Каже "можда" има проблема да одраста,па каже у "ЕВРОПСКОМ ДРУШТВУ"....:lol::lol::lol::lol::lol:

ХАХА...Па има ли других друштава сем европског???
Ј б т,па овај не зна ништа друго да каже...
 
Srbijanka ne pripada tim organizacijama jest da izleda kao muskarac ali to jesamo fizicki izgled, inace je udata i ima dvoje odrasle dece

Ona nikako ne može da pripada tim organizacijama jer nije žena :mrgreen: može samo muškarci u crnom ili tako nešto :lol:

Šalu na stranu, stvarno ne znam šta je dotična ali koliko sam imala prilike da je čujem zvuči skroz normalno. :ok:
 
U ovoj državi još nismo rešili ni da li je pederizam bolest ni da li je to cool.

Ovo cool baš mi delluje kullovski-jullovski a da li je bolest e, to bi pre svega trebali da reše medicinski stručnjaci.

U svakom slučaju ovi ****** pre svega predstavljaju neiživljene i nedokazane tipove željne da budu kulovi što im ni jedan iole normalniji čovek to zadovoljstvo ne bi trebalo da uskrati, pogotovo ako su željni da ga sprovode po Belgiji, Holandiji, Nemačkoj itd.... itd.... uostalom, trebalo bi da bude više posla za one normalnije kojima nije imperativ da budu kulovi.

Da li ga uopšte treba ubaciti u školstvo, mislim da je pre svega to pitanje za roditelje, ali pošto će se u toj ulozi najveći (bez kullova) deo populacije naći, to znači da je opšte pitanje naroda ove države a ne pojedinaca iz nekakvih polu-demo-stranak.

Znači na referendum, ni gram manje ni gram više.
 
Poslednja izmena:
Kako nije,pa ucenjuje ga čak i Ružica sa gey snimcima.
Pa kako ga ucenjuje LDP,Batić ima u lap topu fotke BoTe i Vuka,o čemu vi pričate.

Je l' to josh jedna od onih "zna se dobro" pricha?



drbob:
****** Vladaju Srbijom,a i svetom i staviće te svoje pederske slike u udžbenike.
To je neminovnost.Eeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ljudi osvestite se.
:dash::dash::dash::dash::dash:

Znachi vishe nisu u pitanju samo Iluminati, masoni, Trilaterala, Bilderberg, Sorosh, Komitet 300, Skull and Bones, ljudi-gushteri, vanzemaljci, Atlantidjani, Sotona, Zla Veshtica Zapada, zmajevi, Mujo i Haso, nego i ******?

Kako se svi oni medjusobno ne pobiju oko vladavine svetom?
 
Srbijanka ne pripada tim organizacijama jest da izleda kao muskarac ali to jesamo fizicki izgled, inace je udata i ima dvoje odrasle dece

Била је пре пар година кад је требало да буде одржана геј парада у Београду, нешто ту око те организације
ангажована, а после је давала интервјуе по медијима, око те ситуације. Тако да она итекако има везе са
Лабрисом и Квиријом.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top