Homoseksualci hoće u školske udžbenike!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zasto bi ti sada izlazio na ulice, kada je to tvoja demokratija. Homoseksualce podrzava jedino Boris Tadic.A to sto pocinjete da izlazite na ulice,to treba davamje jedna opomena,da ste vi samo pomoc diktatorskog rezima za unistenje Srbije...

Ala si ti plitak. Kako to Tadic podrzava pedere, ajde reci majketi. Sto lupas. Ja smatram da bolju vladu ne mozemo da sklopimo, ali isto tako smatram da je bolje izaci na ulice kad hoce da uguraju pedere u udzbenike, nego da se brane neki tamo 'heroji'. Tvoje lupetanje nema veze sa mozgom. Ti pricas o nekom unistenju Srbije, a ocigledno ni ne znas gde zivis.
 
Ala si ti plitak. Kako to Tadic podrzava pedere, ajde reci majketi. Sto lupas. Ja smatram da bolju vladu ne mozemo da sklopimo, ali isto tako smatram da je bolje izaci na ulice kad hoce da uguraju pedere u udzbenike, nego da se brane neki tamo 'heroji'. Tvoje lupetanje nema veze sa mozgom. Ti pricas o nekom unistenju Srbije, a ocigledno ni ne znas gde zivis.

Ma ko zna odakle on piše :D;)
 
Ala si ti plitak. Kako to Tadic podrzava pedere, ajde reci majketi. Sto lupas. Ja smatram da bolju vladu ne mozemo da sklopimo, ali isto tako smatram da je bolje izaci na ulice kad hoce da uguraju pedere u udzbenike, nego da se brane neki tamo 'heroji'. Tvoje lupetanje nema veze sa mozgom. Ti pricas o nekom unistenju Srbije, a ocigledno ni ne znas gde zivis.

Ако се није излазило на улице због гурања Дарвинове теорије у уџбенике,зашто би се излазило због надоградње те теорије?
Ако прихватамо поменуту теорију,онда не постоји разлог да не прихватамо педере и лезбејке.

"Одлучите се већ једном шта хоћете у животу".
 
Ако се није излазило на улице због гурања Дарвинове теорије у уџбенике,зашто би се излазило због надоградње те теорије?
Ако прихватамо поменуту теорију,онда не постоји разлог да не прихватамо педере и лезбејке.

"Одлучите се већ једном шта хоћете у животу".

Darvinova teorija je realna, ucenje homosexualizma u skolama je nesto drugo.

"Одлучите се већ једном шта хоћете у животу". :rotf::rotf::rotf:
 
Ако се није излазило на улице због гурања Дарвинове теорије у уџбенике,зашто би се излазило због надоградње те теорије?
Ако прихватамо поменуту теорију,онда не постоји разлог да не прихватамо педере и лезбејке.

"Одлучите се већ једном шта хоћете у животу".

:???::???::???:
Kakve veze ima Darvin sa celom pricom?:dontunderstand:
 
Страшно, докле иду у свом лудилу. Сад треба да се огласи и удружење родитеља и просветних радника, па и
црква и да се јасно поставе неке границе, докле је уопште пристојно ићи са неким захтевима, а одакле почиње
чиста будалаштина и лудило.
Кад педери буду изнашли начин репродукције, нека своју децу васпитавају како хоће.
 
Ma kakav Tadić, može on da bude šta hoće ali ***** svakako nije.
Meni ovo miriše na onog Šuvakovića ... a budući da SPS ima ministarstvo prosvete ništa me ne bi čudilo :D

Kako nije,pa ucenjuje ga čak i Ružica sa gey snimcima.
Pa kako ga ucenjuje LDP,Batić ima u lap topu fotke BoTe i Vuka,o čemu vi pričate.****** Vladaju Srbijom,a i svetom i staviće te svoje pederske slike u udžbenike.
To je neminovnost.Eeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ljudi osvestite se.
:dash::dash::dash::dash::dash:
 
Kako nije,pa ucenjuje ga čak i Ružica sa gey snimcima.
Pa kako ga ucenjuje LDP,Batić ima u lap topu fotke BoTe i Vuka,o čemu vi pričate.****** Vladaju Srbijom,a i svetom i staviće te svoje pederske slike u udžbenike.
To je neminovnost.Eeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ljudi osvestite se.
:dash::dash::dash::dash::dash:


dechko...opusti se u svojim Kurir informacijama...Gospodja Ruzhica ucenjuje BoTu...:hahaha:...
...hocesh da ti kazhem josh koliko gospodja i gospodjica ucenjuje BoTu...:hahaha:
...ali ne sa gey snimcima...
...zato ne budali...ovde...
 
Kako nije,pa ucenjuje ga čak i Ružica sa gey snimcima.
Pa kako ga ucenjuje LDP,Batić ima u lap topu fotke BoTe i Vuka,o čemu vi pričate.****** Vladaju Srbijom,a i svetom i staviće te svoje pederske slike u udžbenike.
To je neminovnost.Eeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ljudi osvestite se.
:dash::dash::dash::dash::dash:

Da sam na tvom mestu, bilo bi me sramota da ovako nešto napišem. Ali... ima nas raznih.
 
:???::???::???:
Kakve veze ima Darvin sa celom pricom?:dontunderstand:

Има јак пуно.
Извине ме,али мрзи ме да појашњавам.Кључна реч је морал и његово одсуство,одбацивање,па након тога релативизација појмова добро и зло.Само ће ти се касти...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top