Hoće li Drina posle 100 god. da nam nebude granica

Stvarno si naivan ,ako otvoris oci i progledas shvatices da se bIH raspala 1992 ovo sto danas postoji je monstrum drzava koju silom odrzavaju stranci i zapadne sile,postoji RS koja je drzava u drzavi,postoji milion i po Srba koji zive u RS ,postoje hrvati i hrvatske teritorije koje zive zivot sa Hrvatskom,ti kad odes u Livno isto kao da si u Hrvatskoj,sahovnice na svakom cosku,kuna platezno sredstvo,djeca nose hrvatske dresove itd. shvati da nema Bosne na terenu ,Bosna je samo fikcija sarajevskih propagandnih medija

Pazi šta piše u donjem dijelu ove tvoje stranke:

1fyer8.jpg


:hahaha::hahaha::hahaha:

Lijepo je što ste i vi za Bosnu i Hercegovinu. Ima nas više...:super:
 
e de si klo(v)nu BH"Srbina" :rotf:
Krivo ti je što smo te provalili :lol:

komleks i jadnik si ti, jer se predstavljaš lažno (kriza identiteta batooo), a pogledaj moje postove i videces da sam za nezavisno kosovo. Bio sam banovan kad sam prikazao kartu srbije bez kosova, to je na ovom forumu zabranjeno...

Klo(v)nu sa krizom identiteta :ok:

P.S.Keva mi je psihijatar, pa ako ti treba stručna pomoć kontaktiraj me putem PP-a, besplatno će te pregledati :ok: i prepisati terapiju!
Sve za tvoje izlečenje, BH "Srbine"!

Bez vrijedjanja molim a sto se tice psihijatara ohhhoooo o tome bi se moglo diskutovati do sutra evo asocijacija jedna za tebe ako ne pogodis iz prve onda( uz duzno postovanje prema tvojoj kevi )ciko koji se krio u Bg odnosno rezim koji je sada na vlasti a koji ga je krio a koji je sada u Hagu je 1.Ubica
2.Hajvan
3.Dusevni bolesnik
4.Psihijatar
5.Sve gore navedeno
Ako nisi pogodio javi se ti meni :rostilj: nemoj samo pivo da zaboravis
Hajde uzdravlje
 

Back
Top