Hm..histerologija..?

Electra:
omg :shock: lexika je skup svih rechi jednog jezika, rechnik.... lexikologija je nauka o rechima, a lingvistika nauka o jeziku :!:
:roll: ma znam da ima i nauka o jeziku..leksikologija...i to...davala sam primere... :-o zeznula sam se...desava se...znamo da ti oces da studiras lingvistiku ...u redu je...

i onako imam keca iz sroskog..ne trudim se da znam...moram da opravdam keca...sve dok mi ne da dva bicu glupa...bas si morala,electra...sad cu da histerisem... :evil:
ali ja nisam takva....kao sto sam i navela...moj brat je jedan very histerican (isfrustriran) tinejdzer... :roll:
 
natasha`:
Pitam se pitam ... Postoji li neka nauka koja proucava histeriju ..
Na primer histerologija ..? :-?
Ta nauka bi trebalo da proucava uzroke i posledice necije histerije...
A mene se to tice zbog mog brata ..Vrlo histericno dete .. (tinejdzer u pubertetu)
Ako imate sta da kazete na tu temu, neka svoja iskustva sa histericnim osobama
ili slicno.. Napisite..
Psihologija, npr :roll:
 
natasha`:
:roll: ma znam da ima i nauka o jeziku..leksikologija...i to...davala sam primere... :-o zeznula sam se...desava se...znamo da ti oces da studiras lingvistiku ...u redu je...
nevezano s tim shta hocju da studiram, ipak ne bih rekla neshto u shta nisam 100% sigurna ;) i ne znam da li si se o5 zeznula, ili shta vecj, uglavnom, rekla sam gore shta je lexikologija ;)
 
Electra:
nevezano s tim shta hocju da studiram, ipak ne bih rekla neshto u shta nisam 100% sigurna ;) i ne znam da li si se o5 zeznula, ili shta vecj, uglavnom, rekla sam gore shta je lexikologija ;)
ok...glupa sam..ne interesuje me..ni ne zelim da znam..jednostavno mrzim srpski..i bas me briga da li je leksikologija..i sta je..nije me briga!!......(ovo se zove histerija)...jednostavno kad imas profesora debila..i kad imas ocene za pozitivnu ocenu...a on ti ostavi keca...ne moze da mi bude svejedno....MRZIM SRPSKI... i sta ga pominjes uopste :roll: i da...ja bih rekla nesto u sta nisam sigurna...uvek kazem..lupim...sta s tim? :roll: jao...uzas...ko je postavi za profesora...ona ne ume da ocenjuje....ako radis posao - radi ga..onako kako treba.....sve treba da bude objektivno..nema subjektivnosti...!!!!!!!!!! zasto li je ima?
 
natasha`:
mislim da je electra mislila za mene...ali nema veze :D
ja se osecam tako..i mrzim je...mozda i ne...ali kad god pomislim na tu zenu....lose mi je...

a za tu objektivnost/subjektivnost..zar nisam u pravu?


Rekla sam ti jos gore......................Slazem se u potpunosti.....Muka mi je vise od toga.......Sto ja majke ti da ucim kad unaprijed znam koju cu ocjenu dobiti,i tu nista ne mogu promijeniti............... :-( :-( :-( :-( :-( :-(
 
natasha`:
Pitam se pitam ... Postoji li neka nauka koja proucava histeriju ..
Na primer histerologija ..? :-?
Ta nauka bi trebalo da proucava uzroke i posledice necije histerije...
A mene se to tice zbog mog brata ..Vrlo histericno dete .. (tinejdzer u pubertetu)
Ako imate sta da kazete na tu temu, neka svoja iskustva sa histericnim osobama
ili slicno.. Napisite..


Naravno da postoji samo shto se ne zove histerologija vec postoji vishe nauka....npr psihologija,psihijatrija itd i njihove grane...
 

Back
Top