Heroja se sećaju samo prijatelji a gluperde lutaju daleko!!!

Видим да жарко подржаваш логику тог енглеског генерала кога тако здушно цитираш, дакле, и за тебе су они који бране и умиру за своју земљу копилад?

Е па, пази само да ти такво размишљање не дође главе, знаш оно по систему: ''The object of war is not to die for your country, it's to make the OTHER bastard die for IT'' јер верујем да је та енглеска "паметница" баш на то мислила. А фронтова је пуно: Ирак, Авганистан... још неколико у перспективи... па кад будеш гинуо за страног господара у некој страној земљи, сети се ових глупости које си писао овде. :evil:

E pa ni ti ne razmisljas kako valja. Siguran sam da bi volio da je taj prezivio i da je digao jos koje skladiste u vazduh. Sta mislis o tome?:)
Vidis da taj citat ima smisla:)
 
Major Tepić je Stevan Sinđelić savremenog doba i poginuo je kao pravi junak!
Ne treba zaboraviti da je njegov objekat bio pod neprijateljskom opsadom i da mu je isključena struja i voda.
Takođe je ponudio svakom iz objekta da izađe svojevoljno, mislim da su to neki i uradili.
Takođe je tražio i da mu se garantuje da može sa sredstvima i ljudstvom izvuče van te zone.
Tek kad je sve to propalo i kad su "postrojbe" krenule u "bušenje" odbrane digao je u vazduh objekat...
 
Major Tepić je Stevan Sinđelić savremenog doba i poginuo je kao pravi junak!
Ne treba zaboraviti da je njegov objekat bio pod neprijateljskom opsadom i da mu je isključena struja i voda.
Takođe je ponudio svakom iz objekta da izađe svojevoljno, mislim da su to neki i uradili.
Takođe je tražio i da mu se garantuje da može sa sredstvima i ljudstvom izvuče van te zone.
Tek kad je sve to propalo i kad su "postrojbe" krenule u "bušenje" odbrane digao je u vazduh objekat...

:ok::ok::ok:
 
A šta ste vi ? Četnici? Opet vređate bez potrebe umesto da stvar lepo objasnite. Dakle, Srbi i Hrvati, već smo rekli, imaju dva viđenja istih događaja.

Milan Tepić je sa srpske tačke gledišta, rodoljub, častan, hrabar vojnik koji je do kraja ispoštovao ono što je i govorio: 'Jednnom ljudi dalju reč, ona ostaje ili se pokazi. Ja sam dao reč da ću braniti svoju domovinu'. Za nju je i poginuo...
 
A šta ste vi ? Četnici? Opet vređate bez potrebe umesto da stvar lepo objasnite. Dakle, Srbi i Hrvati, već smo rekli, imaju dva viđenja istih događaja.

Milan Tepić je sa srpske tačke gledišta, rodoljub, častan, hrabar vojnik koji je do kraja ispoštovao ono što je i govorio: 'Jednnom ljudi dalju reč, ona ostaje ili se pokazi. Ja sam dao reč da ću braniti svoju domovinu'. Za nju je i poginuo...

Ovde se radi o Srpskoj strani gledista i samo o njoj a za rvacku me bas zabole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
A šta ste vi ? Četnici? Opet vređate bez potrebe umesto da stvar lepo objasnite. Dakle, Srbi i Hrvati, već smo rekli, imaju dva viđenja istih događaja.

Milan Tepić je sa srpske tačke gledišta, rodoljub, častan, hrabar vojnik koji je do kraja ispoštovao ono što je i govorio: 'Jednnom ljudi dalju reč, ona ostaje ili se pokazi. Ja sam dao reč da ću braniti svoju domovinu'. Za nju je i poginuo...

koje domovine? jugoslavije... pa ta se raspala godinu dana ranije.

žali bože ljudi koji su dali živote misleći da brane jugoslaviju jer ti su baš uzalud borili se i umrli.

oni što su se borili za veliku srbiju sada barem imaju srbiju i pola bosne.
 
Ovde se radi o Srpskoj strani gledista i samo o njoj a za rvacku me bas zabole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Apsolutno je tvoje pravo da te zabole, ali ne možeš ni jednom Hrvatu zabranjivati isto -da i njega zabole za našu istinu.
 

Back
Top