Heroja se sećaju samo prijatelji a gluperde lutaju daleko!!!

ovo je budala,ne heroj
zbog toga,i onog vezivanja saveznickih vojnika za releje i neke bandere po cukama,ce umreti u zatvoru,a mi cemo biti banana republika,i proglaseni najgorima na svetu,uz one hutue i tuce,kako se vec zovu
rekoh...nesto se sa tim covekom desilo,pa je izgubio kontakt sa realnoscu...a ovo je ocigledan primer kako se u nerealnoj situaciji ti ophodis prema stranom oficiru...i to sile koja moze da te smlavi
po meni,trebalo je sa saveznickom vojskom to neznije i sto umiljatije,ali bosanski srbi su totalno izgubili osecaj za realnost,oni uopste nisu bili svesni u kom se veku nalaze,i sa kim se kako ponasaju
A sta je za tebe onda junastvo,derati se i tuci slabije od sebe,pa nema nista lakse od toga,to moze svaka gnjida:thumbdown::thumbdown:...............nego imaj muda i pokazi zube jacem od sebe........e to mogu malo njih:rtfm:
 
U temi je više puta pomenuta paralela između heroja Tepića i ''Heroja'' Mladića.
Možeš li da prokomentarišeš i daš neke sličnosti između dva čoveka?

Ja nigde nisam usporedjivao Mladica i Tepica :rtfm::dontunderstand:
Ja sam samo "ostro" reagovao na korisnika "klik",koji je zlonamerno (slika)pokusao da usporedi majora Tepica i tamo nekog bombasa samoubicu iz Palestine:rtfm:
Slicnosti izmedju njih dvojice(Mladic-Tepic) mogu samo da ti dam do '91-e,jer posle toga tj.smrti Tepica,prestaje svaka "slicnost" a paralela se moze povuci tek nakon smrti Mladica i jedne duze vremenske distance.Sve sto danas izgleda negativno sutra moze da bude pozitivno i obrnuto.
P.S
General Mladic za mene nije nikakav zlocinac,cak sta vise,dok se to zvanicno ne UTVRDI i POTVRDI,do tada.......................................?!
 
bas je zanimljivo kada covek koji je po sopstvenom priznanju dezertirao i pobegao od rata preko grane , sada kao slavi i brani ratne heroje ,
sto si bezao od vojne policije u Bec, a sada tu prosipas neku patetiku i pijatet za heroje ,griza savesti , licemerje ili sta je vec u pitanju ?

Ja jesam "otisao" iz toga haosa ali to nema veze sa postovanjem odredjenih licnosti i njihovih dela??!!
 
Major Tepic je pravi srpski junak........kao i svi oni piloti koji su uzleteli sa batajnice na stostruko jaceg neprijatelja.........i to svako normalan postuje i ceni........:worth:

To su pravi predstavnici slavne srpske vojske i viteske tradicije iste.......koja se provlaci od Lazara, preko Stepe, majora Gavrilovica, Tepica, i hiljada bezimenih boraca........:worth:

To je razlog vise , da stoka kukavicka, kao sto je pichkurina ratko mladic, ili onaj magacioner ( ni imena mu se vise ne secam ) ne blate slavno ime srpskih oficira i vojnika.........:evil:

Ta pichka , kukavica i pobegulja pod cijom je komandom izginulo 20 000 mladica u uniformi RS............je sramota za sve junake koje je srbija iznedrila:evil:
To ti nas hoces malo,.........jel........tebi se svidjaju samo heroji koji su poginuli,tj.mrtvi Srbi....znas u rat svi odlazi sa istim sansama,50%-50% da prezivis ili pogines.Neki su poginuli,i naravno da su heroji,a neki su imali tu srecu da prezive,i zbog toga su ratni zlocinci.Sigurna sam da bi ti isti poginuli,da su kojim slucajem preziveli,danas bili ratni zlocinci,kao sto bi i Mladic da je poginuo,danas bio srpski heroj.Sveu svemu jedini greh Mladica je sto je-ziv.Kao i svih ostalih prezivelih boraca,koji su imali i malo vecu funkciju.I zato postedi nas tvog licemerstva i ljigavosti,procitan si odavno:thumbdown::thumbdown::thumbdown:
 

Back
Top