Хајка на десницу у Србији!

E muka me spopadne čitajući sve ovo skupa!!!
Uspeli su da stvore totalnu konfuziju u glavama mnogih. Koja crna levica, desnica, stranke, "vođe" i strančarenje?
Na političkoj sceni u glavnim rolama su kompletni idiJoti, kilonsteri, nesposobnjakovići i marionete. Nema ni p od političara, a o državnicima da ne govorim.
Ovde je u pitanju rasturanje države, a ne desnice! Čeka se čovek, ni levičar, ni desničar, već ozbiljan i odgovoran
političar, koji će državu postaviti na noge.
 
Тома је био најбољи могући играч у целој причи.

Бољи од свих демократа ЕУропске Србије.

Направио је већу штету од Ђинђића,Тадића,Динкића,
Чеде,Коштунице и Дачића заједно.

Што би се рекло "инсајдер"...

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :worth: :worth: :worth: :worth: :worth: :worth:

Не буди толико окрутан!!! :rtfm: :rtfm: :rtfm::mrgreen:

Када "правник и ПОСТДИПЛОМАЦ" ово види и прочита, :sad2: :sad2: :sad2:

има о'ма' да изврши СУИЦИДНУ РАДЊУ - тзв. САМОУТЕПСТВО!!!:hahaha: :rotf: :hahaha:

П.С.
А и помислиће да се "Паприкариус" клонирао................у Џоа!!!
:mrgreen: :hahaha: :rotf: :hahaha: :rotf: :hahaha:
 
...
За сада једини су ДСС..али ДСС -у за сада треба мало више оперативног рада.....међу Србима...

0,0000001 % glasača je vise nego dovoljna, jaka, prejaka snaga,
gde ces vise, sasvim je nepotreban i suvisan svaki dodatni operativni rad.:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Сви сте сведоци невероватног повратка бољшевизма на политичку сцену Србије!
Када је у недавним протестима...у Србији конструисан од стране БИА сукоб полиције и деснице...у протестима које је тада водио још увек предани члан СРС Томислав Николић..после вишечасовног малтретирања демонстраната говоранцијом...разних философа....и по налогу БИА смиривања демонстраната...истом том говоранцијом....нико није ни слутио шта се иза брда ваља..

Када је незадовољство народа дошло до критичне тачке и када до тада једина опозициона партија која каква год да јесте и ми се не слагали са неким њеним политичким потезима СРС дошла у прилику да преузме државу...јер ДСС на моју жалост још није јак довољно да преузме кормило...појавио се један велики феномен...
ДЕМОКРАТСКИ ТОМО....Томислав Николић је у једној ноћи...под чудним и неразјашњеним околностима постао демократа...
Задајући тако смртни ударац ДЕСНИЦИ У СРБИЈИ....Томо је постао нови европски репер "демократске" Србије :thumbdown::thumbdown:
"демократске" у даљем тексту читати фашистичке...
После хајке на "зле" десничаре...којима и сам припадам :cool: називања фашистима....и претњама хапшењем и обрачуном...појављује се извештај БИА(УДБА) новог бољшевичког система борбе против Србске мисли...како је уз терористе и шта све не..постала претња и десна политичка мисао у Србији!!!
:dash:

Е сада...уз општи рат у Србији који воде стране агентуре против Србске националне идеје....тј..идеје о општем уједињењу Срба у једну Србску државу...не ову авнојевску већ природну Србију...почиње и хајка либерала и мундијалиста..против сопственог народа...

Америка и Европа под истим оним комунистичким слоганом Слаба Србија...јака ђуброславија...али овај пут ЕУ...завршавају започети посао затирања Србске националне мисли....

Као једини савезник Србске деснице...у овом општем рату ...се јавља Русија...са идејом евро-азијског блока...
Да се неби неки заваравали....Русија уз чињеницу да воле Србе и цене наш народ....ово ради и из својих интереса....чекају на партнера у Србији...
За сада једини су ДСС..али ДСС -у за сада треба мало више оперативног рада.....међу Србима...
Нормално сама прича иде у правцу...да десница треба да чека погодан моменат и критичну масу да скине ове жуте..комунистичке..идиоте...
Али не лези враже..
Време је истекло и то још пре 10 година...
Треба деловати сада и одма..сваког секунда..минуте...стотињке...Србија је ближа своме пропадању..ако ускоро Срби не устану и дигну свој глас против нове жуте комунистичке тираније!

Ave Serbia, morituri te salutant!

Una Salus Victus!

DSS i nije stranka.To je interesna grupacija lažnopatriota,muvatora,zaverenika i crnorukaša kojima je cilj nestabilnost u zemlji.Njihova vladavina se vidi u periodu od 2004-2008 gde je Srbija tavorila i nije ekonomski napredovala.
SRS je opozicija po potrebi i kakva je to stranka kad sa 2 miliona glasača ne uzme vlast,uvek nađu neki razlog,neko ih izradio,strani uticaj.
 
Izgleda da i ti i postavljač teme imate problem sa raspoznavanjem političkih ideologija.Uopšte ne razlikujete komunizam od socijal-demokratije i neoliberalizma.Kako mogu partije poput DS,DSS,SRS,LDP-a da budu komunističke i levičarske?!Svaki forumaš lepi etiketu pobrojanim partijama nazivajući ih komunističkim bez ikakvog utemeljenja samo zato što dotične prezire....''Komunizam,boljševizam,socijalizam''...itd...ajd ne razbacujte se ni ti ni Marty Misterija političkom terminologijom molim vas! :roll:



Lepo si započeo ali si katastrofalno završio rečenicom da je SPS nacional-boljševička partija.SPS nema veze sa nacional-boljševizmom.Oni su kao i DS socijal-demokrati i pripadaju socijalističkoj (čitaj socijal-demokratskoj) internacionali.Nacional-boljševizam je nešto drugo,ali to sad nije bitno.
Kada je reč o levici svakako da je levica potrebna Srbiji i jedna jaka partija koja će da vodi računa o radnicima,seljacima,intelektualcima koji nemaju zaposlenje,studentima kao budućoj snazi uz pomoću koje će i država krenuti napred.ALI JE ZATO POTREBNA RADIKALNO LEVIČARSKA PARTIJA ILI POKRET POPUT KOMUNISTIČKE PARTIJE,A NJIH NIJE MALO U EVROPI I OSTATKU SVETA.

To je jedina istinska levica koja čeka povoljan trenutak da preuzme kormilo na svetskoj političkoj sceni.To su političke organizacije koje će u budućnosti biti moćno oružje i oruđe u rukama radničke klase.Figurativno rečeno eksplozivne naprave će napraviti dar mar,ali te eksplozivne naprave neko treba i da aktivira.Taj neko je sam NAROD!

:heart:

Pogresno si protumacio post.
Govorio sam o ljudima koji su stasali u tom vremenu i imaju taj paternalisticki odnos prema stvarnosti. Ideolosko profilisanje moze da odradi samo nova generacija ociscena od te balasti.

Sto se tice SPS-a, nacional-boljsevicka upotrebljena je simbolicki uzimajuci u obzir njen "bogat" kredibilitet. SPS i DS nisu socijaldemokratske partije. Clanstvo jedne i ulazak druge u Socijalistickoj Internacionali je odavno potrosen argument. Radi se o ceremonijalnoj organizaciji koja je izgubila odavno uticaj i sluzi iskljucivo u marketinske svrhe.
A i socijaldemokratske partije se razlikuju od zemlje do zemlje. Neke su vise okrenute socijali, ima onih koji su potpuno odbacili ideje levice i postale klasicne neoliberalne stranke a ima i onih nacionalistickih.
Na kraju pitanje radikalne ili tvrde levice. Da smatram da i za nju postoji dobar prostor. Ali bez prihvatanja trzisne privrede i demokratskih institucija i procedura za tako nesto nema sanse. Ja jesam levicar ali socijaldemokrata i ne bi bilo strano da i podrzim takvu partiju, jer postoje dodirne tacke i jednih i drugih. Isto sam pristalica besplatnog skolstva i zdravstva, veceg ucesca drzave u privredi, jaci angazman i uredjeniji sindikati ali sa razlikom da to mora da ima realan okvir i evoluciju. Ne mogu se takve stvari implementirati kao sto misli takva levica adhok vec postepeno, radi se istovremeno o stanju i o procesu. Ali da postoji prostor za malo radikalniji pristup u politickom delovanju levice da, vreme to trazi. ;)
 
DSS i nije stranka.To je interesna grupacija lažnopatriota,muvatora,zaverenika i crnorukaša kojima je cilj nestabilnost u zemlji.Njihova vladavina se vidi u periodu od 2004-2008 gde je Srbija tavorila i nije ekonomski napredovala.
SRS je opozicija po potrebi i kakva je to stranka kad sa 2 miliona glasača ne uzme vlast,uvek nađu neki razlog,neko ih izradio,strani uticaj.

Било би чудо..када би неко од вас дао доказе за оно шта прича!
 
0,0000001 % glasača je vise nego dovoljna, jaka, prejaka snaga,
gde ces vise, sasvim je nepotreban i suvisan svaki dodatni operativni rad.:mrgreen:

Видим читава евро-талибанска црвена екипа..

Знаш није баш тако....да је тако неби твоји комунисти конструисали сукобе са полицијом..
А нити крађу избора...
:ok:
 
Srpska i hrvatska desnica je izvucena iz prasnjavih i mracnih kutova istorije da ponovo odradi posao za strane gazde.

Da se Jugoslavija PRODA U BESCENJE strancima: od najboljih fabrika do morske obale!

Posto je obavila posao za stranog gazdu (sa stranim agentima na celu) sada ce biti opet varcena na smetiste istorije kao iskoristeni prezervativ. Vise nikome ne treba.

Pricao mi je jedan Hrvat, ucesnik njihovog "domovinskog rata": "Ja sam mislio da se borim za Hrvatsku, da i mi budemo "svoj na svome", da imamo jednom nasu drzavu...A kad ono - politicari sve nase rasprodase, ne osta nista od nezavisne i ja videh kako sam se gadno zajebao.....!"
Дај ..пун мије клинац ваше титоистичке удбашко - сатанистичке приче..
Идеш лепо у Загреб па ****ј о југославији..да видим..можда ти тај јаран-зет-таст..помогне...ко зна!
 
Елементе деснице имају скоро све политичке странке у Србији, осим некадашње осовине СПС-ЈУЛ и странака попут ЛДП, СДУ и сл. које су антидесничарске, и малих странака попут Г17+ са неутралним ставом.

Странке праве деснице су ДСС, СПО, СРС (која има доста елемената оног "шабанизма" о којем је говорио Дада), па чак и у великој мери и ДС, која је рехабилитовала ЈВуО, скинула петокраку са градске скупштине и уопште вратила држави монархистичку химну и симболе, која је вратила веронауку у школе и довршила изградњу Храма итд.
 
Елементе деснице имају скоро све политичке странке у Србији, осим некадашње осовине СПС-ЈУЛ и странака попут ЛДП, СДУ и сл. које су антидесничарске, и малих странака попут Г17+ са неутралним ставом.

Странке праве деснице су ДСС, СПО, СРС (која има доста елемената оног "шабанизма" о којем је говорио Дада), па чак и у великој мери и ДС, која је рехабилитовала ЈВуО, скинула петокраку са градске скупштине и уопште вратила држави монархистичку химну и симболе, која је вратила веронауку у школе и довршила изградњу Храма итд.

SPO- centar
DSS- Levi centar
SRS- Mnooogo levi centar

U principu svim "desničarskim" partijama fali ono što je odlika desnice u evropi

- zalaganje za krupni kapital
- borba protiv imigranata
- jačanje vojske i vojne industrije

Dakle ovo nema ni jedna partija u Srbiji.
 
Ako cemo gledati tu podelu na levicu i desnicu,u te stranke desno od centra mogu da se svrstaju samo par stranaka, po mom misljenju naravno,a to su DSS-NS,SPO,DHsS i eventualno SNS,ali moramo jos sacekati sta ti ljudi u stvari hoce,jer dosada jos nigde nisam uspeo procitati program te stranke...a mislim tako, jer ove stranke u svom programu imaju i moderno i tradicionalno,s`tim sto u ovom trenutku ja to ne vidim kod DSS-a jer se njihovi trenutni progranm sastoji samo u recenici " Rusija nema alternativu"!:thumbdown:

Ali iskreno,u ovom trenutku ove ekonomske krize koja drma ceo svet,imam blagi utisak da Srbe boli "racku" i za levicu i za desnicu,nego samo gledaju da nekako sto bezbolnije preguraju ovo cudo sto nas je snaslo.
 

Back
Top