Hajde sada neka muskarci pitaju a zene odgovaraju IV

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam brinetica.:mrgreen:
Ne znam, uvek sam verovao da je mozak najvazniji i najjaci misic u coveka tako da sajber mudroser ima prednost.;)

nisi me razumeo, tacnije, nisi ni na tragu toga sta sam kao pisac htela svojim komentarom da kazem: ))

ne potcenjujem intelekt i ne suprotstavljam ga "misicima",
govorim o karakteru...ali nebitno zaista.
shvatio je ko je hteo:)
 
nisi me razumeo, tacnije, nisi ni na tragu toga sta sam kao pisac htela svojim komentarom da kazem: ))

ne potcenjujem intelekt i ne suprotstavljam ga "misicima",
govorim o karakteru...ali nebitno zaista.
shvatio je ko je hteo:)

Sajber mudroser moze biti mnogo karakterniji i nadrndaniji, autoritativniji pa cak i kuratiji od drvosece.
Cak, mislim da sve ovo jeste.
 
ocigledno da ne mislimo na isti tip.
Ako neko ima mozga ne znaci da je sonja.
Moje misljenje iskustvo je da su bas "drvosece" te koji su najveci pasivci zapusteni i ko zna kakvi sve.
Pogledaj samo slike vodja navijaca. Sve sami prasci. :bljak:
- - - - - - - - - -

ti k'o karleusa - polni organ ti mozak

Ja se mnogo lozim na pametne devojke.
Ne vidim kako se to moze porediti sa Krndjeljusom.:(
 
Posto je vrat jaka erogena zona da li vam se nekada desio orgazam samo stimulisanjem vrata, znaci poljupci u vrat, mazenje i slicno?
Znam da je to moguce...
nije mi se desilo.a ako neko ocekuje da ce da mi duva za vrat i da cu tako da svrsim,bolje da sedi kod kuce.
оћеш секс?
које ти је било најнеобичније место где си се кресала?
provalila sam kod komsije popa u vikendicu i tamo se kresnula prvi put sa jednim tipom.nismo palili svetla ni otvarali roletne da nas neko ne otkrije pa je bila prvo potraga za nekimn komadom namestaja,a posle ko borba crnaca u tunelu.sta ces,mladost ludost...imala sam samo tridesetak godina:rumenko:
Sta vam vredi ulepsavanje?
u mojim godinama vredi da prekrije nedostatke.sa osamnaest i djavo je lep
Drage ženeeeee :D
Molim vas za odgovor na moje kompleksno pitanje :)
Ovo je sve hipotetučki...Dakle da hipotetički imate ljubavnika...
Recimo.godinu dana.Odnos se razvija ovako.Vidjate se.Spavate u iznajmljenim apartmanima.
I nekako se podrazumevama da ljubavnik iz udaljenog mesta plaća gorivo,svaki put kad treba da se vidi sa svojom dragom.Izlaze u kafiće...Kupuje nezdravu hranu (pljeskavice,kobasice i ostalo vegeterijanci izvinite)
Inače sledi pitanje čisto materijalne prirode.Da li se to podrazumeva?Ono...pljeske,kafići,kafice,jel mora muškarac
po defaultu sve to da plaća?Iiiii na kraju ono što me je najviše pogodilo...Imao sam saobraćajnu nesreću i trebalo mi je samo neko da me pogura da ne bih plaćap šlep službu.Ljubavnica nije mogla načina da mi pomogne a trebalo je samo izgurati auto.Njen sin je danas otišao da spašava Šabac.Uostaloam verovatno je Šabac važniji od mene.
Šta mislite o takvim ženama?
dragi kovac,za mene kao zenu je ponizavajuce da mi muskarac placa stalno pice ili bilo sta.nikada ne zelim da se osecam kao roba koju je neko platio.kada nemam,a prosli put je muskarac platio caj,necu ni da ulazim u kafic,dovoljno je da se setamo
to sto ti nije pomogla oko kola...mozda nije bila u prilici,mozda joj nije dovoljno stalo,mozda nikome ne sme da kaze za tebe...u to ne mogu da ulazim
Zašto koristite ovu teu za zezanje? :D

forum sluzi samo za zezanje,a kroz zezanje uglavnom i provlacim istinu
 
Drage ženeeeee :D
Molim vas za odgovor na moje kompleksno pitanje :)
Ovo je sve hipotetučki...Dakle da hipotetički imate ljubavnika...
Recimo.godinu dana.Odnos se razvija ovako.Vidjate se.Spavate u iznajmljenim apartmanima.
I nekako se podrazumevama da ljubavnik iz udaljenog mesta plaća gorivo,svaki put kad treba da se vidi sa svojom dragom.Izlaze u kafiće...Kupuje nezdravu hranu (pljeskavice,kobasice i ostalo vegeterijanci izvinite)
Inače sledi pitanje čisto materijalne prirode.Da li se to podrazumeva?Ono...pljeske,kafići,kafice,jel mora muškarac
po defaultu sve to da plaća?Iiiii na kraju ono što me je najviše pogodilo...Imao sam saobraćajnu nesreću i trebalo mi je samo neko da me pogura da ne bih plaćap šlep službu.Ljubavnica nije mogla načina da mi pomogne a trebalo je samo izgurati auto.Njen sin je danas otišao da spašava Šabac.Uostaloam verovatno je Šabac važniji od mene.
Šta mislite o takvim ženama?
Materijalisto.:mrgreen:..a gde je tu romantika and love....:lol:
 
truthSeeker:
koliko vam je važna vernost? i koliko ste verne u vezama?
šta dopuštate sebi u odnosima sa drugim ljudima a šta ne, dok ste u vezi?
šta dopuštate svom dečku u odnosima sa drugim devojkama a šta ne, dok ste u vezi?
Vazna pitanja.

Nekada sam bila rigoroznija... sada smatram da niko nije moj dok me ne veri tj.dok se ne vencamo.
Svako po svojoj savesti... Ali nikom ne dozvoljavam ni da pomisli da sam njegova dok to zvanicno i ne dokaze ;)

da li to znači ds pre braka varaš dečka s kim stigneš, a po sklapanju braka postaješ verna?
a on će verovatno obrnuto...pošto će o tvojim neverstvima u predbračnoj vezi verovatno da sazna (od tebe ili od drugih) u toku braka...

zvuči kao da pridaješ veliku važnost braku a premalu osobi sa kojom si u vezi...
 
Vazna mi je jer mi je sigurnost vazna a sigurnost mi je vazna jer sam samo tada opustena i svoja, bez opreza koji je tako karakteristican za mene.
Ne dopustam sebi puno, samo nesvesni flert koji se svodi na drzanje, hod, pokrete, glas, bez ikakve namere i cilja.
Isto vazi i za njega, vrlo lako odlazim ako osetim da postoji nesto sto me cini nesigurnom.

a šta ako te njegov nesvesni flert ili ljubaznost koja liči na flert učini nesigurnom?
 
bez vernosti nema odnosa
u potpunosti (smatram da neverstvo pocinje u mislima)
ne radim partneru ono sto ne zelim da on radi meni i isto ocekujem od njega

možemo li kontrolisati misli?

možda neverstvo ipak počinje u emocijama, a ne u mislima?
npr. u neiskazanom nezadovoljstvu tvojim izborom ili nečim tebi bitnim u vezi...
ili u nezadovoljstvu sobom ako svoju vrednost možda meriš na osnovu procenjene vrednosti dečka....

ili možda je tačnije da neverstvo počinje ne u emocijama nego u stavu?
u tome da li ima i koliko poštovanja za osobu sa kojom si i za emocije te osobe....
u tome čemu uopšte emocionalno služi veza u kojoj si...da li zadovoljenju tvojih ego i fizičkih potreba ili je to veza u kojoj tvoj dečko postoji i van tvojih potreba i želja....

oprostićeš mi na ovom "ti" / "tvoji"...ne odnosi se na tebe lično...nego je efektivnije ako se tako izražavam...veći utisak na osobe kojima su takva pitanja potrebna da se malo zamisle nad svojim stavovima...
 
Granica vernosti? Hm...
Nekome je flert nacin ponasanja. Koketiranje ne znaci odmah i zelja za tom osobom.
Vec smo pisali... Znaci mi samo ako je iskreno, bez kolebanja i svesnog odolevanja. Znaci ako ima priliku a propusti je ne zato sto to nije OK vec zato sto ne zeli tu drugu osobu. Da ga ja stezem, uhodim, proveravam i stavljam mu bukagije kako bih osecala sigurnost, vestacku, iznudjenu sigurnost- neka hvala. Nisam tip osobe sklon prevari. Gledano sa strane ispalo je da sam prevarila, ali iz mog ugla sam bila samo talac koji se otrgao i pobegao. Ni u jednoj drugoj situaciji ne bih to radila na takav nacin.
Sta imam ja da mu dopustam ili branim? Nisam mu mama i nije on mali. Bitna mi je odanost pre vernosti. Subjektivni osecaj sigurnosti uz njega. Sta vredi sto je veran ako u njegovoj blizini nemam spokoj, a moze neko i da vara pa da nikada ne posumnjas i ne osetis nemir.

mislim da u postu praviš ispravnu podelu između formalne vernosti (nevezana za emocije već za to biti "ispravan") i odanosti kao emocionalne osnove vernosti (pažnja, razumevanje, obostrano poštovanje emocija...)
 
Granica vernosti? Hm...
Nekome je flert nacin ponasanja. Koketiranje ne znaci odmah i zelja za tom osobom.
Vec smo pisali... Znaci mi samo ako je iskreno, bez kolebanja i svesnog odolevanja. Znaci ako ima priliku a propusti je ne zato sto to nije OK vec zato sto ne zeli tu drugu osobu. Da ga ja stezem, uhodim, proveravam i stavljam mu bukagije kako bih osecala sigurnost, vestacku, iznudjenu sigurnost- neka hvala. Nisam tip osobe sklon prevari. Gledano sa strane ispalo je da sam prevarila, ali iz mog ugla sam bila samo talac koji se otrgao i pobegao. Ni u jednoj drugoj situaciji ne bih to radila na takav nacin.
Sta imam ja da mu dopustam ili branim? Nisam mu mama i nije on mali. Bitna mi je odanost pre vernosti. Subjektivni osecaj sigurnosti uz njega. Sta vredi sto je veran ako u njegovoj blizini nemam spokoj, a moze neko i da vara pa da nikada ne posumnjas i ne osetis nemir.
.
tvoj post me natera na razmiljanje
i sta je po tebi sad bolje?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top