Hajde sada neka muskarci pitaju a zene odgovaraju IV

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
što nas vodi do sledećih pitanja za žene / devojke:

koliko vam je važna vernost? i koliko ste verne u vezama?
šta dopuštate sebi u odnosima sa drugim ljudima a šta ne, dok ste u vezi?
šta dopuštate svom dečku u odnosima sa drugim devojkama a šta ne, dok ste u vezi?

bez vernosti nema odnosa
u potpunosti (smatram da neverstvo pocinje u mislima)
ne radim partneru ono sto ne zelim da on radi meni i isto ocekujem od njega
 
juče me ubila promaja, boli me rameni deo, tačnije trapezoid...
jel bi me izmasirala neka ?
Uradila bih ti reiki :)
masaža stopala je vrlo intiman čin..

ako je masaža stopala ok, gde je granica vernosti?
može li se flertovati sa nekim a istovremeno biti veran?

što nas vodi do sledećih pitanja za žene / devojke:

koliko vam je važna vernost? i koliko ste verne u vezama?
šta dopuštate sebi u odnosima sa drugim ljudima a šta ne, dok ste u vezi?
šta dopuštate svom dečku u odnosima sa drugim devojkama a šta ne, dok ste u vezi?
Granica vernosti? Hm...
Nekome je flert nacin ponasanja. Koketiranje ne znaci odmah i zelja za tom osobom.
Vec smo pisali... Znaci mi samo ako je iskreno, bez kolebanja i svesnog odolevanja. Znaci ako ima priliku a propusti je ne zato sto to nije OK vec zato sto ne zeli tu drugu osobu. Da ga ja stezem, uhodim, proveravam i stavljam mu bukagije kako bih osecala sigurnost, vestacku, iznudjenu sigurnost- neka hvala. Nisam tip osobe sklon prevari. Gledano sa strane ispalo je da sam prevarila, ali iz mog ugla sam bila samo talac koji se otrgao i pobegao. Ni u jednoj drugoj situaciji ne bih to radila na takav nacin.
Sta imam ja da mu dopustam ili branim? Nisam mu mama i nije on mali. Bitna mi je odanost pre vernosti. Subjektivni osecaj sigurnosti uz njega. Sta vredi sto je veran ako u njegovoj blizini nemam spokoj, a moze neko i da vara pa da nikada ne posumnjas i ne osetis nemir.
Posto je vrat jaka erogena zona da li vam se nekada desio orgazam samo stimulisanjem vrata, znaci poljupci u vrat, mazenje i slicno?
Znam da je to moguce...
Osetljiva sam na vrat. Nije, ali ga ugriz jeste ubrzao.
Sta vam vredi ulepsavanje?
Ne vredi. Nikada necu razumeti sminkanje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top