GUSLE

yebe mi se dal si srbin hrvat qrd cheh il mongol....ljudi vi kao da zhivite izpod kamena....ne stvarno ne mogu da shvatim da ste bre tolko prizemni....samo se busate mi srbi mi srbi....koji bre mi srbi....shaka jada....kad bi shvatili koliko smo sitni i beznachajni mozhda bi i mrdnuli negde....ovako osudjeni smo na drushtvo albanije....mada tako i treba....ma treba da skapamo u srednjevekovnom stilu....kad je vetjina slepa poput vas sa ovog podforuma....ono shto mi nije jasno je......shta ja koji moj qratz trazhim u ovom shupq od zemlje.....
 
Odgovor si dao sam.. Nema potrebe da bilo ko sta drugi doda... Ja nemam takvih mastanja tipa "ja srbin" iz prostog iskustva nasih komsija hrvata..

Zasto..

Sumnjam da bi neki hrvat dao da se lose govori na njegovog brata ma gde bio, a mi pljujemo sami po sebi koliko nas grlo nosi, pa nije ni cudo da nam se desava sto nam se desava, dobro je i ovako, moze i gore, samo ponavljam staru tursku kletvu da se ne zaboravi...

"NE DAJ BOZE DA SE SRBI SLOZE"
 
AntunTun:
yebe mi se izpod kamena....koji bre mi srbi....shaka jada....kad bi shvatili koliko smo sitni i beznachajni mozhda bi i mrdnuli negde :shock: ....ovako osudjeni smo na drushtvo albanije....mada tako i treba....ma treba da skapamo u srednjevekovnom stilu....kad je vetjina slepa poput vas sa ovog podforuma....ono shto mi nije jasno je......shta ja koji moj qratz trazhim u ovom shupq od zemlje.....
samo ovaj blistavi um moze da spakuje sex, jad i srednji vek... u albanijin tur :D
u stvari problem je baš u ovakvim amorfnim pojavama, ljudi kao ova Tunjevina su krivi za naše loše društveno stanje, oni koji su mislili da su bolji od bilo koga, uključujući Albaniju, a pritom su nepismeni, ne znaju ni gde im je dupe, a gde glava

a što se tiče Srba, oni su ljudi isto kao i svi ostali :)
i ja ih volim... kao što generalno volim ljude :)
 
Zarathustra:
AntunTun:
shta ja koji moj qratz trazhim u ovom shupq od zemlje.....

I ja se pitam ?? :shock:
ma pogledaj mu samo sliku u profilu :wink:

@Tunjevina
idi na Svaštaru i otvori temu
Kako mrzeti sebe?
ili
Naučite se samomržnji
Vodič kroz samomržnju
Kako ne preživeti samomržnju

ili nešto slično :D
a neka ti prva lekcija bude
Seksualnost, kako protiv toga?
 
vispak:
commodore:
Nego bre, Srbende, kamo neka guslarska pesma o Mladicu i Karadzicu?

Ima li sta?

...

Ja znam onu (samo ovaj deo) :

"Radovan je Karadzic skrivio, Republiku Srpsku sto j' stvorio,
ispunio snove od davnina, da nas rijeka ne dijeli Drina."[/color
Ko zna jos koju, ali celu, nek napise...
pozdrav.

i nasa je zelja od davnine da natjeramo srblje preko Drine.



"vispak"seti mi se mujo proletnjoga dana,gde Srbenda Sabljom Skinu Silnu glavu Kulin Kapetana!!!
 
vzeoy7y9:
vispak:
commodore:
Nego bre, Srbende, kamo neka guslarska pesma o Mladicu i Karadzicu?

Ima li sta?

...

Ja znam onu (samo ovaj deo) :

"Radovan je Karadzic skrivio, Republiku Srpsku sto j' stvorio,
ispunio snove od davnina, da nas rijeka ne dijeli Drina."[/color
Ko zna jos koju, ali celu, nek napise...
pozdrav.

i nasa je zelja od davnine da natjeramo srblje preko Drine.



"vispak"seti mi se mujo proletnjoga dana,gde Srbenda Sabljom Skinu Silnu glavu Kulin Kapetana!!!

E, moj Commodore, svaka čast za kosku! :lol:
 
eremita:
GZ:
Tacno je da ima kvislinga i ovde u "BOSNI" ali je zalosno kako se neki u Srbiji ponasaju prema nama srbima u bosni, nekad se osjecam kao KURD kada dodjem u srbiju, imam nekad osjecaj kao da sam ona teska i bevrijedna bijeda a to upravo cini brat srbin a sta tek da misli bosnjak u Novom Pazaru...

Na zalost iskusvo nije jedno ima ih mnogo...

To boli braco... vjerovali ili ne...

Вараш се ако мислиш да у Србији ЖИВЕ САМО СРБИ...
зато мислим да би било боље ако од неке овдашње
џукеле доживиш непријатност ДА СЕ РАСПИТАШ КО ЈЕ
ТА ОСОБА. Буди сигуран да нити је Србин, нити је
Београђанин(ако си имао такво искуство у БГД-у).

Сваки Србин дели вашу патњу и бол и не клони духом
због неке битанге.

Ne luduj!Ja sam po nacionalnosti Srbin i protiv sam bio rata u Bosni i podele iste kao i stvaranja velike Srbije!Rezimi u Beogradu i Zagrebu su lepo hteli da ugase jednu republiku i da je podele bez obzira na gradjanski rat i ogromne zrtve!I stvarno mi je muka od ljudi koji se prse da su bili na ratistu,kao da su za nesto zasluzni,pa izgubismo u svim ratovima 90.ih.Mislim u Srbiji je stanje tihog permanentnog rata za prezivljavanje vec vise od deceniju pa mi ovo bosanski "junaci" i Mladicevi cetnici i nisu mnogo potrebni!
 
zox:
eremita:
GZ:
Tacno je da ima kvislinga i ovde u "BOSNI" ali je zalosno kako se neki u Srbiji ponasaju prema nama srbima u bosni, nekad se osjecam kao KURD kada dodjem u srbiju, imam nekad osjecaj kao da sam ona teska i bevrijedna bijeda a to upravo cini brat srbin a sta tek da misli bosnjak u Novom Pazaru...

Na zalost iskusvo nije jedno ima ih mnogo...

To boli braco... vjerovali ili ne...

Вараш се ако мислиш да у Србији ЖИВЕ САМО СРБИ...
зато мислим да би било боље ако од неке овдашње
џукеле доживиш непријатност ДА СЕ РАСПИТАШ КО ЈЕ
ТА ОСОБА. Буди сигуран да нити је Србин, нити је
Београђанин(ако си имао такво искуство у БГД-у).

Сваки Србин дели вашу патњу и бол и не клони духом
због неке битанге.

Ne luduj!Ja sam po nacionalnosti Srbin i protiv sam bio rata u Bosni i podele iste kao i stvaranja velike Srbije!Rezimi u Beogradu i Zagrebu su lepo hteli da ugase jednu republiku i da je podele bez obzira na gradjanski rat i ogromne zrtve!I stvarno mi je muka od ljudi koji se prse da su bili na ratistu,kao da su za nesto zasluzni,pa izgubismo u svim ratovima 90.ih.Mislim u Srbiji je stanje tihog permanentnog rata za prezivljavanje vec vise od deceniju pa mi ovo bosanski "junaci" i Mladicevi cetnici i nisu mnogo potrebni!


Hmmmm... Izgleda srbine da ti nemas pojma o mnogo cemu... Lako je tebi bilo sjediti u BG ili bilo gdje u Srbiji i reci "JA NISAM BIO ZA PODJELU" ili "VELIKU SRBIJU"...

RAT, pa ko je nas ista pitao.. Pitas li se dal se meni ratovalo... dal mi je pored lagodnog i lijepog zivota bio potreban rat... Da iz svoje kuce pored TV ekrana si mogao posmatrati rat.. Mozda bude i uzbudljivo... Da, ali zasto sam ja morao da napustim svoju kucu 92 godine i odem 20 km dalje da bih sacuvao glavu??? Da bih zelio veliku Srbiju... More nije mi padala na pamet ni tad ni sad, jer prije rata mi je bilo dobro da me je boleo //// kako se zemlja zove... A sad mi je isto toliko lose da me boli//// kako se zemlja zove...

Jos nesto... Mladicevi CETNICI.. MOlim te knjigu u sake i procitaj sta to znaci pojam CETNIK i onda napisi cetnici... Mnogi koji su sebe nazivali cetnicima u ovom ili onom ratu i ne znaju sta je to CETNIK.. Te s toga ne lupetaj o Mladicevim cetnicima...

Cetnika nije bilo u ratu od 92 do 95 i to su samo fraze koje su koristile bukadzije i neprijatelji protiv kojih smo MORALI ratovati..

A kad smo kod toga.... Sta da smo mi ovamo preko Drine bili totalno unisteni ciji bi TI "CETNIK" bio i cijim bi se ti nazivao i od koga i kako bi se branio...

Vec si me naljutio pa se vec tresem od muke...

Nego brate srbine ja ti kao pravi srbin zelim mnogo srece i zdravlja a sto je mnogo vazno PAMETI i da prozivis svoj zivot najbolje kako mozes i da ne docekas NIKAD ono sto sam ja dozivio...
 
GZ:
zox:
eremita:
GZ:
Tacno je da ima kvislinga i ovde u "BOSNI" ali je zalosno kako se neki u Srbiji ponasaju prema nama srbima u bosni, nekad se osjecam kao KURD kada dodjem u srbiju, imam nekad osjecaj kao da sam ona teska i bevrijedna bijeda a to upravo cini brat srbin a sta tek da misli bosnjak u Novom Pazaru...

Na zalost iskusvo nije jedno ima ih mnogo...

To boli braco... vjerovali ili ne...

Вараш се ако мислиш да у Србији ЖИВЕ САМО СРБИ...
зато мислим да би било боље ако од неке овдашње
џукеле доживиш непријатност ДА СЕ РАСПИТАШ КО ЈЕ
ТА ОСОБА. Буди сигуран да нити је Србин, нити је
Београђанин(ако си имао такво искуство у БГД-у).

Сваки Србин дели вашу патњу и бол и не клони духом
због неке битанге.

Ne luduj!Ja sam po nacionalnosti Srbin i protiv sam bio rata u Bosni i podele iste kao i stvaranja velike Srbije!Rezimi u Beogradu i Zagrebu su lepo hteli da ugase jednu republiku i da je podele bez obzira na gradjanski rat i ogromne zrtve!I stvarno mi je muka od ljudi koji se prse da su bili na ratistu,kao da su za nesto zasluzni,pa izgubismo u svim ratovima 90.ih.Mislim u Srbiji je stanje tihog permanentnog rata za prezivljavanje vec vise od deceniju pa mi ovo bosanski "junaci" i Mladicevi cetnici i nisu mnogo potrebni!


Hmmmm... Izgleda srbine da ti nemas pojma o mnogo cemu... Lako je tebi bilo sjediti u BG ili bilo gdje u Srbiji i reci "JA NISAM BIO ZA PODJELU" ili "VELIKU SRBIJU"...

RAT, pa ko je nas ista pitao.. Pitas li se dal se meni ratovalo... dal mi je pored lagodnog i lijepog zivota bio potreban rat... Da iz svoje kuce pored TV ekrana si mogao posmatrati rat.. Mozda bude i uzbudljivo... Da, ali zasto sam ja morao da napustim svoju kucu 92 godine i odem 20 km dalje da bih sacuvao glavu??? Da bih zelio veliku Srbiju... More nije mi padala na pamet ni tad ni sad, jer prije rata mi je bilo dobro da me je boleo //// kako se zemlja zove... A sad mi je isto toliko lose da me boli//// kako se zemlja zove...

Jos nesto... Mladicevi CETNICI.. MOlim te knjigu u sake i procitaj sta to znaci pojam CETNIK i onda napisi cetnici... Mnogi koji su sebe nazivali cetnicima u ovom ili onom ratu i ne znaju sta je to CETNIK.. Te s toga ne lupetaj o Mladicevim cetnicima...

Cetnika nije bilo u ratu od 92 do 95 i to su samo fraze koje su koristile bukadzije i neprijatelji protiv kojih smo MORALI ratovati..

A kad smo kod toga.... Sta da smo mi ovamo preko Drine bili totalno unisteni ciji bi TI "CETNIK" bio i cijim bi se ti nazivao i od koga i kako bi se branio...

Vec si me naljutio pa se vec tresem od muke...

Nego brate srbine ja ti kao pravi srbin zelim mnogo srece i zdravlja a sto je mnogo vazno PAMETI i da prozivis svoj zivot najbolje kako mozes i da ne docekas NIKAD ono sto sam ja dozivio...

Da nije bilo nacionalistickih rezima da pokrenu gradjanski rat njega ne bi ni bilo,kao isto tako da nije bilo nacionalista da uzmu ucesce u njemu ne bi se ratovalo!I ne reci mi da bosanski Srbi nisu hteli da se pripoje Srbiji,a Hrvati Hrvatskoj i lepo naprave veliku Srbiju,odnosno veliku Hrvatsku na racun jedne republike!Zar vodeca parola tada nije bila "svi Srbi u jednoj drzavi"!
 
zox:
Ne luduj!Ja sam po nacionalnosti Srbin i protiv sam bio rata u Bosni i podele iste kao i stvaranja velike Srbije!Rezimi u Beogradu i Zagrebu su lepo hteli da ugase jednu republiku i da je podele bez obzira na gradjanski rat i ogromne zrtve!I stvarno mi je muka od ljudi koji se prse da su bili na ratistu,kao da su za nesto zasluzni,pa izgubismo u svim ratovima 90.ih.Mislim u Srbiji je stanje tihog permanentnog rata za prezivljavanje vec vise od deceniju pa mi ovo bosanski "junaci" i Mladicevi cetnici i nisu mnogo potrebni!

Ха, ха, ха, Боже ме сачувај...одступи САТАНО!

Комунисти НЕМАЈУ НАЦИЈУ,
комунисти СУ ПРИПАДНИЦИ ЗАЈЕДНИЧКОГ ЗЛОЧИНАЧКОГ
ТЕРОРИСТИЧКОГ УДРУЖЕЊА СВЕТА
 
Jel ono rece covjek svi srbi u jednoj drzavi i svi hrvati u jednoj drzavi... Nista nenormalno.. I Svi nijemci su u njemackoj a neke manjine zive u poljskoj, svajcarskoj i joste koje kuda...

Dakle... to je normalno... a i sada da li je normalno u kakvoj drzavi zive srbi (misleci na BiH).

Moj cilj u ratu je bio da sacuvam glavu, i srecom to sam uspio, sad o politickim klikama moze da se prica nadugo i nasiroko...

Nesto i kad pogledam na svu situaciju i dan danas nije bas lijepo zivjeti i zemlji koja ima islamska obiljezja, ne zato sto one ne valjaju ili sto su nestpo posebno ekstremne, ali imam utisak da bih mnogo bolje zivio u Saudijskoj Arabiji ili Egiptu, bio bih tretiran kao stranac ali sigurno mi ne bi bilo toliko lose.. Ovako, ako kazes da si srbin... e pa onda se svi povuku i nigdje te nema...

Te s toga nije meni cilj nikada pa ni sada mrznja, niti se imam potrebe ustrucavati od mojih sugradjana ali je problem generalna politika vladajucih nacionalistickih stranaka koje podrzava zapad...

Dakako nije niti ova zemlja moze ni da postane ni da opstane ovakva ma kako vi definisali stvari, dal kao ISLAMSKU BIH, dal Kao VELIKU SRBIJU ili VELIKU HRVATSKU, da ne pominjem VELIKU ALBANIJU koja vam je braco pred vratima..

Nazdravlje..
 
zox:
GZ:
Hmmmm... Izgleda srbine da ti nemas pojma o mnogo cemu... Lako je tebi bilo sjediti u BG ili bilo gdje u Srbiji i reci "JA NISAM BIO ZA PODJELU" ili "VELIKU SRBIJU"...

RAT, pa ko je nas ista pitao.. Pitas li se dal se meni ratovalo... dal mi je pored lagodnog i lijepog zivota bio potreban rat... Da iz svoje kuce pored TV ekrana si mogao posmatrati rat.. Mozda bude i uzbudljivo... Da, ali zasto sam ja morao da napustim svoju kucu 92 godine i odem 20 km dalje da bih sacuvao glavu??? Da bih zelio veliku Srbiju... More nije mi padala na pamet ni tad ni sad, jer prije rata mi je bilo dobro da me je boleo //// kako se zemlja zove... A sad mi je isto toliko lose da me boli//// kako se zemlja zove...

Jos nesto... Mladicevi CETNICI.. MOlim te knjigu u sake i procitaj sta to znaci pojam CETNIK i onda napisi cetnici... Mnogi koji su sebe nazivali cetnicima u ovom ili onom ratu i ne znaju sta je to CETNIK.. Te s toga ne lupetaj o Mladicevim cetnicima...

Cetnika nije bilo u ratu od 92 do 95 i to su samo fraze koje su koristile bukadzije i neprijatelji protiv kojih smo MORALI ratovati..

A kad smo kod toga.... Sta da smo mi ovamo preko Drine bili totalno unisteni ciji bi TI "CETNIK" bio i cijim bi se ti nazivao i od koga i kako bi se branio...

Vec si me naljutio pa se vec tresem od muke...

Nego brate srbine ja ti kao pravi srbin zelim mnogo srece i zdravlja a sto je mnogo vazno PAMETI i da prozivis svoj zivot najbolje kako mozes i da ne docekas NIKAD ono sto sam ja dozivio...

Da nije bilo nacionalistickih rezima da pokrenu gradjanski rat njega ne bi ni bilo,kao isto tako da nije bilo nacionalista da uzmu ucesce u njemu ne bi se ratovalo!I ne reci mi da bosanski Srbi nisu hteli da se pripoje Srbiji,a Hrvati Hrvatskoj i lepo naprave veliku Srbiju,odnosno veliku Hrvatsku na racun jedne republike!Zar vodeca parola tada nije bila "svi Srbi u jednoj drzavi"!

ГЗПОЗНАТА ЈЕ СТВАР ДА ОД 1941.
ПА СВЕ ДО ДАНА ДАНАШЊЕГА СВЕ СУКОБЕ И РАТОВЕ
ЗАПОДЕВАЈУ У ПРАВОСЛАВНИМ ЗЕМЉАМА ПРИПАДНИЦИ
САТАНИСТИЧКЕ СЕКТЕ-КОМУНИСТИ.
СВЕ ЗЛОЧИНЕ ОД 90. ОРГАНИЗОВАЛИ СУ И СПРОВЕЛИ ИСТИ
ТИ КОМУНИСТИ који мисле ДА СУ ПОСТАЛИ ЧЕТНИЦИ тако
што су променили капу и уместо петокраке ставили
кокарду. ПА СВИ ГЕНЕРАЛИ НА ПРОСТОРУ БИВШЕ СФРЈ
ЗАКЛЕЛИ СУ СЕ ЈОСИПУ БРОЗУ НА ВЕРНОСТ - а не краљу
и отаџбини. Исто су се тако пресвлачили у четнике и
за време 2.рата, упадали у места и клали највиђеније
људе - а то је народ приписивао четницима.

Највише војно руководство школовано је ван земље,
још за време Броза планиран је распад СФРЈ, они су
га само спровели - СЕТИ СЕ КАКО ЈЕ БИЛО У СУКОБИМА
НА РАТИШТУ: КРЕНИ... СТАНИ... КРЕНИ... СТАНИ...
ПОВЛАЧЕЊЕ ??? Шта је био томе циљ???

*********************
Јадни зоксе, који, бре,
националистички режими, ПА СВИ ГЛАВНИ СУ БИЛИ ЧЛАНОВИ СКЈ, па сви највећи злочинци или нису
Срби, или ако јесу пореклом они су ИЗ КОМУНИСТИЧКИХ
ПОРОДИЦА. Дај, наведи те злочинце, ПА ДА ВИДИМО
КО ЈЕ КО ???
 
eto tako....fala na lepim zheljama....i sve to....hitam brzom brzinom da shto pre otvorim temu....ne bik da me neko preduhitri....blah....stavljam u kosh sa albanijom...e moj prijatelju....nije to zbog albanaca...pogle bre kako je to zemlja....to bre nije zemlja to je planina i nishta....nego ne mogu da objashnjavam svaq rech....mi tunjevine imamo neq drugu frekvenciju....ipak smo mi bolji jeeel
 
zox:
GZ:
zox:
eremita:
GZ:
Tacno je da ima kvislinga i ovde u "BOSNI" ali je zalosno kako se neki u Srbiji ponasaju prema nama srbima u bosni, nekad se osjecam kao KURD kada dodjem u srbiju, imam nekad osjecaj kao da sam ona teska i bevrijedna bijeda a to upravo cini brat srbin a sta tek da misli bosnjak u Novom Pazaru...

Na zalost iskusvo nije jedno ima ih mnogo...

To boli braco... vjerovali ili ne...

Вараш се ако мислиш да у Србији ЖИВЕ САМО СРБИ...
зато мислим да би било боље ако од неке овдашње
џукеле доживиш непријатност ДА СЕ РАСПИТАШ КО ЈЕ
ТА ОСОБА. Буди сигуран да нити је Србин, нити је
Београђанин(ако си имао такво искуство у БГД-у).

Сваки Србин дели вашу патњу и бол и не клони духом
због неке битанге.

Ne luduj!Ja sam po nacionalnosti Srbin i protiv sam bio rata u Bosni i podele iste kao i stvaranja velike Srbije!Rezimi u Beogradu i Zagrebu su lepo hteli da ugase jednu republiku i da je podele bez obzira na gradjanski rat i ogromne zrtve!I stvarno mi je muka od ljudi koji se prse da su bili na ratistu,kao da su za nesto zasluzni,pa izgubismo u svim ratovima 90.ih.Mislim u Srbiji je stanje tihog permanentnog rata za prezivljavanje vec vise od deceniju pa mi ovo bosanski "junaci" i Mladicevi cetnici i nisu mnogo potrebni!


Hmmmm... Izgleda srbine da ti nemas pojma o mnogo cemu... Lako je tebi bilo sjediti u BG ili bilo gdje u Srbiji i reci "JA NISAM BIO ZA PODJELU" ili "VELIKU SRBIJU"...

RAT, pa ko je nas ista pitao.. Pitas li se dal se meni ratovalo... dal mi je pored lagodnog i lijepog zivota bio potreban rat... Da iz svoje kuce pored TV ekrana si mogao posmatrati rat.. Mozda bude i uzbudljivo... Da, ali zasto sam ja morao da napustim svoju kucu 92 godine i odem 20 km dalje da bih sacuvao glavu??? Da bih zelio veliku Srbiju... More nije mi padala na pamet ni tad ni sad, jer prije rata mi je bilo dobro da me je boleo //// kako se zemlja zove... A sad mi je isto toliko lose da me boli//// kako se zemlja zove...

Jos nesto... Mladicevi CETNICI.. MOlim te knjigu u sake i procitaj sta to znaci pojam CETNIK i onda napisi cetnici... Mnogi koji su sebe nazivali cetnicima u ovom ili onom ratu i ne znaju sta je to CETNIK.. Te s toga ne lupetaj o Mladicevim cetnicima...

Cetnika nije bilo u ratu od 92 do 95 i to su samo fraze koje su koristile bukadzije i neprijatelji protiv kojih smo MORALI ratovati..

A kad smo kod toga.... Sta da smo mi ovamo preko Drine bili totalno unisteni ciji bi TI "CETNIK" bio i cijim bi se ti nazivao i od koga i kako bi se branio...

Vec si me naljutio pa se vec tresem od muke...

Nego brate srbine ja ti kao pravi srbin zelim mnogo srece i zdravlja a sto je mnogo vazno PAMETI i da prozivis svoj zivot najbolje kako mozes i da ne docekas NIKAD ono sto sam ja dozivio...

Da nije bilo nacionalistickih rezima da pokrenu gradjanski rat njega ne bi ni bilo,kao isto tako da nije bilo nacionalista da uzmu ucesce u njemu ne bi se ratovalo!I ne reci mi da bosanski Srbi nisu hteli da se pripoje Srbiji,a Hrvati Hrvatskoj i lepo naprave veliku Srbiju,odnosno veliku Hrvatsku na racun jedne republike!Zar vodeca parola tada nije bila "svi Srbi u jednoj drzavi"!

Zox,

Ti si bezobrazan, nekulturan i beskrupulozan covek pre svega ! Kako samo mozes cista obraza da palamudis coveka koji je izgubio kucu u ratu i doziveo patnju sa nekakvim tvojim teoretskim floskulama o ratu i ideologiji.

Veoma se jasno vidi na tvom primeru; komunisti nikada nisu brinuli za POJEDINCA, nego su nebitno koliko ljudi uvek zrtvovali za nekakvo apstraktno DRUSTVO i ZAJEDNICU. Kao sto trazis od mnogih ovde da priznaju da su fasisti, ti budi posten, pa priznaj da ne brines mnogo (da ne kazem "boleeee te") za POJEDINCA, a to nije neki moj INDOKTRIRANIRAJUCI stav, nego ogledalo morala licnosti svake ponaosob zasebno.

Ako dobijem moderatorsku potvrdu od Krstarice, tebe i onog balavog Ciklona B cu prve BANOVATI sa izjavama tipa "POBITI", ili "UBITI"...etc !

Usput, pozdravi druga Kurda iz "101. internacionale", drustvo iz Anarho-sindikalisticke inicijative sa motoom "Ministre na vesala Jel to normalna LJUDSKA parola ??

U biti sve placenicke organizacije iz inostranstva su iste, odnosile se one na White pride, Blood&Honour, Stormfront ili Anarho-sindikalisti i ostlih manijaka, prudonista, neo-bakunjinista... ! SVI STE STRANE SLIHTARE i dobijate pare iz inostranstva, a onda palamudite ovde nas sa nekim kvazi-teoretskim izlaganjima ! Tako recimo na TV MOST kad su se sucelili predstavnik Otpora i ASO, ovaj poceo otporasu da vadi repove koliko 1 000 000 $ su dobili od USA, a ovaj na to izvadi papir i pokaza mu kako se crveni finansiraju od SVIH tih ogranaka ASO u CELOM svetu ! Pa koja je tu razlika ???

Ako ne smanjis agresivan i nadmen ton predlazem da clanovi foruma ostale poruke toga tipa IGNORISU !


Pozdrav !


P. S. Moj pokojni deda je bio partizanski oficir i to istaknuti. Od njega nemam nikakvu vilu Dedinju i nisam se nikako okoristio od toga. To su bili pravi KOMUNISTI ! Sta vi danas predstavljate ?
 
etotako:
AntunTun:
yebe mi se izpod kamena....koji bre mi srbi....shaka jada....kad bi shvatili koliko smo sitni i beznachajni mozhda bi i mrdnuli negde :shock: ....ovako osudjeni smo na drushtvo albanije....mada tako i treba....ma treba da skapamo u srednjevekovnom stilu....kad je vetjina slepa poput vas sa ovog podforuma....ono shto mi nije jasno je......shta ja koji moj qratz trazhim u ovom shupq od zemlje.....
samo ovaj blistavi um moze da spakuje sex, jad i srednji vek... u albanijin tur :D
u stvari problem je baš u ovakvim amorfnim pojavama, ljudi kao ova Tunjevina su krivi za naše loše društveno stanje, oni koji su mislili da su bolji od bilo koga, uključujući Albaniju, a pritom su nepismeni, ne znaju ni gde im je dupe, a gde glava

a što se tiče Srba, oni su ljudi isto kao i svi ostali :)
i ja ih volim... kao što generalno volim ljude :)

znachi nismo bolji od albanije...ne smemo sebe porediti sa drugima?....oni koji su mislili da su bolji od bilo koga...znash shta prika...ja znam od koga sam bolji...tu nema dileme...ljudi su isti kao i svi drugi...lepo recheno...mada ne znam koliko su isti jevrein sa wallstreet-a i neki palestinac koji nema leba da jede...jednakost ne postoji...ti nisi shtedeo na kritici mene...nepismen...amorfan...ne znam gde mi je dupe gde mi je glava...da bi istakao da je pogreshno shto ja ovaj narod poredim sa drugima...na kraju pouka volish ljude...znash shta...

I've got some
Advice for you, little buddy.
Before you point your finger
You should know that
I'm the man,
If I'm the fakin' man
Then you're the fakin' man as well
So you can
Point thatfakin' finger up your ass!!!!!!!!!!!!!!!!

dozvoli...
 
AntunTun:
etotako:
AntunTun:
yebe mi se izpod kamena....koji bre mi srbi....shaka jada....kad bi shvatili koliko smo sitni i beznachajni mozhda bi i mrdnuli negde :shock: ....ovako osudjeni smo na drushtvo albanije....mada tako i treba....ma treba da skapamo u srednjevekovnom stilu....kad je vetjina slepa poput vas sa ovog podforuma....ono shto mi nije jasno je......shta ja koji moj qratz trazhim u ovom shupq od zemlje.....
samo ovaj blistavi um moze da spakuje sex, jad i srednji vek... u albanijin tur :D
u stvari problem je baš u ovakvim amorfnim pojavama, ljudi kao ova Tunjevina su krivi za naše loše društveno stanje, oni koji su mislili da su bolji od bilo koga, uključujući Albaniju, a pritom su nepismeni, ne znaju ni gde im je dupe, a gde glava

a što se tiče Srba, oni su ljudi isto kao i svi ostali :)
i ja ih volim... kao što generalno volim ljude :)

znachi nismo bolji od albanije...ne smemo sebe porediti sa drugima?....oni koji su mislili da su bolji od bilo koga...znash shta prika...ja znam od koga sam bolji...tu nema dileme...ljudi su isti kao i svi drugi...lepo recheno...mada ne znam koliko su isti jevrein sa wallstreet-a i neki palestinac koji nema leba da jede...jednakost ne postoji...ti nisi shtedeo na kritici mene...nepismen...amorfan...ne znam gde mi je dupe gde mi je glava...da bi istakao da je pogreshno shto ja ovaj narod poredim sa drugima...na kraju pouka volish ljude...znash shta...

I've got some
Advice for you, little buddy.
Before you point your finger
You should know that
I'm the man,
If I'm the fakin' man
Then you're the fakin' man as well
So you can
Point thatfakin' finger up your ass!!!!!!!!!!!!!!!!

dozvoli...
Uz opasnost da uludo trošim reči...
ti si za mene satanista
zašto?
širiš apatiju... uglavnom si pasivan i bezvoljan i moj savet ti je da potražiš stručnu pomoć jer će se tvoja priča tragično završiti.

Meni nije cilj da tebe provociram, ali imam pravo da ***** nazovem govnom i držim do svoje reči.

Hajde da vidimo kako ti rezonuješ, tvoje šupljine...
1.ismevaš srpsku aroganciju
2. onda si i sam isto tako arogantan da sugerišeš da smo bolji od Albanije

Da li mi živimo u istoj zemlji? Da li ti skoro svaki dan čuješ na TV o otkrivanju masovnih grobnica u kojima su "natrpani" ljudi!, Albanci. Zbog takvih stvari smo bombardovani, zbog takvih primitivizama smo ratovali 10 godina... izgubili nemerljivo.

Razlika između tebe i Miloševića je jedino u poziciji, on je to sve gledao iz ptičje perspektive, a ti iz mravlje. On nije poštovao ljude, a ni ti ih ne poštuješ, misliš da si bolji od njih. Ne poštuješ ni ljude na forumu kada pišeš onako traljavo, neuredno i prostački.

a što se tiče tvoje najnovije priče...
razlika među ljudima postoji, svi smo različiti!
nisam rekla da su ljudi isti, nego da imaju istu vrednost
i opet si promašio priču, kao što rekoh... zbunjen si
previše promaje i nisam ja tebi prika :lol:
i priznajem, ne volim sve ljude istim intenzitetom

inače, ono parče poezije koje si tako velikodušno podelio sa nama ima grešaka što nikako nije iznenađenje :roll:
 
commodore:
Ало, бре Србенде, камо та песма о Караџићу и Младићу?
pa jel vidiš da su ovde sve sami urbani ljudi
ako već hoćeš da pevaš o njima uzmi gusle i neku epsku poeziju, pa zameni imena... pa ćeš možda i hit da snimmiš za Grand Production... pošto je ovo moja ideja, tražim procenat od profita
 
AntunTun:
eto tako....fala na lepim zheljama....i sve to....hitam brzom brzinom da shto pre otvorim temu....ne bik da me neko preduhitri....blah....stavljam u kosh sa albanijom...e moj prijatelju....nije to zbog albanaca...pogle bre kako je to zemlja....to bre nije zemlja to je planina i nishta....nego ne mogu da objashnjavam svaq rech....mi tunjevine imamo neq drugu frekvenciju....ipak smo mi bolji jeeel
nema na čemu, volim da pomažem ljudima
molim sve Crnogorce da obrate pažnju na iskaz o Albaniji...
 

Back
Top