Groblje za domaće miljenike

Pas koji je živeo sa nama blizu 20 godina je skoro uginuo,i naravno da je sahranjen u dvorištu uz obeležje jer je toliko dugo bio sa nama.Kao član porodice.Zar je trebalo da ga samo bacimo negde ili spalimo samo zato što neka random osoba tako kaže?! Sad će neko reći privatan posed je drugo,ali u ovom slučaju ljudi uglavnom žive u stanovima. I zašto oni ne bi imali istu mogućnost? Ali ko ne voli životinje neće shvatiti i nalaziće svakakve glupe izgovore. A ne da izigrava licemerje kao smeta mu,ugrozava ga. Ajde?
 
Ради. Увек су дошли на позив.
Mozda kod tebe u Zemunu u manjim mestima u mesnoj kancelariji na mestu higijenicara sedi nasminkana zena sa uredenim noktima, pretpostavljas kako je zaposlena. Kolega lovocuvar je naisao na uginulu kravu koja je jos u uvetu imala neku oznaku po kojoj ih vode, nisam ni ja sa time upoznat, ali u njoj je upisano ime vlasnika, ili se preko nje moze saznati kada ga je video u traktoru koji je vozio u lovistu pitao ga je: zasto si bacio kravu?
Odgovorio mu je nije moja.
 
Poslednja izmena:
Mozda kod tebe u Zemunu u manjim mestima u mesnoj kancelariji na mestu higijenicara sedi nasminkana zena sa uredenim noktima, pretpostavljas kako je zaposlena. Kolega lovocuvar je naisao na uginulu kravu koja je jos u uvetu imala neku oznaku po kojoj ih vode, nisam ni ja sa time upoznat, ali u njoj je upisano ime vlasnika, ili se preko nje moze saznati kada ga je video u traktoru koji je vozio u lovistu pitao ga je: zasto si bacio kravu?
Odgovorio mu je nije moja.
Da se razumemo u odredenim lovistima na odredenim lokacijama se prave mrcilista, ovo loviste i lokacija nisu bili namenjeni za to.
 
A da ti drzavnu zemlju nije deda ostavio pa ćeš ti da određuješ šta i kako.To "što zatucanije to bolje" ostavi za svoju MZ.Čak i da je to problem,a nije,ova ojađena zemljica ima mnogobrojne i ogromne probleme na koje se itekako treba trošiti energija.
Ako neko voli kera to su lovci, mozes ga pristojno zakopati i van svog dvorista, po mom misljenju je cak i odgovarajuca solucija.
Moj kolega kad' god prolazi kolima pored mesta gde je zakopao svog kera obavezno se oglasi "svira".
 

Back
Top