Грчка признала пасоше Косова!!!

Citat:
Original postavio Тихи
a bre kako ovo? zar nije papandreu tadicev prijatelj socijalista koji je ubedjivao dacica da formira vladu sa DS-om? Secate se Tadicevog i Dacicevog puta u Atinu?

I Tadicevi prijatelji i saveznici ovako nesto da nam urade?



PASOK nije na vlasti u Grckoj vec petu godinu nemoj lupati ,mislim ne kazem da ih oni ne bi priznali, mozda i bi al opet sa ovom odlukom nemaju veze , nego zar nisi ti ovde imao one svoje pataticne postove "hvala vam braco Grci " i slicno pre koji mesec?:mrgreen:


Mat u jednom potezu:super::rotf:
 
Грађанин Косова, жели да преко Србије путује у неку земљу ЕУ. Србија му не дозволи. Он се преко институција у Приштини пожали ЕУ или Савету Европе. Они лепо из Брисела назаову Тадића и кажу дижу рампу.
 
Де знам... Нећу нигде ко да морам да летујем... Заседнем пред продавницу под неко дрво, узмем пиво у позадин народњаци :D Где ћеш боље летовање... Још само ако успем да увезем неке палмице мало због атмосфере :p И као што ми неко предложи мало увозне соли у лавор и милина :D

Mozes na Kavkazu! Abhazija,Rusija.
 
To su ta nasa "PRAVOSLAVNA BRACA" - !

Satanski djavo je jaci od svega, papa ce da nam bude svima gospodar.

Sta je Srbin doziveo...

jel vidis sine brate srbine
sta je srbin doziveo...golgotu bre
ma sve je to skuvao prvo onaj papa katolik...poljak...a sad ovaj papa esesovac da dovrsi
nisu to cista poosla da brat bratu zabije...mislim..noz u ledja,jelte
al polako...dok rusi krenu...hebacemo im nanu naninu...bice srbska zemlja od soluna do karlovca...kako bog zapoveda:rtfm:
 
ПРИШТИНА – Влада Грчке одлучила је да призна пасоше Косова и да косметским житељима издаје визе у својој канцеларији у Приштини, саопштио је шеф Грчке канцеларије Димитрис Моцопулос.

После састанка с Хашимом Тачијем, Моцопулос је изјавио да је косовског премијера упознао са одлуком владе Грчке да призна косовске пасоше, иако Грчка још није признала независност те самопроглашене државе.

Косовске пасоше су признале и Црна Гора и Македонија, иако нису признале независност КиМ.

:D grci vasha braca :D

e Perhani Perhani...
 

Back
Top