Grafiti...Savremena umetnost ili vandalizam?

Exxx nisam duuugo ostavio neki graf da nashi forumashi malo pare ochi!!!!!!!!
Pa zato...
egos.jpg
 
joGooOOD:
sjajna je zadnja.......shinoda,izgleda da si sprejer,reci mi ti gde imas legalne zidove?(ako tako nesto kod nas i postoji :lol: )uostalom,sjajne su slicke,kako si ih slikao?i ajd,nemoj da si siiiiiiiiiii...i reci nam odakle ih imas?(i ko je autor) 8)
Pa sumnjam, da uopste postoje legalni zidovi kod nas bar sto se Panceva tice...otprilike legalno je sve sto vlasnik objekta na kojem se radi dozvoli (po mogucstvu i finansira), a ne znam da li treba mozda i opstina da se slozi, sve ostalo je TOLTAL ILLEGAL!!!!
A sto se slika tice, nisam ih ja slikao, skinuo sam ih sa neta...
A odakle?...strpite se jos malo :wink:
 
Keeper:
Bleak WinterFullMoon:
Shinoda:
Xexexe aj pricaj plz... :wink: :lol:

eee bilo nekad...voleli se dvoje mladih ljudi,al kako to obicno biva gde ima ljubavi ima i svadje pa se malo podzapali...
i resio decak da povrati devojcicu u svoj zagrljaj pa joj naslikao grafit (citaj: pokusao da nacrta), ono sto najvise voli - zmajeve.I to dva zmaja,oba u obliku slova S (pocetna slova njihovih imena) okrenuta jedan ka drugom da cine srce.Zmajevi uprosceni,crni a unutrasnjost srca crvena...
prosto i jednostavno - ljubav

tako nesto cu da pamtim celog zivota...a nadam se i ona...

i jel zbog toga vredelo ishkrabati jednu fasadu, a? :P
salim se, naravno da je vredelo :D

uzgred, i ja sam zvarao ...... kad sam bio mlad :)
ajd da sam nesto crtao, ja sam se samo potpisivao :D
glupan. laknulo mi je nedavno, kad sam video da je kisa sprala sve moje zvarotine po gradu. sreca pa je bio neki losh sprej

I ahahahaha
II ahahahahaha
 
srećica:
Keeper:
Bleak WinterFullMoon:
Shinoda:
Xexexe aj pricaj plz... :wink: :lol:

eee bilo nekad...voleli se dvoje mladih ljudi,al kako to obicno biva gde ima ljubavi ima i svadje pa se malo podzapali...
i resio decak da povrati devojcicu u svoj zagrljaj pa joj naslikao grafit (citaj: pokusao da nacrta), ono sto najvise voli - zmajeve.I to dva zmaja,oba u obliku slova S (pocetna slova njihovih imena) okrenuta jedan ka drugom da cine srce.Zmajevi uprosceni,crni a unutrasnjost srca crvena...
prosto i jednostavno - ljubav

tako nesto cu da pamtim celog zivota...a nadam se i ona...

i jel zbog toga vredelo ishkrabati jednu fasadu, a? :P
salim se, naravno da je vredelo :D

uzgred, i ja sam zvarao ...... kad sam bio mlad :)
ajd da sam nesto crtao, ja sam se samo potpisivao :D
glupan. laknulo mi je nedavno, kad sam video da je kisa sprala sve moje zvarotine po gradu. sreca pa je bio neki losh sprej

I ahahahaha
II ahahahahaha
Sta je tu smesno, momci su samo romanticni!!! :P
 

Back
Top