Grafiti...Savremena umetnost ili vandalizam?

Svaka cast november i svim ostalima koji su provalili!!!!!!!
Dakle, na sajtu WWW.ARTCRIMES.COM imate ogroman broj galerija iz svih delova sveta, cak ima i iz Srbije ponesto, recimo SUBZERO je postavio nekoliko njegovih slicica, pa stoga koga zanimaju super grafovi neka ode i vidi!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
 
Shinoda:
Zidni grafiti...Savremena umetnost ili cist vandalizam pitam ja vas???
Sta mislite...? :D

Па зависи...На пример, они графити што цртају људи који су у хип-хоп фазону су ми ОК, али графити типа: "Шешељ", "СПО", "Ђинђић", "Звезда", "Партизан","Рад", итд. су чист вандализам, а и ружни су.
 
Planer:
Shinoda:
Zidni grafiti...Savremena umetnost ili cist vandalizam pitam ja vas???
Sta mislite...? :D

Па зависи...На пример, они графити што цртају људи који су у хип-хоп фазону су ми ОК, али графити типа: "Шешељ", "СПО", "Ђинђић", "Звезда", "Партизан","Рад", итд. су чист вандализам, а и ружни су.
Naravno da ne pricam o politickim ili bilo kakvim zvrljotinama po zidovima nego o "GRAFFITIMA"!!!!!!!!
Znate ono od dve do vise boja pa se nacrta nesto veliko na zidu!!!!!!!!! :wink:
 
Dugo nisam postovao ovde nista...Pa rekoh da malo osvezim...
daim0366.jpg
 
bleach:
Shinoda:
bleach:
ja ne volim grafite... :roll:
Stvarno!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:
Zanimljivo...
pa i nije toliko... :pPp :oops:
jednostavno ih ne volim... volim neke lepe natpise, ~licne grafite etc. ali te tako sarene, velike, meni beznacajne ne volem ni malo... :roll: posebno neke uglaste... :roll:
Posebno neke uglaste ne voles ili voles???
 
uglaste ne podnosim... (8
meni su samo slatke neke zivuljke tamo kod Ade... (((: i neki ~privatni ovuda okolo po mom kraju... ali to nisu grafiti grafiti... kao cela ta kultura, nego... samo jednostavno... nekoliko reci napisanih sprejom... nista vise...
dovoljno... (:
a sve te slike su previse za mene :roll: (8
 
bleach:
uglaste ne podnosim... (8
meni su samo slatke neke zivuljke tamo kod Ade... (((: i neki ~privatni ovuda okolo po mom kraju... ali to nisu grafiti grafiti... kao cela ta kultura, nego... samo jednostavno... nekoliko reci napisanih sprejom... nista vise...
dovoljno... (:
a sve te slike su previse za mene :roll: (8
Iskreno ne znam sta podrazumevam pod tim "uglasti grafiti",ali nema veze!!! :lol: 8) :D :wink:
Sto se tice licnih poruka,pripremam iznenadjanje za badiz sa Foruma!!!!!!!!!!!! 8)
 
Shinoda:
bleach:
uglaste ne podnosim... (8
meni su samo slatke neke zivuljke tamo kod Ade... (((: i neki ~privatni ovuda okolo po mom kraju... ali to nisu grafiti grafiti... kao cela ta kultura, nego... samo jednostavno... nekoliko reci napisanih sprejom... nista vise...
dovoljno... (:
a sve te slike su previse za mene :roll: (8
Iskreno ne znam sta podrazumevam pod tim "uglasti grafiti",ali nema veze!!! :lol: 8) :D :wink:
Sto se tice licnih poruka,pripremam iznenadjanje za badiz sa Foruma!!!!!!!!!!!! 8)
pa uglasti su oni gde slova nisu uglasta :pPp
ma razumes na sta mislim... :lol: lepse je kad su slovca k'o oblacici... :lol:
m batali 8)
a za iznenadjenje? :shock: ja volem iznenadjenja... :D kada? kada? kada? :pPp
zezam se 8)
 
bleach:
Shinoda:
bleach:
uglaste ne podnosim... (8
meni su samo slatke neke zivuljke tamo kod Ade... (((: i neki ~privatni ovuda okolo po mom kraju... ali to nisu grafiti grafiti... kao cela ta kultura, nego... samo jednostavno... nekoliko reci napisanih sprejom... nista vise...
dovoljno... (:
a sve te slike su previse za mene :roll: (8
Iskreno ne znam sta podrazumevam pod tim "uglasti grafiti",ali nema veze!!! :lol: 8) :D :wink:
Sto se tice licnih poruka,pripremam iznenadjanje za badiz sa Foruma!!!!!!!!!!!! 8)
pa uglasti su oni gde slova nisu uglasta :pPp
ma razumes na sta mislim... :lol: lepse je kad su slovca k'o oblacici... :lol:
m batali 8)
a za iznenadjenje? :shock: ja volem iznenadjenja... :D kada? kada? kada? :pPp
zezam se 8)
Kapiram na sta mislis!!!!!
A sto se tice iznenadjenja ne verujem da ce biti nesto pre proleca!!!Jbg zahladnelo je... :cry:
 

Back
Top