Гласајмо за Милоша, 27.јануара!!!

A da malo pročitate par tema pre nego što se bacite u euforiju. Recimo ove dve:
http://forum.krstarica.com/threads/248217
http://www.elitemadzone.org/t345201-Mozak-Hvala-ne-treba
Naročito obratite pažnju na sledeći tekst.

Momak je težak prevarant i ne zaslužuje ni jedan glas.

Ово је све НЕТАЧНО!

О том дечку је направљена и репортажа на РТС-у 1.
Па зар мислиш да би новинари причали о некоме , а да га нису добрано проверили?

На даље, момак је светски признат научник, само код нас не ужива углед какав заслужује.

Са Харварда му је моментално понуђено да постане члан њиховог центра за иновације и нудили су му да одраде његове патенте тј. да их пласирају, али под условом да узме Америчко држављанство и да патенти буду уствари у власништву Америке.
Момак је то одбио.


Вероватно ови љигавци одавде добише наређење од ујка Сема да и ту одраде ствар, како би се мукица у једном тренутку , у очају због односа према њему који доживљава у Србији, преселио у Америку.
Наравно, они би ту ускочили као највећи добротвори.

И ово није усамљен случај.

Имала сам у гимназији двабрата који су завршили упоредо први: медицину и етф, други: фармацију и хемију...ни један, а ни други нису могли на неки волшебан начин овде да се запосле...ено их сад обојица се баве науком у баш тој Америци...
 
Poslednja izmena:
Ово је све НЕТАЧНО!

О том дечку је направљена и репортажа на РТС-у 1.
Па зар мислиш да би новинари причали о некоме , а да га нису добрано проверили?

На даље, момак је светски признат научник, само код нас не ужива углед какав заслужује.

Са Харварда му је моментално понуђено да постане члан њиховог центра за иновације и нудили су му да одраде његове патенте тј. да их пласирају, али под условом да узме Америчко држављанство и да патенти буду уствари у власништву Америке.
Момак је то одбио.


Вероватно ови љигавци одавде добише наређење од ујка Сема да и ту одраде ствар, како би се мукица у једном тренутку , у очају због односа према њему који доживљава у Србији, преселио у Америку.
Наравно, они би ту ускочили као највећи добротвори.

И ово није усамљен случај.

Имала сам у гимназији двабрата који су завршили упоредо први: медицину и етф, други: фармацију и хемију...ни један, а ни други нису могли на неки волшебан начин овде да се запосле...ено их сад обојица се баве науком у баш тој Америци...

Сад мени није јасно,
зашто онда "овакви клипови у његове точкове"?

Да ли је у питању завист или шта,
мој мозак заиста не може ово да одгонетне?

.
 
Сад мени није јасно,
зашто онда "овакви клипови у његове точкове"?

Да ли је у питању завист или шта,
мој мозак заиста не може ово да одгонетне?

.

Једноставно, желе људе за себе који ће им својим мозгом помагати да напредују...па знаш и сама да Амери немају интелигенцију, већ да све увозе...е сад, замисли шта човек који је са својих 22-23 године смислио такве ствари као тај клинац, може да смисли још у наредних 20-30 година...мој отац је био студент генерације на хемијском процесном инжињерингу...они су њега избунарили и понудили му да магистрира и докторира при НАСА-и...тата није прихватио, али његов добар другар који је имао за коју децималу нижи просек јесте---данас тај исти ради на тајним пројектима...оружије, ово-оно....нису они мутави, доказаше то небројено пута....сести се само Тесле и доста је.;) Теслини изуми нису Српски, већ Амерички и прво су њима користили па тек онда осталима.
 
Poslednja izmena:
Једноставно, желе људе за себе који ће им својим мозгом помагати да напредују...па знаш и сама да Амери немају интелигенцију, већ да све увозе...е сад, замисли шта човек који је са својих 22-23 године смислио такве ствари као тај клинац, може да смисли још у наредних 20-30 година...мој отац је био студент генерације на хемијском процесном инжињерингу...они су њега избунарили и понудили му да магистрира и докторира при НАСА-и...тата није прихватио, али његов добар другар који је имао за коју децималу нижи просек јесте---данас тај исти ради на тајним пројектима...оружије, ово-оно....нису они мутави, доказаше то небројено пута....сести се само Тесле и доста је.;) Теслини изуми нису Српски, већ Амерички и прво су њима користили па тек онда осталима.

...Па невероватно.
Куда ово све води? ....У жалосни КРАЈ!!!

.
 
Мислим да се довољно може видети и на сајту овога Милоша
http://milos-stankovic.com/nagrade.html
могу се погледати и ти његови проналасци,..па где је све добио признања
на којим домаћим и међународним сајмовима,
мало ли је...

On kaže sledeće : "Završio sam 2 faxa, imam preko 40 medjunarodnih priznanja, najmladji sam Akademik u državi (i u svetu), zaslužni gradjanin Zemuna, zvanično od 2005 najbolji pronalazač na svetu... "

Izbroji mi molim te koliko ima međunarodnih priznanja na toj listi, ali samo međunarodnih.


На пример, било га је још у штампи,..
.није само овај чланак који сам поставила из теме:

http://milos-stankovic.com/stampa.html

.Чекам тај одговор!
У чему је проблем?...Ако је преварант, па хоће да нас обмане,..
али прво да чујем, како ће нас обманути, шта он добија са нашим гласовима, а шта ми губимо..???.....хајде онда ..
да направимо петицију и да га пријавимо,.
.............................ХОЋЕМО ли то?

Bilo ga je samo u domaćoj štampi. Zar ti nije čudno da se tako veliki "genije" ne spominje nigde u inostranoj štampi ?

Reći ću ti šta je njegov cilj. Ima da ispuši na glasanju, pa će onda da oplevi sa pričom kako ga je judeo-masonsko-kapitalistička-pitaj boga koja već- grupa omela od toga da bude prvi. A on jeste prvi jer su mnogi glasali za njega (tu se onda pojavljuje onaj fantomski sajt sa preliminearnim rezultatima).
 
Ово је све НЕТАЧНО!

О том дечку је направљена и репортажа на РТС-у 1.
Па зар мислиш да би новинари причали о некоме , а да га нису добрано проверили?

Pravili su reportaže i sa Zdravkom Radosavljevimćem, onim što je sanjao email pre nego što ga je video na javi. To što su pravili reportažu s njim je kao neki garant validnosti ?!? Nemoj da me zasmejavaš. B92 sam omrzao zbog ovoga, jer se hvale svojim istražvačkim novinarstvom (šio mi ga đura) a ovamo samo prenose vesti od Bete.



На даље, момак је светски признат научник, само код нас не ужива углед какав заслужује.

Са Харварда му је моментално понуђено да постане члан њиховог центра за иновације и нудили су му да одраде његове патенте тј. да их пласирају, али под условом да узме Америчко држављанство и да патенти буду уствари у власништву Америке.
Момак је то одбио.

Preneo je Press to što tvrdiš ili Pravda ? A možda je bolje da pitamo gospodu sa Harvarda da li je iko od njih čuo za Miloša Stankovića ? Kladim se da nemaju pojma o njemu.

Вероватно ови љигавци одавде добише наређење од ујка Сема да и ту одраде ствар, како би се мукица у једном тренутку , у очају због односа према њему који доживљава у Србији, преселио у Америку.
Наравно, они би ту ускочили као највећи добротвори.


Ostavi ovakva naklapanja i nagađanja za forume tipa srpski naciJonalisti i slični. Stvarno ne priliče ovoj diskusiji. Ako ti se već diskutuje a ti lepo pobi činjenice što sam naveo, a ne da mi sad raspredaš o teorijama zavere.

И ово није усамљен случај.

Имала сам у гимназији двабрата који су завршили упоредо први: медицину и етф, други: фармацију и хемију...ни један, а ни други нису могли на неки волшебан начин овде да се запосле...ено их сад обојица се баве науком у баш тој Америци...

Ovo je isto za drugu temu.

Uzgred da citiram i ja nešto sa onog foruma:
mmix: Citam ovu temu i ne mogu da verujem sta citam i iskreno moram da vas pitam dal je neko od vas imao hemiju u osnovnoj i srednjoj skoli? Ovo cak nije prevara na nekom visokoskolskom nivou, ovo su osnovne stvari. Sa njegovog sajta:

Ekološki filter teže izduvne čestice odvaja elektrolizom i one idu u specijalni rezervoar, kako bi se kasnije mogle reciklirati i preraditi u veštačko đubrivo. Izdvaja čestice svih veličina. Lakši izduvni gasovi se odvajaju pomoću separatora na vrhu dimnjaka i promenom temperature se kondenzuju, odnosno prže. Uništavaju se sve zagađujuće i otrovne materije CO2, CO, SO2, NO2, PM, čađ... Ovaj filter se moze koristiti u svim fabrikama. Jeftin je za serijsku proizvodnju.

Prvi deo, elektrostaticki filter je "otkrice" iz 1824 (DA, pre skoro 200 godina) i masovno se koristi od kucnih 'preciscivaca i ozonizatora vazduha' do industrijskih dimnjaka. Razlog zasto ne moze da patentira ovaj "izum" nije zato sto mu treba brdo para vec zato sto zna da ce biti odbijen. A da bi podneo zahtev za patentiranje treba da ispostujes uputstvo i da uplatis odgovarajuce takse i po potrebi naknade. Te sume su mizerno smesne i neko ko zaista ima vredan patent moze to i iz svog dzepa da isfinansira, vise para se da za jedno vece u gradu nego sto kosta prijava patenta. Ne moras cak ni da napravis prototip.

A drugi deo, e to mi ne ide u glavu da niko ne primecuje, spaljivanje oksida, narocito ugljenikovih? gorenje = oksidacija = dodavanje kiseonika? CO2 NE MOZE da se spali, CO2 NE GORI, zato se CO2 koristi u aparatima za gasenje pozara. A najbolje sto mozes da se nadas da ces dobiti spaljivanjem CO je CO2. A formulacija "unistavaju se" mi je zaista legendarna, skoro alhemicarska. Znaci sta, nestace? svi ti pregrejani atomi tj joni ugljenika, azota, sumpora ne samo sto nece oksidirati u vazduhu nego ce samo "ispariti" u nistavilo i ostavice samo mirisljavi vazduh iza sebe? [cinizam]Mozda je to tajna njegove hladne fuzije, pretvara te elemente u cistu energiju [/cinizam]


I umesto da pricamo o tome, mi raspravljamo kako je tuznog milosa zeznula drzava i kako niko ne vidi njegovu genijalnost i bodrimo ga da ne 'proda' svoju genijalnu ideju pokvarenim amerikancima jer cemo mi najbolje da pravimo te filtere. Znaci sta, branimo prevatranta zato sto je iz naseg sela? Po meni je to totalno pogresno i zapravo je samar u lice svim onim genijalnim pripadnicima naseg 'sela' koji su tokom vremena svojim izumima i otkricima radikalno promenili svet na bolje. Ili cemo sad da se pravimo ludi i da ignorisemo sve to da ne bismo ispali glupi sto smo mu dali priznanje grada Zemuna i sta li vec.
 
On kaže sledeće : "Završio sam 2 faxa, imam preko 40 medjunarodnih priznanja, najmladji sam Akademik u državi (i u svetu), zaslužni gradjanin Zemuna, zvanično od 2005 najbolji pronalazač na svetu... "

Izbroji mi molim te koliko ima međunarodnih priznanja na toj listi, ali samo međunarodnih.




Bilo ga je samo u domaćoj štampi. Zar ti nije čudno da se tako veliki "genije" ne spominje nigde u inostranoj štampi ?

Reći ću ti šta je njegov cilj. Ima da ispuši na glasanju, pa će onda da oplevi sa pričom kako ga je judeo-masonsko-kapitalistička-pitaj boga koja već- grupa omela od toga da bude prvi. A on jeste prvi jer su mnogi glasali za njega (tu se onda pojavljuje onaj fantomski sajt sa preliminearnim rezultatima).



Питала сам те, ниси одговорио,
ако је то тачно што пишеш,
Зашто је њему потребно да нас обмањује и
шта губимо ако будемо сутра гласала за њега на том Сајту?

..
 
Дечко, не просипај неистине.

О том клинцу је била репортажа чак и на BBC-u.

То што ти не знаш за то, рекла бих да је то твој проблем, твоја необавештеност и мржња према некоме о коме евидентно не знаш ништа.

Gde i kad ? Daj mi link ili me uputi gde to mogu da pogledam.
 
Питала сам те, ниси одговорио,
ако је то тачно што пишеш,
Зашто је њему потребно да нас обмањује и
шта губимо ако будемо сутра гласала за њега на том Сајту?

..

Ne treba da budeš Ajnštajn ili Tesla a da ne provališ da će sledeći njegov potez biti da traži pare od države ili da ga iskoriste tokom političke kampanje a možda i obe stvari.
 
Gde i kad ? Daj mi link ili me uputi gde to mogu da pogledam.
Шта има да ти дајем линкове...расправљало се о њему и у менси.
Био је и у ''Кључу'' код Наташе Миљковић...тражи сам линкове...то је било прво што си требао да урадиш пре него што си га пљунуо. :!:
 
Ne treba da budeš Ajnštajn ili Tesla a da ne provališ da će sledeći njegov potez biti da traži pare od države ili da ga iskoriste tokom političke kampanje a možda i obe stvari.


:hahaha:

Овако ни Ајнштајн не би паметно одговорио!!!

Хвала ти што си ме "убедио" да је Милош преварант!

Па, шта ако ће да тражи новац од државе,
тражи и ти ако имаш зашта. Боље и њему да држава
да него што плаћа оне онолике буздоване у парламенту (250 чак)..



.
 
Шта има да ти дајем линкове...расправљало се о њему и у менси.
Био је и у ''Кључу'' код Наташе Миљковић...тражи сам линкове...то је било прво што си требао да урадиш пре него што си га пљунуо. :!:

Ja sam linkove i našao. Ono što ja tražim jeste potvrda tvojih reči. Dakle gde i kad se on pojavio na BBC-u ?

Ni to što je bio u Ključu ne znači opet ništa. Bio je i onaj fašista iz obraza, i šta s tim ?


@kisela
Tebi znači ne smeta ta dajemo pare još jednoj lopuži, kad već bacamo pare na druge ? Sem prodavanja m*da za bubrege, odličan je i u diskutovanju s drugima http://www.natasa-miljkovic.com/forum/viewtopic.php?t=2667&postdays=0&postorder=asc&start=60
 
Ni jednu kontra informaciju niste izneli, pa šta drugo čovek da radi nego da se ponavlja.

Baš nam nešto fale genijalci što će da prže ugljen-dioksid :udriglavu:

Извини, који ти конкретно имаш проблем кад је овај дечко у питању?

Љубоморан си?
Неко те убедио у ово што пласираш?
Не умеш да користиш претраживач у циљу проналажења и супротних информација?- у ово сумњам, него ти се баш свиђа да дефецираш по овом момку.

Срамота је докле смо стигли- дотле да се чак нашим младим талентима оповргава рад...раније их само није власт шљивила 2%, а данас видимо и неке озбиљније елементе.

Уозбиљи се.
 
Извини, који ти конкретно имаш проблем кад је овај дечко у питању?

Љубоморан си?
Неко те убедио у ово што пласираш?
Не умеш да користиш претраживач у циљу проналажења и супротних информација?- у ово сумњам, него ти се баш свиђа да дефецираш по овом момку.

Срамота је докле смо стигли- дотле да се чак нашим младим талентима оповргава рад...раније их само није власт шљивила 2%, а данас видимо и неке озбиљније елементе.

Уозбиљи се.

Ja pokušavam da skrenem pažnju da je sva ta priča koja se vodi oko njega, da su sve servirane gluposti po medijima čista LAŽ. On nije završio dva fakulteta, on nije svetski priznat jer se ne pojavljuje nigde sem po medijima u Srbiji, njega Google nije proglasio za najboljeg jer glasanje nije ni održano, tvrdi za svoj izum da spalje molekule CO2 što je apsurdno. Kako može da sagori CO2 ako se isti koristi pri gašenju požara i on ne gori. Čista hemija, valjda ste je učili u osnovnoj školi. Sve to stoji na njegovom sajtu, izvoli pa pročitaj. Kakva sad ljubomora ? Pa zar nam nije dosta više tih samoprozvanih genija poput Žarka i Marka Tasića, nego nam sad treba i Miloš Stanković ?!?

P.S. Nemoj samo ti da mi deliš savete.
 
Ne treba da budeš Ajnštajn ili Tesla a da ne provališ da će sledeći njegov potez biti da traži pare od države ili da ga iskoriste tokom političke kampanje a možda i obe stvari.


Овu твоју поруку сам поновила,..да прочитамо које "мудре речи" као аргумент,
за сва ова моја питања,..
..а како ће нас то Милош обманути, ако гласамо за њега?


Хвала ти што си ме "убедио" да је Милош преварант!

Па, шта ако ће да тражи новац од државе,
тражи и ти ако имаш зашта. Боље и њему да држава
да него што плаћа оне онолике буздоване у парламенту (250 чак)..




.


@kisela
Tebi znači ne smeta ta dajemo pare još jednoj lopuži, kad već bacamo pare na druge ? Sem prodavanja m*da za bubrege, odličan je i u diskutovanju s drugima http://www.natasa-miljkovic.com/forum/viewtopic.php?t=2667&postdays=0&postorder=asc&start=60

Ni jednu kontra informaciju niste izneli, pa šta drugo čovek da radi nego da se ponavlja.


Ти очигледно имаш проблем са собом или је у питању неки комплекс,
шта ли је?

*************************************************************************************************


СРБИЈО,..ево 27. јануар је, хоћемо ли гласати за Милоша?

"Internet pretraživač ”Gugl„ objavio je konkurs za najbolje ideje koje mogu da spasu planetu Zemlju na sajtu [B]www.project10tothe100.com[/B], koji predstavlja najveći svetski konkurs za mlade inovatore. Ovaj sajt omogućava i glasanje za najbolji projekat. Preliminarni rezultati prikazani su na sajtu [B]www.project10100previews.com[/B], a na prvom mestu nalazi se Miloš Stanković i zastava Srbije.

- Konačni rezultati konkursa biće poznati nakon finalnog glasanja 27. januara 2009. godine. Za sada sam ja na prvom mestu, ali će konačni poredak zavisti od broja prispelih glasova ljudi koji posećuju ove sajtove..."
Voleo bih da ljudi iz Srbije glasaju za mene jer plasman među prvih pet obezbeđuje mogućnost realizacije projekta - kaže Miloš.

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=51893&sectionId=33



Срећно Србине Милоше!!!:vatromet:



.
 
Poslednja izmena:

Back
Top