Gde vam je MOZAK ????

Da li sam ja jedini pajser ili ima jos njih kome se po DRUGI put desava da mi do jaja riba kaze da joj se svidjam i kada izadjem sa njom ona ne zeli da se smuva sa mnom.....i realno sam puko zato sto su obe ribe u fulu a obe me zajebale na istu foru .......pa se sada pitam de vam je mozak i da li je neko tako nesto doziweo??????? 8)

Problem je majstore što je tebi mozak u onoj stvari ....
 
Da li sam ja jedini pajser ili ima jos njih kome se po DRUGI put desava da mi do jaja riba kaze da joj se svidjam i kada izadjem sa njom ona ne zeli da se smuva sa mnom.....i realno sam puko zato sto su obe ribe u fulu a obe me zajebale na istu foru .......pa se sada pitam de vam je mozak i da li je neko tako nesto doziweo??????? 8)

E, aj da ti kazem, al ne uzimaj zdravo za gotovo, to je moj slucaj, mozda nema veze sa tobom.
Meni se desilo ne mali broj puta da izadjem sa na prvi pogled super momcima i na tom prvom picu, posle nekoliko minuta shvatim da su likovi prazni do te mere da me sramota sto sam uopste izasla.Uvek smislim neki izgovor i izgubim se, cak ni ne dam da mi plate pice, Bude me blam od takvih muskaraca. Praznih. Ako nisi prazan covek, a to niko za sebe ne bi rekao, mozda jednostavno nisi njihov tip, a to nije smak sveta. Kapiras?
 
Da li sam ja jedini pajser ili ima jos njih kome se po DRUGI put desava da mi do jaja riba kaze da joj se svidjam i kada izadjem sa njom ona ne zeli da se smuva sa mnom.....i realno sam puko zato sto su obe ribe u fulu a obe me zajebale na istu foru .......pa se sada pitam de vam je mozak i da li je neko tako nesto doziweo??????? 8)

:think: a koga ti sad pa pitaš za mozak? ...malo mi je ovo konfuzno, ovi neki pajseri, fulovi, ribe, jaja, ovo, ono, brate....:roll:
 

Back
Top