ГДЕ СТЕ СЕКТАШИ

Бл:
Obersturmfuehrer:
tacno tako :)
i kad smo dosli, bili smo sloveni :)

Јок нисмо ни долазили. Били овдје, неки дошли, мешало се мешало и БУМ СРБИ.

sta smo onda ako nismo sloveni?!!! :shock:
u tom slucaju mozemo biti kelti,ili rimljani,bica sa druge planete... :roll:
ovo je isto rekao i tvoj istomisljenik pobunjenik,ali kada sam ga zapitala sta su u stvari srbi,odbio je da mi odgovori...kaze,svet jos nije spreman za istinu :roll:
ja mislim da on kao ni ti ne zna sta bi srbi mogli da budu ako ne sloveni,pa zato nece da kaze...ako nisam u pravu,molim te ispravi me,i reci nam istinu o srpskom narodu.... :shock:
 
Banshee:
Бл:
Obersturmfuehrer:
tacno tako :)
i kad smo dosli, bili smo sloveni :)

Јок нисмо ни долазили. Били овдје, неки дошли, мешало се мешало и БУМ СРБИ.

sta smo onda ako nismo sloveni?!!! :shock:
u tom slucaju mozemo biti kelti,ili rimljani,bica sa druge planete... :roll:
ovo je isto rekao i tvoj istomisljenik pobunjenik,ali kada sam ga zapitala sta su u stvari srbi,odbio je da mi odgovori...kaze,svet jos nije spreman za istinu :roll:
ja mislim da on kao ni ti ne zna sta bi srbi mogli da budu ako ne sloveni,pa zato nece da kaze...ako nisam u pravu,molim te ispravi me,i reci nam istinu o srpskom narodu.... :shock:

Прво, доселили смо се у 2 -3 Веку, на ове просторе.Нађени су докази, али како каже колега свет није спреман. Лично сам присутвовао проналаску.Друго, било је других народа на овом простору који су асимилирани, Келти, Римљани, и др.
Треће Славени су се у неколико наврата насељавали , никада сами, са собом су довели и припаднике других народа, који су такође асимилирани због највећег процента Словена итд,итд.........
Значи да СРБИ су комбинација неколико народа који су се удружили ради сличности и Лакше одбране од идиота.
Хрвате ни тада нисмо хтели, учи се од ИСТОРИЈЕ.
 
pa dobro,nisam ni sumnjala da su srbi kombinacija vise naroda,iz prostog razloga sto se nalaze na takvom prometnom geografskom polozaju...ali opet,za koji narod se moze reci da su cisti,ostim mozda za tamo neke sedjane, norvezane,ili ne znam ni ja koje...ne bih bila tako iskljuciva o poreklu,istina ima nas raznih,i po fizickoj gradji tacno moze da se vidi "ko iz kog sela dolazi",odnosno dela zemlje,balkana itd,ali ipak verujem da bi jedna grupa naroda trebalo da preovladjuje,a obzirom da pricamo slovensku grupu jezika,logicno je da su to sloveni.
 
Banshee:
pa dobro,nisam ni sumnjala da su srbi kombinacija vise naroda,iz prostog razloga sto se nalaze na takvom prometnom geografskom polozaju...ali opet,za koji narod se moze reci da su cisti,ostim mozda za tamo neke sedjane, norvezane,ili ne znam ni ja koje...ne bih bila tako iskljuciva o poreklu,istina ima nas raznih,i po fizickoj gradji tacno moze da se vidi "ko iz kog sela dolazi",odnosno dela zemlje,balkana itd,ali ipak verujem da bi jedna grupa naroda trebalo da preovladjuje,a obzirom da pricamo slovensku grupu jezika,logicno je da su to sloveni.

Па јесу Словени. Али ипак великаа је разлика између нас и Руса(типичних Словена)Пријатељ мој из Москве,каже да када будем долазио морам бити у пратњи Руса, јер Срби личе на Чечене.
може лако да се деси да ме ухапсе.Једног Србина из Србије (Пријатеља) већ су били ухапсили, једва их убедили да је Србин а не Чечен.
Тако да тешко могу поверовати да смо ми и Руси исти народ,Ја јесам Русофил, али нисам заступник да смо исти народ, велика је разлика.
 
Banshee:
evo, oko rusa se slazemo,da nismo isti sloveni,ali na cecene bas i ne licimo - oni mnogo vise lice na arpape,i imaju drugaciju gradju...mada ne kazem da nema i takvih srba dosta...

Ја само реко шта ми Браћа Руси рекоше.
Још уживо Чечена видео нисам.
Али ????, ко зна одакле смо тачно, важно је да смо ПРАВОСЛАВНИ и да ће мо душу спасити.
А за остало временом, када буде услова да се сазна ко смо и одакле смо, занћемо
Помаже Бог
 
Бл:
Majesty Of The Nightsky:
Лаж, лаж и опет Лаж, замисли? Нико вас не мрзи, смо сте ЈЕРЕТИЦИ и осуђени на пропаст и губљење душе, АКО СЕ НЕ ПОКАЈЕТЕ И ПОКРСТИТЕ У ПРАВОСЛАВЉЕ.А онда је само до вас да живите ПРАВОСЛАВНО И СПАШАВАТЕ ДУШУ.


A jeretici smo zato sto ne verujemo u isto sto i vi?
E pa onda ste i vi po nama jeretici,jer ne verujemo u isto.
Ko kaze da smo osudjeni na propast i gubljenje duse?
Verovatno pise tako u Bibliji.Pazi ne verujem u Bibliju ni u hriscanstvo i automatski znaci da necu goreti u paklu, jer pakao ne postoji. Zasto bih se kajala i bila ponizna pred nekim likom koji je umro pre 2000 hiljade godina,jer je bio avangarda i hteo da pomaze starima, bolesnima i siromasnima. Svaka mu cast i to je to.
Sada ovo nema nikakve veze sa verom. Sada vec izlazi na videlo koliko ste vi, na kao hriscani, nego kao ljudi, ograniceni i koliko nemate postovanja prema drugima koji misle drugacije od vas. Ljudi se dele na dobre i lose,a ne hriscane i ostale. Ne mozete biti iskljucivi. Ako neko nije hricsanin, nego je vestac ili Wiccan ne znaci da je los. Ima i losih hriscana isto kao i Wiccana.
Nimalo ne igrate po pravilima svoje vere. Stalno nesto pretite i prozivate i "plasite" nas nekim bozjim sudom (a mi naravno crkosmo od straha). Pogledajte samo kako vam se zove tema!!

ГЛУПОСТИ,ГЛУПОСТИ и ЗАМИСЛИ! ГЛУУУПОСТ.

Stvarno mudro zboris :roll:
I ne cudi me sto nisi upeo da mi odgovoris na pitanja koja sam ti postavila.
I zamolila bih te da mi kazes zasto su moje reci gluposti, posto ne vidim ni a od argumenta.
 
Височанство, ви сте дечак или девојчица или још увек нисте сигурни, у сваком случају док пишете има вас више различитог пола.

Колико сам успео да укопчам, Срби су стигли много пре него што се то помиње што и није чудо јер су записе срочили Римљани који су успели да освоје Британију али су пукли к'о звечка на територији данашње Херцеговине.
Након тога су Императорову гарду сачињену од Германа заменили управо људима са тог подручја.
Језици најближи санскриту су српски и немачки што и није чудо јер су те две групације прве напустиле Подконтинет под најездом Дравина, оно мало што је остало се данас огледа у плавим очима гаравих припадника врховне касте у Индији.
Срби јесу словенског порекла али само пореклом, током векова се формирала аутохтона групација која се некада највероватније звала Скити данас познатија као Срби.
Фрапантна је сличност у опису између Скита и Срба а опет с друге стране, погледајте иконе Срба пре турске окупације и видећете да ни тада нисмо имали неке посебне физичке сличности са остлим Словенима о темпераменту и животној филозофији да и не причамо.
Чак се може слободно рећи да више сличности по карактеру, овде мислим на мирнодопски, имамо са Чесима и Словацима без обзира што су римокатолици.
Дуга и компликована прича коју нећемо сазнати пре него што умремо, после тога све ће нам бити јасно.
 
Majesty Of The Nightsky:
Бл:
Majesty Of The Nightsky:
Лаж, лаж и опет Лаж, замисли? Нико вас не мрзи, смо сте ЈЕРЕТИЦИ и осуђени на пропаст и губљење душе, АКО СЕ НЕ ПОКАЈЕТЕ И ПОКРСТИТЕ У ПРАВОСЛАВЉЕ.А онда је само до вас да живите ПРАВОСЛАВНО И СПАШАВАТЕ ДУШУ.


A jeretici smo zato sto ne verujemo u isto sto i vi?
E pa onda ste i vi po nama jeretici,jer ne verujemo u isto.
Ko kaze da smo osudjeni na propast i gubljenje duse?
Verovatno pise tako u Bibliji.Pazi ne verujem u Bibliju ni u hriscanstvo i automatski znaci da necu goreti u paklu, jer pakao ne postoji. Zasto bih se kajala i bila ponizna pred nekim likom koji je umro pre 2000 hiljade godina,jer je bio avangarda i hteo da pomaze starima, bolesnima i siromasnima. Svaka mu cast i to je to.
Sada ovo nema nikakve veze sa verom. Sada vec izlazi na videlo koliko ste vi, na kao hriscani, nego kao ljudi, ograniceni i koliko nemate postovanja prema drugima koji misle drugacije od vas. Ljudi se dele na dobre i lose,a ne hriscane i ostale. Ne mozete biti iskljucivi. Ako neko nije hricsanin, nego je vestac ili Wiccan ne znaci da je los. Ima i losih hriscana isto kao i Wiccana.
Nimalo ne igrate po pravilima svoje vere. Stalno nesto pretite i prozivate i "plasite" nas nekim bozjim sudom (a mi naravno crkosmo od straha). Pogledajte samo kako vam se zove tema!!

ГЛУПОСТИ,ГЛУПОСТИ и ЗАМИСЛИ! ГЛУУУПОСТ.

Stvarno mudro zboris :roll:
I ne cudi me sto nisi upeo da mi odgovoris na pitanja koja sam ti postavila.
I zamolila bih te da mi kazes zasto su moje reci gluposti, posto ne vidim ni a od argumenta.

НАРАВНО ДА ЈЕ ТО РАЗЛОГ ШТО СТЕ ЈЕРЕТИЦИ.
 
1) Због чега је неопходно крстити се, зар није довољно бити добар човек и чинити добра дела?

Чини ми се да они који су пуни добрих дела а не маре за Бога, личе на леш мртваца који, мада прекрасно одевен нити то осећа нити му то користи.
(Свети Игњатије Брјанчанинов)

Ако је неко и добар по делима, а није запећачен водом и Духом, неће ући у Царство Небеско.
(Свети Кирил Јерусалемски)
 
Бл:
1) Због чега је неопходно крстити се, зар није довољно бити добар човек и чинити добра дела?

Чини ми се да они који су пуни добрих дела а не маре за Бога, личе на леш мртваца који, мада прекрасно одевен нити то осећа нити му то користи.
(Свети Игњатије Брјанчанинов)

Ако је неко и добар по делима, а није запећачен водом и Духом, неће ући у Царство Небеско.
(Свети Кирил Јерусалемски)

gledaj rodjace,ja sam krstena josh kao beba i...?
iskreno postujem hriscanstvo,ali ima previshe rupa i previshe lazi... :roll:
paganstvo ili nazovi to kako hocesh je religija starija od hriscanstva,mukotrpno prividno iskorenjena i nije sektaska(boze kako me ignoranti sebavaju :roll: :roll: :roll:)i ti ne da nebi smeo da zinesh da je ijedna religija sektashka kada JE HRISCANSTVO NASTALA PRVOBITNO SEKTASHKI :roll: ...e neznanja ti
 
joGooOOD:
Бл:
1) Због чега је неопходно крстити се, зар није довољно бити добар човек и чинити добра дела?

Чини ми се да они који су пуни добрих дела а не маре за Бога, личе на леш мртваца који, мада прекрасно одевен нити то осећа нити му то користи.
(Свети Игњатије Брјанчанинов)

Ако је неко и добар по делима, а није запећачен водом и Духом, неће ући у Царство Небеско.
(Свети Кирил Јерусалемски)

gledaj rodjace,ja sam krstena josh kao beba i...?
iskreno postujem hriscanstvo,ali ima previshe rupa i previshe lazi... :roll:
paganstvo ili nazovi to kako hocesh je religija starija od hriscanstva,mukotrpno prividno iskorenjena i nije sektaska(boze kako me ignoranti sebavaju :roll: :roll: :roll:)i ti ne da nebi smeo da zinesh da je ijedna religija sektashka kada JE HRISCANSTVO NASTALA PRVOBITNO SEKTASHKI :roll: ...e neznanja ti
Добро, аргумент ти је јако глуп
 
Banshee:
Nynaeve:
Ne kapiram to Bl - Mihajlo.. O chemu se radi, poshto sam nova ovde?

mihajlo=bl ali nece da prizna. :lol:

a sta ako je skroz prso pa dobio sindrom podvojene licnosti? :lol:
eto sta forum ucini od coveka.....

a bog je bog, kao sto neko ovde rece, pa bio on isus, buda ili bruda :D

a vi koji sve nazivate sektasima i satanizujete zamislite se malo koliko ste ograniceni, pa kad to uvidite probajte da malo sami koristite mozak

Dzabe puna usta ako je srce prazno (dopuna - i glava)
 

Back
Top