ГДЕ СТЕ СЕКТАШИ

Свети Кнез није могао довршити историју Светих Немањића него да са свим својим народом крене путем Јеванђеља Светога Саве. Путем служења Господу Христу, путем стварања Свете Србије. Да, Свети Немањићи су имали један циљ, једну жељу да Србију претворе у Свету Србију. Да целу српску земљу претворе у задужбину Божију. У један велики, огроман манастир у коме ће се само служити Богу, само Господу Христу.
 
Бл:
Свети Кнез није могао довршити историју Светих Немањића него да са свим својим народом крене путем Јеванђеља Светога Саве. Путем служења Господу Христу, путем стварања Свете Србије. Да, Свети Немањићи су имали један циљ, једну жељу да Србију претворе у Свету Србију. Да целу српску земљу претворе у задужбину Божију. У један велики, огроман манастир у коме ће се само служити Богу, само Господу Христу.

no comment(question:jel to iz udzbenika za sedmi razred osnovne skole? 8) )
 
Бл:
Свети Кнез није могао довршити историју Светих Немањића него да са свим својим народом крене путем Јеванђеља Светога Саве. Путем служења Господу Христу, путем стварања Свете Србије. Да, Свети Немањићи су имали један циљ, једну жељу да Србију претворе у Свету Србију. Да целу српску земљу претворе у задужбину Божију. У један велики, огроман манастир у коме ће се само служити Богу, само Господу Христу.
Hajde sad ozbiljno, ovo je alarmantna situacija! Neka mu neko uđe u trag i ako treba ja ću platiti lečenje.
 
jomini:
Бл:
Свети Кнез није могао довршити историју Светих Немањића него да са свим својим народом крене путем Јеванђеља Светога Саве. Путем служења Господу Христу, путем стварања Свете Србије. Да, Свети Немањићи су имали један циљ, једну жељу да Србију претворе у Свету Србију. Да целу српску земљу претворе у задужбину Божију. У један велики, огроман манастир у коме ће се само служити Богу, само Господу Христу.
Hajde sad ozbiljno, ovo je alarmantna situacija! Neka mu neko uđe u trag i ako treba ja ću platiti lečenje.

Ајде мађар олади :wink:
 
Бл:
jomini:
Бл:
Свети Кнез није могао довршити историју Светих Немањића него да са свим својим народом крене путем Јеванђеља Светога Саве. Путем служења Господу Христу, путем стварања Свете Србије. Да, Свети Немањићи су имали један циљ, једну жељу да Србију претворе у Свету Србију. Да целу српску земљу претворе у задужбину Божију. У један велики, огроман манастир у коме ће се само служити Богу, само Господу Христу.
Hajde sad ozbiljno, ovo je alarmantna situacija! Neka mu neko uđe u trag i ako treba ja ću platiti lečenje.

Ајде мађар олади :wink:
Čoveče, stvarno si opterećen. Imaš ti nešto normalno za reći??? :evil:
 
ah, da...Nemanjici...
i ja sam se lozio na sve to, dok nisam procitao udzbenik iz istorije...
gomila ubica oceva i brace, koji posle zivota ispunjenog grehovima se zamonasi, i kao sve bude u redu... :roll:

inace, jedinog koji nesto napravi od Srbije nisu proglasili za sveca...
 
Nexus 6:
ah, da...Nemanjici...
i ja sam se lozio na sve to, dok nisam procitao udzbenik iz istorije...
gomila ubica oceva i brace, koji posle zivota ispunjenog grehovima se zamonasi, i kao sve bude u redu... :roll:

inace, jedinog koji nesto napravi od Srbije nisu proglasili za sveca...

За Цара Душана се још расправља.Ништа није коначно.
А Св.Немањићи јесу свети и ту постоје докази.
 
Majesty Of The Nightsky:
...dusu spasavati OD CEGA ??

Од ЈЕРЕСИ - СЕКТАШТВА - САТАНЕ

Христос пре свега и изнад свега! Све за Христа, Христа ни за шта!
Путем служења Господу Христу, путем стварања Свете Србије.
Света школа, ето то је главна ливница Свете Србије
вечну Небеску Србију, тамо међу све праведне и свете Србе,

Отац Авва Јустин
_________________
Никоме не дајте да лије нашу крв зато што је српска.
Миром на рат идите и ратом мир чините.
Љубављу на љубав идите, али крвљу крв српску браните.
----
Стеван Немања (1114 - 1200)
_________________
Тера Србин балије преко Башчаршије
 
Бл:
Nexus 6:
da, da...dokazi da je neko svetac... :roll:
covece, pa ja sam mislio da samo deca veruju u te stvari...

Верују они који мисле душу спашавати.
А ти како ти воља.

veruju oni kojima treba neko drugi da razmislja za njih...

a moja dusa ce proci mnogo bolje od tvoje jer ja nisam ispunjen mrznjom prema svemu sto je drugacije...
 
Nexus 6:
Бл:
Nexus 6:
da, da...dokazi da je neko svetac... :roll:
covece, pa ja sam mislio da samo deca veruju u te stvari...

Верују они који мисле душу спашавати.
А ти како ти воља.

veruju oni kojima treba neko drugi da razmislja za njih...

a moja dusa ce proci mnogo bolje od tvoje jer ja nisam ispunjen mrznjom prema svemu sto je drugacije...

Ја не мрзим, само пкушавам да вам објасним.
А Јерес је јерес то нисам ја измислио.

АКАТИСТ СВЕТОМ АРХАНГЕЛУ МИХАИЛУ
......ИКОС9
Говори красноречиваца и разлози филозофа нису у стању да искажу силу твоју, Михаиле Архистратиже, како си за једну ноћ погубио сто осамдесет и пет хиљада војника,цара Асирског Сенахерима, за казну да више не хули име Господње............
Авва Јустин
 
King 7:
Svako samoodvajanje i samoprozivanje je sektastvo. Svako izmisljanje i dodavanje sa tacke ljudskog, a ne visnjeg je jeres.

Onda smo svi nadrljali......
Religija je jedna tako individualna stvar i svako sam treba da bira svoj put do savrsenstva...
A to je sto su mocni vladari uzeli crkvu kao pomoc u kontrolisanju naroda je jedno veliko zlo... Gledajte Nemanjice, mesala su se duhovna i svetovna vlast, cak su bile i izjednacene...
Religija je bitna za duh, a svestenici i crkvenjaci su se uglavnom bavili manipulisanjem naroda...
A hriscanstvo je jedna lepa religija koja je pretvorena u bolest i mrznju... Hriscani se vise bave ubedjivanjem drugih kako je njihova religija jedina i prava i time sto vole svima da sole pamet, nego sopstvenom usavrsavanju na spiritualnom nivou...

Svako radi sa svojim zivotom sta zeli i nijedna crkva koja ima vlast u nekoj zemlji ne moze da nas spreci u tome...
 
Majesty Of The Nightsky:
King 7:
Svako samoodvajanje i samoprozivanje je sektastvo. Svako izmisljanje i dodavanje sa tacke ljudskog, a ne visnjeg je jeres.

Onda smo svi nadrljali......
Religija je jedna tako individualna stvar i svako sam treba da bira svoj put do savrsenstva...
A to je sto su mocni vladari uzeli crkvu kao pomoc u kontrolisanju naroda je jedno veliko zlo... Gledajte Nemanjice, mesala su se duhovna i svetovna vlast, cak su bile i izjednacene...
Religija je bitna za duh, a svestenici i crkvenjaci su se uglavnom bavili manipulisanjem naroda...
A hriscanstvo je jedna lepa religija koja je pretvorena u bolest i mrznju... Hriscani se vise bave ubedjivanjem drugih kako je njihova religija jedina i prava i time sto vole svima da sole pamet, nego sopstvenom usavrsavanju na spiritualnom nivou...

Svako radi sa svojim zivotom sta zeli i nijedna crkva koja ima vlast u nekoj zemlji ne moze da nas spreci u tome...
Imas Boziji duh a imas i onaj zao. Ako crkva nije vezana za drzavu bice vezane razne nevladine organizacije, munovi ljudi, sajentolozi koji ce ti biti ministri i eto, opet nesto duhovno samo nakaradno. Crkva ne sme da ima uticaj na politiku osim na vaspitanje, vrednovanje i postovanje visih duhovnih i ljudskih normi a prepreka je sektastvu i razaranju nacionalnog i drzavnog tkiva.
Hriscanstvo je jedina istinska religija a bezbroj je puteva do njega. Svaki ima svoj put i niko ne sme da namece drugi ali je istina jedina i ne moze se kopirati i izmisljati druga. Laz zato ima bezbroj lica a samo jedan put.
 
Hriscanstvo je jedina istinska religija

Ispravka dragi prijatelju, Hricsanstvo je jedna od istinskih religija...

Bitno je da se svako samostalno usavrsava i da nadogradjuje svoj duh svakoga dana, kako?? nije ni bitno...svako bira svoju religiju i svoj put slobodno i nema pogresnog izbora niti pakla kojima nam mnogi prete....

To je sve od mene na ovoj apsolutno bolesnoj temi...

Blessed be !!
 
Majesty Of The Nightsky:
Hriscanstvo je jedina istinska religija

Ispravka dragi prijatelju, Hricsanstvo je jedna od istinskih religija...

Bitno je da se svako samostalno usavrsava i da nadogradjuje svoj duh svakoga dana, kako?? nije ni bitno...svako bira svoju religiju i svoj put slobodno i nema pogresnog izbora niti pakla kojima nam mnogi prete....

To je sve od mene na ovoj apsolutno bolesnoj temi...

Blessed be !!
Niko ne preti i ne uskracuje nikom pravo na put. Duh se usavrsava i nadogradjuje pokajanjem. oprostom, postom i molitvom. Slobodno birajte svoje puteve i svoje sudbine. Velik je greh suditi jer sudi se na kraju svega a mi nismo sudije. Uzivajte, nek vam Bog pomogne.
 

Back
Top