Gay parade i slicna okupljanja !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
MASTERMIND:
imam lose misljenje o pederima,mada...neka rade sta god zele dok druge ne smaraju sa tim i dok svoju "ljubav" ne manifestuju u javnosti,jer tako eventualno mogu da uticu na sexualno opredeljenje mladih,ono pubertetlija,neformiranih licnosti i sl.
evo...strasno me iritira "organizacija" gejrila koja ispisuje istoimene grafite po gradu,onda "gej je o.k",lepe plakate i dele pamflete...najcesce najmladjoj populaciji..osnovna i srednja skola

znaci strasno me nervira,a osecam i 95 posto Srbije ta njihova bezobrazna agresivnost u toja agitaciji
ZASTO ONI MORAJU DA NAMA OSTALIMA KAZU DA SU ONI ****** I DA ZAHTEVAJU NEKA PRAVA????
ne kapiram koja su im prava uopste uskracena???
I CEMU PARADA???
opet agresivno demonstriranje svoje perverzije,pa da li bi trebala onda da postoji i parada heterosexualaca,pa bisexualaca,pa masturbatora,pa sado mazohista,onih koji se pale na patuljke...itd?
a da li mislim da je bolest?..pa ne znam kako bih okarakterisao tu pojavu,ali definitivno nije normalna,jer da jeste,i da su homosexualci u vecini na planeti,covecanstvo bi nestalo za jednu generaciju,plafon 100 god.

i strasno me smara ta kvazi politicka korektnost,kao nije ***** nego gej
ono...ciganin/rom situacija :?


znachi protivnik sam parade i ostalih javnih manifestovanja njihovog tripa,kao i uticaja na mlade
sve dok to ne rade,ne razmisljam o njima,neka rade sta zele...ali ne javno!

Potpisujem!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top