Gay parade i slicna okupljanja !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a zamisli da zivis u srednjem veku i da misle da si opsednut satanom jer si levoruk? znas kako su mucili takve ljude u srednjem veku? srecom pa su vremenom shvatili da je levorukost "normalna"....pa eto...
a da mi je frajer bi, ja bih im se pridruzila, i to rado. ako bi hteli da me prime:). a tebi ne moze najsladja devojcica na svetu da prenese bolest, a?
 
NovaIsta:
istrebi onda i daltoniste, albinose, levoruke......i crnce...itd....muka mi je..
......ma sve je super dok ne bude parada ovih shto vole zivotinje , 8) 8) moz misliti te raznovrsnosti "ljubavi" ............koza ovcu stize,a ima i ovih shto vole male jage ,demokratski ................nema shta .................prvo nek pokazu roditeljima i rodjacima svoje nove "partnere" ,zamisli dodje ti sin kuci i kaze mama ovo je moj decko radosh i on me shije u guzu ,a ti kao radosna majka napravish rucak i pozovesh sve rodjake ............bolest ......
 
kambodza:
......ma sve je super dok ne bude parada ovih shto vole zivotinje , 8) 8) moz misliti te raznovrsnosti "ljubavi" ............koza ovcu stize,a ima i ovih shto vole male jage ,demokratski ................nema shta .................prvo nek pokazu roditeljima i rodjacima svoje nove "partnere" ,zamisli dodje ti sin kuci i kaze mama ovo je moj decko radosh i on me shije u guzu ,a ti kao radosna majka napravish rucak i pozovesh sve rodjake ............bolest ......
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Vuk_Novobeogradski:
mrzimo i ostale bolesnike samo ovde je tema za gejolike kreature. i ostale pacenike mrzim do kraja.Glasam za normalan svet i ostajem pri tome.ZA COKULU,PESNICU I ISTREBLJENJE.

nisi mnogo bistar,je li?

Gejstvo je stvar civilizacije,staro je koliko i covecanstvo... Stari Rim i Grcka su recimo primeri. Ne moras da ih volis,ali ni da se tripujes da si vitez-zastitnik `normalnih`,jer te automatski smatram za nenormalnog... Postupaj intimno,jer to je stvar muskarca,a ne coporasto, sto je po meni pravo gejstvo .. Mogu misliti kako takve pajsere cak i ti gejovi posmatraju. Oni mozda u civilizaciji zive kao mocni paraziti,ali se barem drze njenih okvira,dok je ponasanje takvih koji misle slicno tebi geacko i nema veze sa normalnoscu i civilizacijom...I to nema veze sa sredinom. Eto,toliko na tu temu. Ipak, imas cool savete za muvanje riba, samo ti to brukanje s tom ljakse-furkom na gejove ne lezi... Sigurno ti saveti poticu iz ucestalo praktikovanih ljakse-nasrtaja na zenke. Cool.... 8-) :lol:
 
Aleksej_BASO:
Gej parada je prosla (onomad kada su pokusali da je odrze) uprav onako kako je i trebalo ;)

Bravo Baso...slucajno sam bio tamo i kad sam video plakate na kojima pise da hoce prava na usvajanje dece...prikljucio sam se "batinjanju"... :D I mogu slobodno da kazem svim gayljupcima da ima organizovana grupa navijaca koja gay paradu jedva ceka...pa nek bude... :D OVO JE SRBIJA !!!Kako kaze Toni Montano ljude nisu stvorili Adam i Steva,nego Adam i Eva !!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top