Gay parade i slicna okupljanja !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
YOF13:
Hmmm... Prvi put cujem .

Ja znam da su zvezdasini navijaci kada je bila gay parada prosle godine uleteli na paradu i izudarali sve redom ... pa kontam da bi uleteli i na bilo koji gay club .

Ne mislim ja da je to bolest . Tako misle naucnici ja ih samo kopiram :-D .

Pa inace kako bi ti objasni gay pojavu kod ljudi ?
Ne mislim da je homoseksualizam bolest....to je samo drugačiji način "gledanja" tj. pristupa sexy.....Da li će neko da spava sa muškarcem, ženom ili plišanim medom....njegova je stvar. Sa druge strane...za mene je javno paradiranje sopstvenim sexualnim sklonostima stvar nekulture i prostakluka. Nepristojni su mi i parovi koji samo što se ne povale u nekom kafiću, restoranu....ili čak i na sred ulice.... Svako od nas ima pravo da bira sa kim i kada će da stupi u sexualni odnos....ali ne vidim razlog da o tom pravu raspreda nadugačko i naširoko...u novinama ili na tv-u. Jer onda bi i mi, heterosexualci trebalo da organizujemo sopstvenu paradu....
 
Bustura:
U beogradu ima nekoliko Gay klubova.Beogradski nocni gay zivot je bogat u to sam se uverio zahvaljujuci mojoj prijateljici koja je vlasnik jednog na petlji.
U svakom slucaju.Pederluk kako ga mi po naslki nazivamo je bolest za ljude drugacijeg shvatanja.Za one koji to jesu je sastavni deo zivota.Veliki je uzas da nasa omladina uokvirena balkanizmom i nemogucnoscu putovanja:dali zbog nedostatka novca ili jednostavno nemogucnosti dobijanja vize)nikada neizlazi iz okvira nase male zemlje a time i nestice mogucnost zaista osetiti ukus demokratije i podjednakih prava te je dovelo do zatucanosti cak i onih koji su univerzitetski obrazovani.
gay parada je nisto drugo do praznihk mimoza u herzeg novom.Ljudi se zezaju igraju i slave.Sta slave to je nebitno.Love parade u Berlinu od prosle godine je okupila oko 2 miliona ljudi.Od toga 700000 iz drugih drzava.jedan veliki turisticki dogadjaj od koga je berlin zaradio milione eura.
neko ako ima taj preduslov da bude gay on ce to i postati.Mozda bolje sa 18 nego sa 40 kada ce posledice osecati citava porodica i uobicajeno nasim uslovljavanjima tipa.Ti moras(se zeniti i imati decu)I ta ista deca.Osim toga ako je homosexualizam nasledan.I ta deca ce imati veliku sansu da to i postanu.A to vi heterosexualci nezelite.
U svakom slucaju malo vise licne brige i malo manje mrznje prema bilo kome nebi skodilo.a tolerancije...ha,ha,ha pa kada smo mi to kao narod nekog tolerisali
.

Pre nego sto nastavis da ovuda prosipas filozofije i solis pamet o unverzitetski obrazovanim i neobrazovanim ljudima, molim te opismeni se! Pocela sam da podvlacim reci ali na kraju sam odustala. Univerzitetski obrazovane ljude redovno prozivaju bas oni neobrazovani, tako da to nije nista novo, jedino sto je glupo je to sto ti isti obrazovani cute, da ne bi nekog neobrazovanog i nepismenog uvredili. Drugo, ne znam kome narodu ili vrsti TI pripadas, ali MOJ narod je bas tolerantan, a mozda i previse. Oko toga da li neki grad zaradi ili ne moze da se diskutuje, sad ce jos ispasti da nam trebaju gay parade da bi se Srbija izvukla iz dugova...mislim hit do hita...ovo nije zemlja netolerantnih vec zemlja ignorantnih...
Licno nikad ne bih povredila drugo ljudsko bice, tako da gayeve ne bih ni tukla ni vijala ni spopadala, ali ne volim da mi bilo ko gole guz.ice paradira i mlatara na vetru. Ne paradiram ni ja, niti bilo koji straight...za to eto neka organizuju neke striptiz klubove gde ce moci da se gledaju. Ne volim bilo kakve sex parade u javnosti, razgolicivanja i sl.
Naravno da se ne zavaravam da ce Srbija jos dugo ostati postedjena toga svega. Sigurno da ne bih volela da moje buduce dete gleda cike kako se guze na platformi ukrasenoj perjem, a ni cike da guze tete i sl.
U to ime molim te da ako vec nisi procitao nista komplikovanije od reda voznje ne prozivas "uskogrude balkanske intelektualce" jer jedini zatucani su upravo ti koji tako govore, prisivaju epitete i pisu o onome o cemu apsolutno nemaju pojma!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top