Gadjenje ili ujed?

nishta bez starog dobrog kalasha
m85-1.jpg
 
Sinoc sam upoznao curu koja i ne izgleda tako lose, imamo tema za razgovor... a i razmenili smo brojeve telefona... Sve je to super. Elem, javlja se jedan problem.. u toku razogovra, muvanja i obostranog flerta osetio sam neverovatno gadjenje prema samom sebi i osecaj da cu povratiti...sve to jer sam mislio na bivsu i da je nekako varam ovim cinom..neobjasnjivo...

Moje pitanje.. Da li nastaviti sa ovom curom ovako slomljen i videti gde me to moze odvesti ili posvetiti neko vreme sebi, ostati sam i srediti misli i emocije?

Nastaviti, ali poneti kesu za slučaj povraćanja.
 
Sinoc sam upoznao curu koja i ne izgleda tako lose, imamo tema za razgovor... a i razmenili smo brojeve telefona... Sve je to super. Elem, javlja se jedan problem.. u toku razogovra, muvanja i obostranog flerta osetio sam neverovatno gadjenje prema samom sebi i osecaj da cu povratiti...sve to jer sam mislio na bivsu i da je nekako varam ovim cinom..neobjasnjivo...

Moje pitanje.. Da li nastaviti sa ovom curom ovako slomljen i videti gde me to moze odvesti ili posvetiti neko vreme sebi, ostati sam i srediti misli i emocije?

Imam isti problem.
Nakon duge veze konacno mi se svidio neko, ali osjecam strah i pomalo gadjenje na samu sebe.
Vjerovatno zato sto se plasim nove emotivne povrede, a nisam ni rascistila sa osjecanjima prema bivsem decku.
Vjerovatno nisam spremna na novu vezu.
 
Jaooo..... hvala Bogu, a ja mislila da JA imam problem....mislim...
Pa što bi imala osećaj da varam bivšeg momka, pa to je BIVŠI!!! Ko ga j... !!! Još da imam osećaj gadjenja prema sebi?! Ma daj.....
To pitanje da li ući u novu vezu ili ne... ni to niko ne može da ti odgovori. Čim si ti primetio neku koja i ne izgleda toliko loše..... to znači da je Stana na putu za zaborav! :super:
Samo napred!
 

Back
Top