Gadjenje ili ujed?

a malo da razvodnjim temu, kako je nastalo ime Stanojka?

u zdrava vremena kada su porodice imale 4,5,6-ro i vise dece ako se za redom rodi vise devojcica kada bracni par pozeli musko dete najmladju cerku nazove Stanojka. i cap deda ga smunta i eto ga "ujka".....

cica mica gotova prica

olja ja da budem derpe pored tebe....NEMA SANSE...daj griz (gooze ne da jedem)

:whistling: evo
MSN-Emoticon-show-ass-107.gif
 
stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

jel te nije mrzelo svega ti?
 
danas, 11:41 #63
Gox_bwe
Registrovan član




Učlanjen: 27.07.2008.
Poruke: 501
Tekstova u blogu: 1 Re: Gadjenje ili ujed?

--------------------------------------------------------------------------------

Citat:
Original postavio Brajan Koen
slusaj savet...nemoj da se zaljubis, samo karaj dok ne upoznas pravu curu za tebe ( u slucaju gadjenja, staviti papirnu kesu na glavu doticne gospopdjice )

gadjenje je izazvano prema samom sebi, ne prema drugim osobama, zbog osecaja varanja partnera koji vishe to nije.

e sad si stvarno otisao u racku...
 
Sinoc sam upoznao curu koja i ne izgleda tako lose, imamo tema za razgovor... a i razmenili smo brojeve telefona... Sve je to super. Elem, javlja se jedan problem.. u toku razogovra, muvanja i obostranog flerta osetio sam neverovatno gadjenje prema samom sebi i osecaj da cu povratiti...sve to jer sam mislio na bivsu i da je nekako varam ovim cinom..neobjasnjivo...

Moje pitanje.. Da li nastaviti sa ovom curom ovako slomljen i videti gde me to moze odvesti ili posvetiti neko vreme sebi, ostati sam i srediti misli i emocije?

Теби треба саветник...
 
Sinoc sam upoznao curu koja i ne izgleda tako lose, imamo tema za razgovor... a i razmenili smo brojeve telefona... Sve je to super. Elem, javlja se jedan problem.. u toku razogovra, muvanja i obostranog flerta osetio sam neverovatno gadjenje prema samom sebi i osecaj da cu povratiti...sve to jer sam mislio na bivsu i da je nekako varam ovim cinom..neobjasnjivo...

Moje pitanje.. Da li nastaviti sa ovom curom ovako slomljen i videti gde me to moze odvesti ili posvetiti neko vreme sebi, ostati sam i srediti misli i emocije?

idemo od pocetka: mladi covece, zaboravi tu gaduru, sredi se psiho-fizicki, pa tek onda krenes dalje...tu se klin klinom ne izbija, moze samo da bude gore:(
a kada se goxy vrati k sebi-ima samo da ih tefteris i torbas s uzivanjem:ok:
strpljenje, dete....:ok:
 

Back
Top