Gace na sred garsonjere

Tragedija.Ali ljudi poJenta je price bila kakve su bile gace?:rtfm:Da li su bile upisane ili su bile usrane?:think::ili jedno i drugo..:(:rumenko:
E sada ako su bile upisane i usrane ili jedno od ta dva,i bacene na sred sobe,onda nije pogresio sto ju je ostavio,ali ako su bile ciste..e onda se zaheb'o..:ok:
 
Poslednja izmena:
jer sta zene su genetski predodredjene da budu uredne...ono radjaju se sa briskom kao produzetkom leve i pajalicom kao produzetkom desne ruke
a neurednost je privilegija muskaraca
zaboga zeno

inace mnogo vise znam neurednih zena nego muskaraca...kad bolje razmislim vecina muskaraca koje ja znam su picajzle

Nisam to rekla.Kad vidim ženu spickanu na ulici pomislim da joj je takva i kuća, barem je kod mene tako, jer ne možeš sebi dozvoliti da živiš u svinjcu jer nisi svinja nego čovek... i svinja ne *****a svuda po svinjcu jer neće da se valja u sopstvenim govniima.Znam i za dosta muškaraca koji spremaju po kući... pa da vidiš mog brata nikad ne bi rekla da taj sprema po kući ali kad mu je žena često bolesna, neko mora, tako da to nema veze s polom samo je više za očekivati da žena ipak bude pedantnija.
 
meni tu pol (da li je musko ili zensko) uopste nije bitan,tretiram ih sve jednako,ne volim nemarne i neuredne ljude,jer mislim da se to oslikava ne samo na higijenu,nego i na ostale sfere zivota...ju kad se setim zivota u studenjaku,dobijem fras...

e da dodam da ne mislim da je neko aljkav ako ne opere casu posle 2 minuta,ali je skroz 'ludo' ostaviti sudje da se ubudja,pa ga onda prati....onda,komotno mozh' direkt u kantu za smece...Sto sam jednom i uradila mojim dragim cimerima posto su se oglusili i ostavili mi prljave case i tanjire...
 
Nisam to rekla.Kad vidim ženu spickanu na ulici pomislim da joj je takva i kuća, barem je kod mene tako, jer ne možeš sebi dozvoliti da živiš u svinjcu jer nisi svinja nego čovek... i svinja ne *****a svuda po svinjcu jer neće da se valja u sopstvenim govniima.Znam i za dosta muškaraca koji spremaju po kući... pa da vidiš mog brata nikad ne bi rekla da taj sprema po kući ali kad mu je žena često bolesna, neko mora, tako da to nema veze s polom samo je više za očekivati da žena ipak bude pedantnija.

to nema veze s polom samo je vise za ocekivati da zena ipak bude pedantnija
da li samo ja vidim kontradiktornost u toj recenici :)
pedantnost zaista ima veze usko sa karakterom ne sa polom
 
Ma to se vidi odmah, ne moraš sa nekim da živiš...jedino ako nećeš da vidiš, to je već drugo...

ma kako da ne,ne moram ziveti sa nekim da primetim da je neuredan i apa drapa:roll::D
Pazi vako..imam ortaka iz srednje i sve se mi kao ok druzimo godinama posle skole..al smo jednom i nikad vise otisli zajedno na more..znaci nije znao da otvori konzervu..ne zna hleb da isece lomi..ma zube ne zna da opere:lol:i sad posecivali se mi godinama i sve to izgleda ok..al bogami dok par dana ne prozivis dobro i lose nema sanse da znas
 
Pazi vako..imam ortaka iz srednje i sve se mi kao ok druzimo godinama posle skole..al smo jednom i nikad vise otisli zajedno na more..znaci nije znao da otvori konzervu..ne zna hleb da isece lomi..ma zube ne zna da opere:lol:i sad posecivali se mi godinama i sve to izgleda ok..al bogami dok par dana ne prozivis dobro i lose nema sanse da znas

He to je već tvoj problem, ako treba s nekim da provedeš par dana da bi video da li je svinja ili ne,a kao poznaješ ga godinama.:lol:
 
to nema veze s polom samo je vise za ocekivati da zena ipak bude pedantnija
da li samo ja vidim kontradiktornost u toj recenici :)
pedantnost zaista ima veze usko sa karakterom ne sa polom

a možda i sa polom?
devojčice i devojke uglavnom, još kao mlade, majke "teraju" da rade po kući, idi peri suđe, briši prašinu, usisaj, ovo ono... muška deca su mahom pošteđena, jer - to će mama, ili sestra .. pa onda dobijemo čoveka od 30 godina koji ne sklanja stvari tamo gde im je mesto jer je naviknut da će majka ili sestra to da urade
 

Back
Top