Gace na sred garsonjere

Jedan poznanik je ostavio curu sa kojom je imao probni zivot pre braka, kaze da je bila neuredna i ostavljala gace na sred sobe. Oni su dugo bili skupa, i on je to kod nje primetio tek kad je otisao ziveti sa njom.

A ja sam njenu losu osobinu primetio cim sam ih selio. Nije nista htela raditi, cak je trazila pomoc za namirnice iz prodavnice, nije ni kafu skuvala ljudima.
E sad sto se tice nje, ona je inace druzeljubiva i zayebant, ovako je stvarno super, ali to nije dovoljno da bi zajednicki zivot uspio.

Meni nije jasno da on kao musko na to nije reagirao, ja bi joj jos tada rekao koji ****** glumi i sterao je u ******?

Da li i vi imate obicaj cekati nesto sto nikad nece naici, nadati se da ce se neko popraviti i biti bolji?
pitanje higijene nema alternativu...i tu sam da kažem imao sreću...a što se ostalih stvari tiče:
prosto...savetima sugerišem da pokuša da ispravi...ono...budem baš uporan...ako vidim da oće, al joj se neće, dignem ruke i prihvatim stanje takvim kakvo jeste...jer jelda niko nije savršen...
...
 
ma naravno da se necu promeniti.sta ce mi neka tamo dama,pred kojom necu moci da prdnem ili da opsujem,tak'a mi stvarno niej potrebna.sa kojom treba u "belim rukavicama" postupati,ni ja nisam takav frajer,pa mi takva ni ne treba..:)

Slazem se,svaka ptica svome jatu leti...damama dzentlmeni i dzentlmeni damama:)...Svaka ti cast.,ako nadjes takvu gore pomenutu,pred kojom ces moci sve to,i da ona to gleda sa blazenim osmehom na licu.....:hahaha:
 
da se ispravim, verovatno,majka joj je bila ista takva,ostavljala je gace po stepenistu i po kolima,zato ce najebati kad tad, ,kad naidju ozbiljne stvari i odluke,jedino ako nadje nekog sabana kao i ona
skoro sve polazi iz porodice,kako ju je majka vaspitala ,tako ce i ona svoju cerku
 
Poslednja izmena:

Back
Top