Harač na seks

Zapitao sam se kakav bi ja bio kao osoba, kakav bi mi bio karakter, da imam 18+, samo, a pogotovo i visinu uz to... To bi bilo zlo i naopako... Mada ja mogu samo da poredim prema ovome sada, a ne znam kako bi bilo da sam blagosloven najpozeljnijim osobinama od starta.

Lepo rekose neke ribe kad im prebacuju kako puno "saraju i varaju", pa kazu - "Lako je biti smeran i veran, kada te niko nece".
 
Ма јок бре, него не умем да се одразим.
Bored Cabin Fever GIF
 
Da li mislite da ljudi s malim kuycevima i neyebicari treba da budu oslobodjeni od nekih poreza?
Ionako se nece zeniti, praviti decu, porodicu, samim time nece ni ostavljati potomstvo i onda njemu nije ni u interesu da ulaze u skole, vrtice, fakultete i sijaset drugih stvari.
Njemu je u sustini sve jedno jel ga leci domaca babica ili iz pakistana (a iz pakistana dzaba skolovanii)
Слажем се. Они су већ мање добили од друштва (нису добили љубав) и зато треба да буду више поштеђени. Самци су реално дискриминисана групација чији су проблеми обезвређени, и да су добро удружени могли би да се изборе за своја права, толико су дискриминисани да ће се готово сви смејати њиховим проблемима као што су усамљеност, невољеност и слично, љубав је најсуровије тржиште, сви они морају да оду у неку менталну болест да би можда евентуално могли да нешто добију, зато се највише и разбољевају јер су дискриминисани а непризнати.
 
Слажем се. Они су већ мање добили од друштва (нису добили љубав) и зато треба да буду више поштеђени. Самци су реално дискриминисана групација чији су проблеми обезвређени, и да су добро удружени могли би да се изборе за своја права, толико су дискриминисани да ће се готово сви смејати њиховим проблемима као што су усамљеност, невољеност и слично, љубав је најсуровије тржиште, сви они морају да оду у неку менталну болест да би можда евентуално могли да нешто добију, зато се највише и разбољевају јер су дискриминисани а непризнати.
Tako je! Organizacija
 

Back
Top