Fudbal vs. Sex

Ni ja ne volim da me neko prekida dok radim stvari koje su meni zanimljive.....čitam knjigu ili novine, gledam film, pišem mail-ove, četujem, ćaskam telefonom, banjam se u kadi sa sve zelenom maskom na licu itd. ,itd. I zato bi zaista bila kreten da to isto radim svom momku dok gleda fudbal, popravlja auto, pije pivo sa drugarima, peca..... To bi isto bilo da on uleti u sred mog anticelulit-tretmana u kozmetičkom salonu i vikne "Draga hajde da se kresnemo!"......

A pri tome te još ne prepozna, nego se zaputi ka onoj do tebe :razz::razz:
 
da igra neki strani klub a i bi ali za nase ne bi pogotovu za zvezdu...iako sam dobio kartu za dz i isao zalim boze sto sam uopste otisao...

Uskoro pocinjes da navijas za partizan,....
leukz_nl_bewegende_emoticons_super_2_29.gif
.....za partizan, za partizan, partiizaaan......
leukz_nl_bewegende_emoticons_super_2_12.gif
 
ja sam izricit neutralac kad je nas fudbal u pitanju a bogami i basket...tako da sam otisao cisto radi zabave...ja sam znao da mi nista necemo uraditi protiv boltona...a ni protiv bayerna...a i ucinio sam drugu jer je on hteo pa aj da idem sa njim i protiv bayerna sam isto isao isto usao za dz...ali mi ne pada na pemet ni da ih gledam u novinama a kamoli da idem na tekmu...nisu zasluzili ni moje pare a ni moje vreme koje sam potrosio samo da bih gledao bitange koji se vuku po terenu i saplicu o loptu pored toliko navijaca...a ni partizan nije nista bolji...
 
ja sam izricit neutralac kad je nas fudbal u pitanju a bogami i basket...tako da sam otisao cisto radi zabave...ja sam znao da mi nista necemo uraditi protiv boltona...a ni protiv bayerna...a i ucinio sam drugu jer je on hteo pa aj da idem sa njim i protiv bayerna sam isto isao isto usao za dz...ali mi ne pada na pemet ni da ih gledam u novinama a kamoli da idem na tekmu...nisu zasluzili ni moje pare a ni moje vreme koje sam potrosio samo da bih gledao bitange koji se vuku po terenu i saplicu o loptu pored toliko navijaca...a ni partizan nije nista bolji...

Dale, šećeru ovo je tema "Kako nisam yebao ženu.....al sam yebo sudiji sve po spisku" a ne "Kako sam se proveo na utakmici".... Joj, ova deca, uvek promaše temu....
 
ja sam izricit neutralac kad je nas fudbal u pitanju a bogami i basket...tako da sam otisao cisto radi zabave...ja sam znao da mi nista necemo uraditi protiv boltona...a ni protiv bayerna...a i ucinio sam drugu jer je on hteo pa aj da idem sa njim i protiv bayerna sam isto isao isto usao za dz...ali mi ne pada na pemet ni da ih gledam u novinama a kamoli da idem na tekmu...nisu zasluzili ni moje pare a ni moje vreme koje sam potrosio samo da bih gledao bitange koji se vuku po terenu i saplicu o loptu pored toliko navijaca...a ni partizan nije nista bolji...

..........ti si izgleda olichenje baksuza ,nemoj molim te vishe da gledash zvezdu evo kupicu ti kartu za grobare a dobicesh i dzeparac samo da predje baksuzluk u komshiski tabor ........:lol::lol:
 
..........ti si izgleda olichenje baksuza ,nemoj molim te vishe da gledash zvezdu evo kupicu ti kartu za grobare a dobicesh i dzeparac samo da predje baksuzluk u komshiski tabor ........:lol::lol:

to mi isto govore drugovi hehehe kad god kazem da ce da pukne pukne...osim protiv rome kad su igrali...tad sam rekao i jos isao na tekmu i dobila zvezda hehe...
 
Postoji nešto što se zove poštovanje tuđeg slobodnog vremena. To što si sa nekim u vezi ne znači da svih njegovih 24h pripadaju tebi....i obrnuto. Ako on obožava fudbal i uživa u gledanju utakmica, bila bih kreten da mu to zadovoljstvo uskratim ili pokvarim. To bi isto bilo da on uleti u kozmetički salon u sred mog anticelulit-tretmana i vikne "Draga hajde da se kresnemo! Napalio sam se!"

Ne ne ne , ja cu da mu odredjujem sta radi , i nece da gleda fudbal , isto kao sto on meni kaze da ja necu da idem na forum. :lol:
 
Postoji nešto što se zove poštovanje tuđeg slobodnog vremena. To što si sa nekim u vezi ne znači da svih njegovih 24h pripadaju tebi....i obrnuto. Ako on obožava fudbal i uživa u gledanju utakmica, bila bih kreten da mu to zadovoljstvo uskratim ili pokvarim. To bi isto bilo da on uleti u kozmetički salon u sred mog anticelulit-tretmana i vikne "Draga hajde da se kresnemo! Napalio sam se!"

tačno tako
 
Muskarci koji se zbog zene odreknu svega sto vole su beskicmenjaci ili jednostavno nemaju nikakvih interesovanja u zivotu. Ni jedni ni drugi nisu "my cup of tea". :-P Moj dragi je sinoc bio na tekmi, veceras u Areni gledao tenis, a i ja sam vise nego srecna, ispunjena i zadovoljna. :-P
 
Ko te je ispunio? :lol:
Shalim se...(:
Meni je drago sto voli borilacke vestine , i filmove sa time ,cak i one glupe sa Van Damom...mnogo mi je to opet bolje od fudbala...
...naravno , takvog sam ga i izabrala , da se slazemo a ne svadjamo i savijamo jedno zbog drugog...
 
Pa cisto malo da se tema promeni... valjda ;-)
Volim fudbal, iako sam zensko. Ne ovaj nas srpski, neko je rekao da od raspada Yu fudbala na ovim prostorima vise nema. I u pravu je.
Volim i boks, ako je dobar. I tenis... i rukomet... i kosaricu...
 

Back
Top