Konzervativci vs liberali

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.889
Naletite na devojku koja ne voli oralni sex.:(
Ili čim je stavila prsten na ruku prestala da ga stavlja u usta.:confused:
Ili muškarci koji nisu u fazonu brijanja donje bradice. "To je tako gejevski".:kletva:
A možda i takve devojke, ko zna.:per::malav:
A ako dodamo tu i i malo siroviji karakter kako sam ponegde primećivao šta se dobija?!z:shock:

Šta vi mislite koje su odlike konzervativaca, a koje liberala?;)
Gde su razlike i da li su pomirljive?:cool:
Šta nastaje nakon sudara 2 sveta?:ceka:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Naletite na devojku koja ne voli oralni sex.:(
Ili čim je stavila prsten na ruku prestala da ga stavlja u usta.:confused:
Ili muškarci koji nisu u fazonu brijanja donje bradice. "To je tako gejevski".:kletva:
A možda i takve devojke, ko zna.:per::malav:
A ako dodamo tu i i malo siroviji karakter kako sam ponegde primećivao šta se dobija?!z:shock:

Šta vi mislite koje su odlike konzervativaca, a koje liberala?;)
Gde su razlike i da li su pomirljive?:cool:
Šta nastaje nakon sudara 2 sveta?:ceka:

Pogledajte prilog 1533716


Ta dva sveta se netje ni sudariti ‼️
 
To je namerno dato što više otvoreno da bi forumaši rekli svoje viđenje.
P ne znam onda vise sta je konza a sta liba.
S jedne strane konza je fazon kao prc udaka se nema vise seksa, s druge je ludilo brate, crne kozne, bicic, noktima ti preispituje politicke stavove. Isto s libom.
S jedne strane je kao super, skorz sam seksualno oslobodjena, al s druge strane je oslobodjena sa svima samo ne s tobom.
Ima li neka 3x opcija? Robotica? Liberalna eksluzivna, bez tvista osim kad su jaja u pitanju?
 
Ovo konzervatina/liberalna osoba mi nekako ne zvuči kao nešto vezano za seksualnost, više mi zvuči kao dinamika odnosa ili kao kako se neko prezentuje u društvu?
Pa pazi, konza moze da bude ukocena u seksu. Ili jos pre onaj fazon:sta ce tebi mastarije i igrarije, treba da se palis na moje organik telo i to je to.
Ok, osim mozda da je istreniras i otkrijes cari, pedagoskim pristupom, ali to postane dosadno.
 
Pa pazi, konza moze da bude ukocena u seksu. Ili jos pre onaj fazon:sta ce tebi mastarije i igrarije, treba da se palis na moje organik telo i to je to.
Ok, osim mozda da je istreniras i otkrijes cari, pedagoskim pristupom, ali to postane dosadno.
Ima i tih slučajeva da su ukočeni u seksu mada to više vezujem sa nekim socijalnim normama, manjkom dodira sa seksualno eksplicitnim sadržajem u toku odrastanja/života ili ako je u pitanju neka specifična kultura/religija?
 
Ima i tih slučajeva da su ukočeni u seksu mada to više vezujem sa nekim socijalnim normama, manjkom dodira sa seksualno eksplicitnim sadržajem u toku odrastanja/života ili ako je u pitanju neka specifična kultura/religija?
Pa nasa kuktura i religija.
Naravno, uz izuzetke, ako ces da sumiras, deviza je, kod konzervativnijih:
O sesku/fantazijama/sta koga uzbudjuje, generalno a i konkretno, se ne prica, samim time ni ne ocekuj nista posebno.
Religija takodje to promovise. Seks je tabu, zena nije smerna ako prica, ako radi neke kinkarije, muskarac je neozbiljan, bolestan ako ima seks fantazije i seks je u svrsi pravljenja dece, ostalo patnja i pozrtvovanje. Sta god to znacilo u ovom kontekstu.
 
Recimo za nas ovde rekao bih da većinski (75%) spadamo u neku vrstu socijalno konzervativnog društva po pitanju seksualnosti - prevedeno na srpski ne ispoljavamo sekusalne preference "javno" već najčešće u svoja 4 zida i to sa partnerima sa kojima "mislimo da smo bliski". Nadovezano na ovo rekao bih da samo takođe seksualno frustrirano društvo jer po pitanju ispunjenja spostvenih fantazija ostajemo prilično kratki (pod jedan ideja kako izaći sa nekom sekusalnom fantazijom pred neku osobu kod većine izaziva jezu, sa druge strane ako se i nađe osoba uglavnom samo iskustvo bude ili ekstremno high ili ekstremno low...)
Bio sam na više kinky partija po Zagrebu, Budimpešti, nešto i po BG-u (zatvoren krug) i ono jednom rečiju nebo i zemlja. Osim ovoga mislim da žene kod nas (verovatno i generalno?) imaju znatno više seksualnih želja/fantazija no likovi, a to pričam iz realnih iskustava koja sam imao. Bilo mi je npr ekstremno čudno kada sam od velikog broja likova čuo da ne bi nikada uzeli neku seksi igračku i koristili je na partnerci/sebi - kada to prevedem na moju logiku - ne umeju da napale partnerku kako treba + o inicijativi da ne govorim...
 
Salu na stranu da. Vrti se previse tog konzervativnog.
Tako da i kada bih birao, pa i pod tim uslovima, tipa liberalna ali isto tako i svrlja, opet bih nju izabrao i imao odnos koji je otvoren i ispunjen pa i tako na dodji mi odi mi, nego konzervativnu.

Iako i to ne bi bilo idealno. Svrljao bih i ja.
Mozda imaju neke ekipe liberalnih, goticarke neke, pa da se izmesamo.
 
Zapravo lakse je temu svesti na vizuelno:
IMG-018ef3d51d966712f5fa36c77df6770b-V.jpg
 
Naletite na devojku koja ne voli oralni sex.:(
Ili čim je stavila prsten na ruku prestala da ga stavlja u usta.:confused:
Ili muškarci koji nisu u fazonu brijanja donje bradice. "To je tako gejevski".:kletva:
A možda i takve devojke, ko zna.:per::malav:
A ako dodamo tu i i malo siroviji karakter kako sam ponegde primećivao šta se dobija?!z:shock:

Šta vi mislite koje su odlike konzervativaca, a koje liberala?;)
Gde su razlike i da li su pomirljive?:cool:
Šta nastaje nakon sudara 2 sveta?:ceka:

Zapušten izgled i bujna telesna dlakavost sigurno nisu obeležja konzervativizma.
 
Francusko plemstvo je bilo seksualno najproždrljivija i najrazvratnija klasa u ljudskoj istoriji, u svemu su težili lepoti, raskoši, zadovoljstvu. Zbog toga su ih zavidni slojevi, liberali, socijalisti (skromnog porekla, telesno i estetski neuredni, seksualno suzdrani) istrebljivali giljotinom kada su zavladali.
 
Francusko plemstvo je bilo seksualno najproždrljivija i najrazvratnija klasa u ljudskoj istoriji, u svemu su težili lepoti, raskoši, zadovoljstvu. Zbog toga su ih zavidni slojevi, liberali, socijalisti (skromnog porekla, telesno i estetski neuredni, seksualno suzdrani) istrebljivali giljotinom kada su zavladali.
Na tuđ račun. To plemstvo nije pravilo pare, već je eksplicitno otimalo pare od onih koji te pare zarađuju.
 
Na tuđ račun. To plemstvo nije pravilo pare, već je eksplicitno otimalo pare od onih koji te pare zarađuju.

To plemstvo je posedovalo zemlju i to je bio izvor prihoda. Međutim Francuska je u Sedmogodišnjem ratu bila poražena, izgubila velike posede u Americi, a kasnije sprcala velike pare u Američkom ratu za nezavisnost. Ali to nije tema. Tema je liberalizam tj. demokratizam koji je protiv aristokratskog ponašanja koje krase snažni instinkti i volja za dominacijom što dotični liberalizam osuđuje. Takođe, liberalizam poručuje ''fizički izgled nije bitan, treba svi da budemo jednaki u prljavštini kao indijski prosjaci'', ''gladna deca su bitna'', ''mislimo o drugima'' itd. Iza svega se krije zavist intelektualaca prema ratnicima i aristokratama.
 

Back
Top