Fringe

Apsolutno spektakularna vest :D o tome ko će se pojaviti u Fringe u ulozi
Williama Bella
:D

(mada možda i nije iznenađujuće s obzirom na to koja ekipa radi Fringe...)
ja nidje ne nadjo ko je to!?:eek:
btw,skinuo sam ovu novu ep,ali cekam titl,ne mogu gledat sa engleskim titlovima ovu seriju ipak mi je komplikovana ta terminologija u odnosu na skins,the office us koje pratim sa eng.titlovima...ali ne sumnjam da ce serija bit sve bolja i bolja...
 
znaci 1x17 bad dreams...haos...najbolja epizoda dosad,dotakli su se i mitologije,i to prilicno,mislim da ce finale bit fenomenalno.danas je izasla i 18-ta ep.
 
Dobre vesti : Fringe i zvanično dobija drugu sezonu :klap:
Jedva čekam finale prve sezone, imam utisak da će biti prilično interesantno.

Promo za 1x19 "The Road Not Taken"

:eek::super:
 
Poslednja izmena:
Dobre vesti : Fringe i zvanično dobija drugu sezonu :klap:
Jedva čekam finale prve sezone, imam utisak da će biti prilično interesantno.

1x19 "The Road Not Taken"
:eek::super:

uh,i ja,ali jos nijesam odgledao predzadnju epizodu,nema titla,tako da cu izgleda imat uzastopno gledanje ako se pojave titlovi,serija je postala ozbiljna,u sta sam od pocetka sumnjao,ali nedje od 4-te,5-te epizode sa par izuzetaka redovno je dobijla na kvalitetu,1x18 je bila genijalna kao sto sam vec i rekao,a ne sumnjam i da je ova predzadnja odlicna,mozda cak i bolja,isnt it???
e jes,mogli su nac bolju glumicu za oliviju danam,jedina velika zamjerka :thumbdown:
 
upravo odgledao 1x19... :worth::worth::worth::worth:

nina iz masiv dajnamiksa je ubijena vjerovatno zato sto je brojlsu doturila neke hardcore important informacije,pretpostavlajo sam da ce se to desit cim je onako zabrinute face upala kod njega na stan,zao mi ju je,bila mi je interesantan lik,onako mracna,ne znam...po meni je sokantnije odvodjenje voltera od strane posmatraca,scena kad se volter okrece kao da zadnji put vidi svoj lab... :( ,dalje,olivija me neodoljivo podsjetila na dezmonda iz losta,cija svijest putuje kroz vrijeme,s' tim sto olivijina svijest putuje u buducnost,onda pominjanje super vojnika (x-files :mrgreen: ) za taj strasni rat koji dolazi u razgovoru sa ludim spokom,btw,jedna od naj scena inace odlicne epizode ciji je jedini los dio piterov izum,nekakav stroj za detekciju zvuka sta li je,+ scena kad olivijin telefon bira broj na osnovu zvuka i izvaljuje da je haris bad guy-u sta nijesam sumnjao nikad,znaci... :thumbdown: ali ajde nema veze,nije mi to pokvarilo utisak poslije gledanja ove epizode,velika je misterija po meni,je li vilijam bel negativac,totalno me zbunio volter pominjanjem manifesta u kom je po njemu izoztavljeno nekoliko bitnih djelova koji ce potvrdit da je on-Bel,sve radio sa dobrom namjerom,ja vjerujem volteru,jer je ocigledno da postoji i druga strana,vjerovatno opasnija od bela i njegovih eksperimenata u proslosti nad djecom koje je spremao za buduci rat sa tom drugom strujom,e sad ko su oni...alieni mozda???ne znam,ne svidja mi se ta ideja nikako,prezvakana tema...
eto tako...finale fringea,pa losta,ne zna se sta ce bit ludje,tipujem na lost ipak,ali fringe grabi krupnim koracima da mozda cak i zasijeni izgubljene.aj u zdravlje! ;)
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima,ne stižem da izgledam ,samo "skidam" i to još SPORO...
Jedno pitanje:Je li zadnja epizoda 20-a sa nazivom "Theres more than one of everythung" ?
Ako nije koliko će ih biti ? I nešto o drugoj sezoni ...? Kada ? Zimi ?
 
Pozdrav svima,ne stižem da izgledam ,samo "skidam" i to još SPORO...
Jedno pitanje:Je li zadnja epizoda 20-a sa nazivom "Theres more than one of everythung" ?
Ako nije koliko će ih biti ? I nešto o drugoj sezoni ...? Kada ? Zimi ?
jeste to je dnjaza :mrgreen: epizoda prve sezone,druga sezona krece na jesen ako je tacan info koji sam procitao na jednom sajtu...
on topic:
finale prve sezone je za mene
bilo jedno veeeeeeliko razocaranje.poslije onakvog brain storming-a u 1x18x19 ocekivao sam spektakularnu zadnju epizodu 1-e sezone,sta sam dobio:sipak :( ,osim par scena (grob petera bishopa,zatim nina sharp (koja je nekim cudom ostala ziva iako je upucana iz neposredne blizine iz vatrenog oruzja :hahaha: ) koja kaze oliviji da vilijem bel ne zivi na ovom svijetu,i naravno samog pojavljivanja osnivaca masiv dajnamiksa na kraju) sve ostalo totalno razvuceno i bezveze,volter koji trazi nesto a ne zna sta,piter koji ga podsjeti sta da trazi pricajuci mu o palacinkama u obliku kita,zatim scene otvaranja paralelne dimenzije i zatvaranje iste :roll: ,olivija sa svojom jednom te istom grimasom na licu...po meni uz pilot epizodu vjerovatno i najgora epizoda fringea uopste,a usudicu se da kazem i da jeste najgora...eto tako...cheers!
 
taman do losta dok ne pocne...fringe,dexter,the office us,how i met your mother...nice ;)
nedostaju mi volterova i piterova prepucavanja i iskreno se nadam da nece bit zajebancije krene/stane kao u prosloj sezoni.
 
Ja odgledah 1. ep 2. sezone... Nije los pocetak, otvorili su neka nova pitanja, i efekti su im, kao i uvek, fenomenalni...
P.S. Ko bude gledao, neka obrati paznju na pocetku epizode, pojavljuju se Mulder i Scully na TV-u u stanu jednog lika.... :mrgreen:
 
Ja odgledah 1. ep 2. sezone... Nije los pocetak, otvorili su neka nova pitanja, i efekti su im, kao i uvek, fenomenalni...
P.S. Ko bude gledao, neka obrati paznju na pocetku epizode, pojavljuju se Mulder i Scully na TV-u u stanu jednog lika.... :mrgreen:

Nisam uspela da pogodim iz koje epizode je bio onaj mali insert na TV-u...:mrgreen:
A i u onoj sceni kada se Broyles pojavljuje pred komisijom se takođe pominju neki "X-files" (ili se to meni samo učinilo...)
Inače, baš mi se dopala nova epizoda, posebno završetak (iako me nije previše iznenadio)
Ali zato Broyles-Nina Sharp poljubac - to je bilo iznenađenje. :per:
 
Nisam uspela da pogodim iz koje epizode je bio onaj mali insert na TV-u...:mrgreen:
A i u onoj sceni kada se Broyles pojavljuje pred komisijom se takođe pominju neki "X-files" (ili se to meni samo učinilo...)
Inače, baš mi se dopala nova epizoda, posebno završetak (iako me nije previše iznenadio)
Ali zato Broyles-Nina Sharp poljubac - to je bilo iznenađenje. :per:

Da, da, tako nesto se i meni ucinilo.... :)
Mene je odusevila ona scena kad Olivija izlece kroz vetrobran... :) a kraj i mene nije iznenadio, a i negde na netu sam procitala da taj glumac vise nece da glumi (pa su ga zato "cut"-ovali iz serije...)
 
Odlično je urađena ta scena sa vetrobranom, efekti su od početka serije odlični.

Posumnjala sam da je Charlie mrtav, pošto je bilo jasno da je onaj shapeshifter otporan na metke. A nisam znala da glumac odlazi definitivno iz serije, nakon ove epizode mislila da će samo nastaviti da glumi drugog lika, s obzirom da je shapeshifter preuzeo njegov oblik, ali to je verovatno samo privremeno...u svakom slučaju, baš me zanima kako će provaliti da Charlie u stvari nije Charlie...a i bilo bi zanimljivo kada bismo ponovo videli Williama Bella.
 
Nisam uspela da pogodim iz koje epizode je bio onaj mali insert na TV-u...:mrgreen:
A i u onoj sceni kada se Broyles pojavljuje pred komisijom se takođe pominju neki "X-files" (ili se to meni samo učinilo...)
Inače, baš mi se dopala nova epizoda, posebno završetak (iako me nije previše iznenadio)
Ali zato Broyles-Nina Sharp poljubac - to je bilo iznenađenje. :per:
dreamland,5-ta ili 6-ta sezona ne znam tacno...prejaka dvodjelna ep.sa masu humora...
btw...fringe 2x01...kick ass!!! :super::worth: kakvo raznosenje mozga!!!vrh!!!zao mi carlija samo,bas sam ga gotivio od starta serije,mogli su oliviju raspalu ubit...a bas su bili blizu...:mrgreen:
 
dreamland,5-ta ili 6-ta sezona ne znam tacno...prejaka dvodjelna ep.sa masu humora...
btw...fringe 2x01...kick ass!!! :super::worth: kakvo raznosenje mozga!!!vrh!!!zao mi carlija samo,bas sam ga gotivio od starta serije,mogli su oliviju raspalu ubit...a bas su bili blizu...:mrgreen:

Ako je to stvarno Dreamland, onda je to sezona 6, epizode 4 i 5...
A zasto Oliviju? Pa meni je bas gotivna :)

Vidite ovaj klip, parodija :hahaha: :

 
Odgledala sam i drugu epizodu.... Fringe pocinje da lici na kombinaciju The x files i Smallville-a (A Liv na kombinaciju Klarka, Moldera i bilo kog lika iz serije Heroes)...
Imam osecaj da sam vec gledala ovu epizodu (naravno ne bukvalno, ali u nekoj drugoj seriji...), ista tematika, mozda je bilo u Dosijeu x, ili cak i Smallville-u (secam se neke farme i
podzemnog "cudovista"
)
Ne svidja mi se sto drze pricu na samostalnim epizodama, bilo bi im bolje da malo zakomplikuju radnju - Obrazac, William Bell, alternativne realnosti...
 
Ako je to stvarno Dreamland, onda je to sezona 6, epizode 4 i 5...
A zasto Oliviju? Pa meni je bas gotivna :)

Vidite ovaj klip, parodija :hahaha: :

ja,ja,evo sad vidjoh u katalog ;)
a zato :mrgreen: ne svidja mi se taj izbor za glavnu glumicu jedne tako dobre serije kao sto je fringe,zamisli da se recimo u lostu sve vrti samo oko kejt ili dzuljet???:confused: jednostavno,ne lezi joj uloga jednog agenta koji istrazuje paranormalne pojave,i koja je izgleda u centru svega,nema tu harizmu i to je to,vise bi joj lezalo da glumi nekoga ko dodjeljuje naloge za terenski rad :mrgreen: znaci,bezveze mi je skroz...
btw,ne odgledah jos ep.2 dako stignem nocas,a bas sam umoran...
 
Odgledala sam i drugu epizodu.... Fringe pocinje da lici na kombinaciju The x files i Smallville-a (A Liv na kombinaciju Klarka, Moldera i bilo kog lika iz serije Heroes)...
Imam osecaj da sam vec gledala ovu epizodu (naravno ne bukvalno, ali u nekoj drugoj seriji...), ista tematika, mozda je bilo u Dosijeu x, ili cak i Smallville-u (secam se neke farme i
podzemnog "cudovista"
)
Ne svidja mi se sto drze pricu na samostalnim epizodama, bilo bi im bolje da malo zakomplikuju radnju - Obrazac, William Bell, alternativne realnosti...

LOL, citiram samu sebe... ali nasla sam epizodu, ipak je Smallville sezona 6, epizoda 9...
 

Back
Top