Fringe

zacudjujuce neaktivna tema na forumu.
Вероватно зато што губи на занимљивости...
Ево ја скидам 4-у сезону,али нисам још ниједну епизоду погледао.Само прошетам сцене да видим да ли је то.
А прве три сезоне сам гледао.
 
Serija nije izgubila na kvalitetu vec je ovaj podforum otisao u tri lepe, pa normalni ljudi koji bi je diskutovali vise i ne svracaju ovde...

Ne samo da je izgubila na kvalitetu nego bih cak rekao i da vise ne znaju ni sta ce sa serijom. Dobra je do sredine 3. sezone, kada Piter ulazi u ultimativnu masinu. Od tada serija je totalno konfuzna, nepovezana, dosadna...bukvalno ne znaju sta ce sa radnjom, toliko su zakomplikovali. Vratili su glavnog zlikovca iz prve sezone (!?), napravili gomilu smarajucih epizoda oko njega, da bi se na kraju 4. sezone ispostavilo da, gle cuda :roll:, on nije glavni zlikovac.
 
Prve dve epizode sam odgledala bez treptanja, treća je bila ok. Ali ova četvrta je baš bezveze.. jedva čekam da se završi!

Pa ako si odgledala samo 4 epizode ne mozes da imas pravu predstavu o seriji, jer se na pocetku tvorci serije dvoume u kom ce smeru serija da ide. Ali od trenutka kada pocinje da se nazire glavna tema serija dobija drasticno na kvalitetu i prestaje da bude samo jos jedan Dosije X tip serije. Ako volis SF seriju ne bi trebalo da propustis, barem ne do sredine 3. sezone, kada Piter ulazi u ulti masinu. Do tog trenutka serija je jako zanimljiva, od tada (vec sezonu i po) serija je teska smaracina.
 
Poslednja izmena:
Čisto sumnjam da je i samim scenaristima jasno šta su hteli da kažu na kraju ove serije!

Zadnja peta sezona - totalni promašaj.

A ruku na srce, sem prve, ni ostale nisu nešto bolje. Uglavnom, to je to - nema više
 
Čisto sumnjam da je i samim scenaristima jasno šta su hteli da kažu na kraju ove serije!

Zadnja peta sezona - totalni promašaj.

A ruku na srce, sem prve, ni ostale nisu nešto bolje. Uglavnom, to je to - nema više
tacno tako....finale onako kako sam ocekivao...ipak,katastrofalna zadnja sezona nece mi pokvarit cjelokupni utisak-fringe je bilo jedno zaista fenomenalno i lijepo iskustvo.od samog pocetka sam pratio tu seriju,a i odje smo bili aktivni s vremena na vrijeme...pozdrav fringe-u:
 

Back
Top