Francuska otkrila tajne slike vanzemaljaca i UFO-a

E, pun mi je i vanzemaljaca i slicnih gluposti, dajte molim vas, neka budala rekla da su vanzemaljci zeleni i ruzni i da se voze u smrdljivim letilicama i to prihvatila cela nacija, i sad *****za o tome kako su videli nesto na nebu. Koji bre vanzemaljci i marsovci? I da postoje, a postoje verovatno, pitaj boga da li bi uopste i znali da lete a kamoli da naprave letilicu. Svi ih predstavljaju kao neka visa bica koja ce da nam se na*ebu milosne majcice, ma ajde.... Moguce je postoje neka bica negde u nekoj galaxiji far away, ali kad vidim one naslove u kuriru tipa "vanzemaljac u njivi kraj jebanovaca pored donjeg pickovca" smuci mi se zivot. Mislim se nesto, ebe se njima i za planetu Zemlju a kamoli za Srbiju. I uzasno me nerviraju oni ljudi koji izsceniraju te stvari samo da bi bili na tv-u i jos lazu grdan narod, daaaa video sam ih, cak smo blejali ispred drakstora, a to u stvari komsija bacio uzarenu kofu da bi je neko uslikao i to posle objavio kao NLO iliti UFO. *****!...
 
neka budala rekla da su vanzemaljci zeleni i ruzni i da se voze u smrdljivim letilicama i to prihvatila cela nacija, i sad *****za o tome kako

A odakle cela nacija zna kako izgledaju alieni,sem kako je servirao iluminatski izvodjac radova Stiven Spilberg i jos neki holivudski reziseri.Nisu oni pravili te kreature u filmovima,onako iz maste,vec sa veoma odredjenim ciljem i uputstvima. Oni su radili po postojecem modelu.

ali kad vidim one naslove u kuriru
svi naslovi u kuriru su neozbiljni. Od politike pa do sporta.

sriverfx ne znam da li si namerno ili slucajno uradio taj znak sa prstima na avataru. Probaj da proucis malo odakle taj znak potice http://1.***************/_PjzzUm-yOIM/SNK-voESdII/AAAAAAAAB-0/gZRRXmOT4fk/s320/untitled.bmp
......i mozda se iznenadis kada saznas ko i zasto koristi taj pozdrav i da li ti sto to koriste imaju veze sa vanzemaljcima ili ne.



pozz
 
Poslednja izmena:
E, pun mi je i vanzemaljaca i slicnih gluposti, dajte molim vas, neka budala rekla da su vanzemaljci zeleni i ruzni i da se voze u smrdljivim letilicama i to prihvatila cela nacija, i sad *****za o tome kako su videli nesto na nebu. Koji bre vanzemaljci i marsovci? I da postoje, a postoje verovatno, pitaj boga da li bi uopste i znali da lete a kamoli da naprave letilicu. Svi ih predstavljaju kao neka visa bica koja ce da nam se na*ebu milosne majcice, ma ajde.... Moguce je postoje neka bica negde u nekoj galaxiji far away, ali kad vidim one naslove u kuriru tipa "vanzemaljac u njivi kraj jebanovaca pored donjeg pickovca" smuci mi se zivot. Mislim se nesto, ebe se njima i za planetu Zemlju a kamoli za Srbiju. I uzasno me nerviraju oni ljudi koji izsceniraju te stvari samo da bi bili na tv-u i jos lazu grdan narod, daaaa video sam ih, cak smo blejali ispred drakstora, a to u stvari komsija bacio uzarenu kofu da bi je neko uslikao i to posle objavio kao NLO iliti UFO. *****!...

Nesto se mislim..ebe se njima i za beograd..
Iz njihove pesrespektive sve im ionako i lici na selo...:cool::hahaha:
 

Back
Top