Francuska otkrila tajne slike vanzemaljaca i UFO-a

Najveca otkrica na svetu su se desila slucajno ili greskom,a i ti Walburga nisi rekla coveku da se u NASA smece ne iznosi iz korpice ispred zgrade u kontejner, sve se reciklira tako da je sasvim normalno da takve dokumente bacaju gde im se baca unutar objekata

Nije moja krivica što mu nisam rekla, ja to nisam znala. Eto, još jedna tvrdnja koja potkrepljuje moju priču.
 
,za NAJvece pronalaske (ukucaj na google winkipedia za bilo koj VELIKI pronalazak i ukapiraces) kriva je sreca/nesreca i to nije moja neka istina nego cuo sam sta pricaju nobelovci proveri i videces i A-man OPUSTI SE i pocni da verujes u vanzemaljce z:p u modi je z;)

To nije tacno, za najvece pronalakse kriv je iskljucivo mukotrpan rad.
Ne znam odakle ti pravo da na ovakav bedan nacin ponizavas nobelovce, naucnike i sve one koji RADE.
 
A-man opusti se malo mnogo pricas a neznas o cemu pricas,za NAJvece pronalaske (ukucaj na google winkipedia za bilo koj VELIKI pronalazak i ukapiraces) kriva je sreca/nesreca i to nije moja neka istina nego cuo sam sta pricaju nobelovci proveri i videces i A-man OPUSTI SE i pocni da verujes u vanzemaljce z:p u modi je z;)

U svemu što si rekao potpuno se sližem s tobom. z:mrgreen:
 
Ne moze se sve prstom dotaci,svi odgovori su u nama ,nasa baza podataka su nasi g e n i opet mi sami.Meni je nekako bliska teorija poimanja vremena u smislu da mozda mi to vidimo sebe iz buducnosti,Covjek ce doci putem istine za kojom traga,do saznanja da je on vanzemaljac.
Sto cu ja nikako da se pomirim da smo postali od majmuna .Tamo odakle smo dosli,t v o r a c mi je bliskiji,no to bi bila neka nova tema.Trazimo osluskujemo,a u nama i pored nas sve sami vanzemaljci.
 
Ne moze se sve prstom dotaci,svi odgovori su u nama ,nasa baza podataka su nasi g e n i opet mi sami.Meni je nekako bliska teorija poimanja vremena u smislu da mozda mi to vidimo sebe iz buducnosti,Covjek ce doci putem istine za kojom traga,do saznanja da je on vanzemaljac.
Sto cu ja nikako da se pomirim da smo postali od majmuna .Tamo odakle smo dosli,t v o r a c mi je bliskiji,no to bi bila neka nova tema.Trazimo osluskujemo,a u nama i pored nas sve sami vanzemaljci.

imas 5 iz razmisljanja z:) bravoo
 
da Bog je stvorio coveka po svom uzoru, ali Bog nije mogao tek tako da stvori coveka, da samo pukne prstom i kaze "Paaaff" vec je verovatno imao neciju "pomoc" i to onih koji su imali ogromno znanje i extra naprednu tehnologiju.

bato pa taj bog JE vanzemaljac, koji i on ima svog boga (sefa koji ga posla kod nas)
ja samo cekam da se dokaze kako se RASE ljudi genetski totalno razlikuju jedne od drigih,da nisu iz iste kolevke,onda cemo drugacije razmisljati o tome odakle smo i sta cemo tu
 

Back
Top