Francuska otkrila tajne slike vanzemaljaca i UFO-a

znamo da su to samo statistike,jedino nisam ukapirao zasto je francuska vlada odlucila prosle godine da objavi taj sajt i sve njihove radove i dopustaju NAM ( !!! ) cak da stavljamo slike filmove price u vezi ufo-a,ali saznace se vremenomz:hm:

Jednostavno ! Cak previse jednostavno ! Svetska kriza, ne da kuca na vrata, nego razvaljuje, dusu dalo za lov u mutnom. Sad samo treba budalama odvuci paznju a maximalno drpati gde jos ima. Vec vidjeno u Srbiji 90-ih. To je jedna teorija...
A sto se tice UFO-a, tipujem da su to OVOZEMALJSKI vojni projekti razvijeni za odlucujucu epizodu "karte na sto" ! Treba samo stvoriti atmosferu u narodu da bi u sve poverovali i istovremeno, sluditi ih da nikome ne veruju.
Primer RFID tehnologija na kasama u supermarketima je tehnologija US PVO iz ' 40-ih !!! Stelt tehn. je cista matematika, fizika i hemija za nas skolovane, i NEMA nikakve veze sa Rouzvelom 1947.
 
Ja ću dobiti bolje, i ne samo bolje, već zahvaljujući mojoj ambiciji i interesovanju najbolje! Kada fotografišeš možeš da fotografišeš samo ono što ima, jer ono što nema ne postoji na ovom svetu.

Zato i neces dobiti bolje, kao sto sam vec rekao.
Od kada je izmisljena fotografija, ne postoji JEDNA JEDINA fotografija leteceg tanjira koja zadovoljava kriterijum da nije mutna, da se jasno vidi sta je na njoj itd....
 
Jednostavno ! Cak previse jednostavno ! Svetska kriza, ne da kuca na vrata, nego razvaljuje, dusu dalo za lov u mutnom. Sad samo treba budalama odvuci paznju a maximalno drpati gde jos ima. Vec vidjeno u Srbiji 90-ih. To je jedna teorija...
A sto se tice UFO-a, tipujem da su to OVOZEMALJSKI vojni projekti razvijeni za odlucujucu epizodu "karte na sto" ! Treba samo stvoriti atmosferu u narodu da bi u sve poverovali i istovremeno, sluditi ih da nikome ne veruju.
Primer RFID tehnologija na kasama u supermarketima je tehnologija US PVO iz ' 40-ih !!! Stelt tehn. je cista matematika, fizika i hemija za nas skolovane, i NEMA nikakve veze sa Rouzvelom 1947.

ne odbacujem tvoju teoriju lako moguce i ja sam bio absolutni adept tvoje teorije i upravu si kada kazes "vec vidjeno" samo ja sam poceo drugacije da razmisljam kada sam ukapirao da je sve to "VEC VIDJENO" svakih par hiljada godina i da se uvek pojavi i nestane ,do juce smo jeli iz glinenih tanjira sada imamo mobilni,i tako se desilo sa svim civilizacijama pre nas(sumerija,babilon,egipat,maje i kompanija),poceli od blata dostigli da prave lobanje od kvarca laserski isecene i onda nestali j.b. te BUMERANG z:dm3:
 
Zato i neces dobiti bolje, kao sto sam vec rekao.
Od kada je izmisljena fotografija, ne postoji JEDNA JEDINA fotografija leteceg tanjira koja zadovoljava kriterijum da nije mutna, da se jasno vidi sta je na njoj itd....

Uzeću, bez pitanja.
Otkud znaš da ne postoji? Ja sam videla Nasine fotografije svemirskih brodova, od čoveka koji je radio u Nasi. z:)
 
znamo da su to samo statistike,jedino nisam ukapirao zasto je francuska vlada odlucila prosle godine da objavi taj sajt i sve njihove radove i dopustaju nam cak da stavljamo slike filmove price u vezi ufo-a,ali saznace se vremenomz:hm:

Kondicioniranje za stvari koje predstoje. Ljudima ce biti lakse da zgutaju price i lakse ce se ufurati u trip svega sto ih ceka, ako se sami oslobode i pocnu da postavljaju svoje slike i price, dozivljaje i iskustva.

A sto se tice UFO-a, tipujem da su to OVOZEMALJSKI vojni projekti razvijeni za odlucujucu epizodu "karte na sto" ! Treba samo stvoriti atmosferu u narodu da bi u sve poverovali i istovremeno, sluditi ih da nikome ne veruju.
Primer RFID tehnologija na kasama u supermarketima je tehnologija US PVO iz ' 40-ih !!! Stelt tehn. je cista matematika, fizika i hemija za nas skolovane, i NEMA nikakve veze sa Rouzvelom 1947.

Naravno da su ovozemaljski, i to dugo vremena nije nikakva tajna, osim za one kojima je mozak zanemocao.
 
Pa covek verovatno ima pojacanu potrebu da bude u centru paznje, jer su ga roditelji zapostavljali u detinjstvu ili nesto jos gore. Tipicna americka fora.

Nije to što misliš, čovek je sasvim normalan. Srbin je, u Nasi je osoblje zaduženo za red i čistoću, jednom prilikom dok je čistio opazio je u kanti slike koje je neko bacio. Uzeo je i video je da su to svemirski brodovi u pitanju, poneo ih sa sobom. Ja sam videla te fotke, one su prave-pravcate originali, ali razlike između onih koje smo mi videli i tih nisu velike.
 
Problem nije u broju poruka nego u načinu tvog rada, a to ti je već rečeno od strane supermoderatora.
Ti otvoriš novu temu dajući link prema nekom tekstu koji si pronašla na internetu ne upuštajući se u komentarisanje ili davanje ličnog stava o tome i uglavnom se više ne vraćaš na tu temu. To nije korektno jer pokretač teme bi trebao dati svoje mišljenje o tom pitanju i usmjeravati diskusije - to je bon-ton forumaškog rada. Dokaz se vidi iz činjenice da si otvorila 84 teme a imaš ukupno 366 poruka, prosjek malo više od 4 poruke po temi.
čizmice ima 15954 poruke a otvorio je 387 novih tema što daje prosjek od 41 poruke. Razmisli o tome.
 
Problem nije u broju poruka nego u načinu tvog rada, a to ti je već rečeno od strane supermoderatora.
Ti otvoriš novu temu dajući link prema nekom tekstu koji si pronašla na internetu ne upuštajući se u komentarisanje ili davanje ličnog stava o tome i uglavnom se više ne vraćaš na tu temu. To nije korektno jer pokretač teme bi trebao dati svoje mišljenje o tom pitanju i usmjeravati diskusije - to je bon-ton forumaškog rada. Dokaz se vidi iz činjenice da si otvorila 84 teme a imaš ukupno 366 poruka, prosjek malo više od 4 poruke po temi.
čizmice ima 15954 poruke a otvorio je 387 novih tema što daje prosjek od 41 poruke. Razmisli o tome.


Ово је јако лепо речено...нисам знао да постоји бонтон форум...Добро је да постоји и да се поштује...:rtfm:

Сада сам први пут на овом сектору и не верујем у шта људи све верују или покушавају да верују...изненађен сам:dontunderstand:...Али је занимљиво јер постоје сукоби мишљења, јер је свако напаметнији за себе...z:poz:

Ванземаљци не постоје док се не докаже супротно...

п.с
И немој да ми неко аргументује како НАСА зна да постоје ванземаљци јер не знамо ни ви ни ја шта они знају,односно не знају...:banovati:
 
http://www.nacional.hr/clanak/32736/sluzbeni-zapisi-o-nlo-u-dostupni-javnosti

Ukupno 1.600 zapisa o bliskim susretima s NLO-ima koje je Francuska prikupila tijekom posljednjih 50 godina, postalo je otvoreno za javnost. Na internetskoj stranici http//www.cnes-geipan.fr mogu se pročitati svi izvještaji o NLO-u koje je prikupila Francuska nacionalna agencija za svemir. Online arhiva koja će se ažurirati u skladu s novim podacima o NLO-u koji agenciji budu poznati, sadrži slučajeve koje je obrađivala.

"To je prvi takav arhiv u svijetu", kazao je Jacques Patenet, voditelj ureda za proučavanje NLO-a . "Mnoge slučajeve koji su viđeni na više mjesta i imaju više svjedoka ili postoje neki fizički dokazi da su se dogodili, poput spaljenog polja ili su očitani na radaru a nije moguće prepoznati o čemu je riječ, takve shvaćamo vrlo ozbiljno, te njihovom istraživanju pristupamo s puno pažnje", dodao je.

Gotovo 25 posto slučajeva je klasificirano kao 'tip D', što znači da je unatoč vrlo dobrim podacima i kredibilnim svjedocima, Patenetov ured bio suočen s nečim što nije mogao objasniti. Tako je 1981. godine, na jugu Francuske, jedan čovjek koji je radio na polju, prijavio je policiji da čuje neki čudan zvižduk, te da vidi objekt veličine 2.5 metra pedesetak metara udaljen od njegova polja. Objekt je odletio, ali je ostavio tragove na zemlji. Istražitelji su fotografirali mjesto, prikupili uzorke i analizirali sve što su pronašli, ali ni dan danas ne mogu dati zadovoljavajuće objašnjenje onoga što se dogodilo.
 
Nije to što misliš, čovek je sasvim normalan. Srbin je, u Nasi je osoblje zaduženo za red i čistoću, jednom prilikom dok je čistio opazio je u kanti slike koje je neko bacio. Uzeo je i video je da su to svemirski brodovi u pitanju, poneo ih sa sobom. Ja sam videla te fotke, one su prave-pravcate originali, ali razlike između onih koje smo mi videli i tih nisu velike.

Ma daaaj, zaj...s me. Pa to je providno cak i kao shala. Neces valjda da pomislim da si ozbiljna ? E zbog takvih stvari sam ja toliko antiprotivan sumnjivim teorijama.
 

Back
Top