forumasi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
cesto neki forumasi sa krste, iz raznih razloga, otvaraju neke druge forume u odredjenom trenutku, i tamo poizvaju mahom istomisljenike,uz ponekog ''mekseg protivnika". ja sam se obicno uclanjivao,forumasiomalu, i posle odredjenog vremena batalio bih forum zbog neposecenosti. u zadnje vreme su se otvorila dva takva foruma, jedan nazovimo ga "tadicevski" drugi "antitadicevski" dok ovaj prvi, tadicevski jos radi, posecuju ga redovno desetak i vise forumasa, cisto zezanje, vise u upotrebi chat, onaj drugi, "antitadicevski" vec vise od nedelju dana nema vise od jednog ili dva posta. sto je najzalosnije, on koristi placeni hosting, ili kako se vec to zove.
i pitam se zasto ga patriotski blok ne posecuje, kada tamo mogu slobodno pljuvati koga hoce, a to su na pocetku i radili. u cemu je stos? zasto tamo ne otvore po nekoliko naloga i stvore laznu sliku o politckom profilu srbije?? zasto tamo ne izgravaju okorele patriote?
imam jos pitanja, ali o tome cemo kasnije.

Pa ispljuvali su sve što se dalo ispljuvati, fond reči im je ograničen, pošto se svodi samo na psovke i šta dalje? Da počnu medjusobno da se pljuju, a to ne ide.....:mrgreen:
 
cesto neki forumasi sa krste, iz raznih razloga, otvaraju neke druge forume u odredjenom trenutku, i tamo poizvaju mahom istomisljenike,uz ponekog ''mekseg protivnika". ja sam se obicno uclanjivao,forumasiomalu, i posle odredjenog vremena batalio bih forum zbog neposecenosti. u zadnje vreme su se otvorila dva takva foruma, jedan nazovimo ga "tadicevski" drugi "antitadicevski" dok ovaj prvi, tadicevski jos radi, posecuju ga redovno desetak i vise forumasa, cisto zezanje, vise u upotrebi chat, onaj drugi, "antitadicevski" vec vise od nedelju dana nema vise od jednog ili dva posta. sto je najzalosnije, on koristi placeni hosting, ili kako se vec to zove.
i pitam se zasto ga patriotski blok ne posecuje, kada tamo mogu slobodno pljuvati koga hoce, a to su na pocetku i radili. u cemu je stos? zasto tamo ne otvore po nekoliko naloga i stvore laznu sliku o politckom profilu srbije?? zasto tamo ne izgravaju okorele patriote?
imam jos pitanja, ali o tome cemo kasnije.

Patriotski blok je ovde 99 posto da bi pljuvao Siptare i Hrvate. KaD na tom forumu bude kriticna masa Siptara i Hrvata, forum ce zivnuti.
Pazi, ovde da nema Hrvata i Siptara, forum politika bi brzo zamro.
 
Чекај, хоћеш да кажеш да сте већ дали својој "нацији" име Косовари? :lol:

Хоћеш да кажеш да Косовари није географска, већ национална припадност? :hahaha:

Мдај, немој да нас засмејаваш, па да је Косово одвајкада ваше, ваљда бисмо чули негде и некада за тај назив? Или је то Милошевић крив што нисмо? :mrgreen:

Ј6т... :hahaha:

Још мало па ће и "косовски" језик измислити да им то буде "матерњи" :hahaha:

Шалу на страну, просто је невероватно колико далеко су спремни да иду форсирајући глупост :dash:
 
Pa ispljuvali su sve što se dalo ispljuvati, fond reči im je ograničen, pošto se svodi samo na psovke i šta dalje? Da počnu medjusobno da se pljuju, a to ne ide.....:mrgreen:

evo zurim da gledam dnevnik da ne propustim rezimske uspehe, i bujan fond reci kao i opstu kulturu. primere bolje da ne navodim
 
ne dopadati se rec "albanci", pokusavam biti fin, predlazem ti neko ime koje koje tvoj mozak ne odbija po automatizmu.


Ма, допадају ми се Албанци али - у Албанији :lol:

Ј6г, није аутоматизам назвати ствари правим именом... ал' ту имамо проблем - онда се то теби не допада... :aha:
 
i pitam se zasto ga patriotski blok ne posecuje, kada tamo mogu slobodno pljuvati koga hoce, a to su na pocetku i radili. u cemu je stos? zasto tamo ne otvore po nekoliko naloga i stvore laznu sliku o politckom profilu srbije?? zasto tamo ne izgravaju okorele patriote?
imam jos pitanja, ali o tome cemo kasnije.

Zato sto je izuzetno glupo diskutovati sa istomisljenicima. To samo pokazuje koliko su ti na tom posecenijem forumu ograniceni kad vole da im se polemika svodi na medjusobno podrzavanje i slaganje bez kontraargumenata. To ti je kao da igras fudbalicu sam sa sobom pa ti se sav takmicarski zhar svede na to da pretrcis sa jedne na drugu stranu lopte da bi izgledalo kao da se igraju dvojica.:roll:
 
Zato sto je izuzetno glupo diskutovati sa istomisljenicima. To samo pokazuje koliko su ti na tom posecenijem forumu ograniceni kad vole da im se polemika svodi na medjusobno podrzavanje i slaganje bez kontraargumenata. To ti je kao da igras fudbalicu sam sa sobom pa ti se sav takmicarski zhar svede na to da pretrcis sa jedne na drugu stranu lopte da bi izgledalo kao da se igraju dvojica.:roll:

Pa nije bas tako...Bio je pun dok su imali koga da vredjaju......:think:

A od tada - tajac.

To valjda nesto govori o profilu (takvih) forumasa.....kojih nazalost, ima i ovde.

@ tema


No, kao sto neko rece, kakav je to "patriotizam" kad se "ne vidi"...?
 
Bademe...

Katanac.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top