forumasi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
cesto neki forumasi sa krste, iz raznih razloga, otvaraju neke druge forume u odredjenom trenutku, i tamo poizvaju mahom istomisljenike,uz ponekog ''mekseg protivnika". ja sam se obicno uclanjivao,forumasiomalu, i posle odredjenog vremena batalio bih forum zbog neposecenosti. u zadnje vreme su se otvorila dva takva foruma, jedan nazovimo ga "tadicevski" drugi "antitadicevski" dok ovaj prvi, tadicevski jos radi, posecuju ga redovno desetak i vise forumasa, cisto zezanje, vise u upotrebi chat, onaj drugi, "antitadicevski" vec vise od nedelju dana nema vise od jednog ili dva posta. sto je najzalosnije, on koristi placeni hosting, ili kako se vec to zove.
i pitam se zasto ga patriotski blok ne posecuje, kada tamo mogu slobodno pljuvati koga hoce, a to su na pocetku i radili. u cemu je stos? zasto tamo ne otvore po nekoliko naloga i stvore laznu sliku o politckom profilu srbije?? zasto tamo ne izgravaju okorele patriote?
imam jos pitanja, ali o tome cemo kasnije.

Zato sto su oni patriote zbog drugih a ne zbog sebe.
 
Ево ти, сам си дао одговор на своје питање... Адем пита - Адем одговара :lol:

Еее, ал' теби није поента да "схватиш" патриоте, него пљувачина коју ћеш да изазовеш а и сам допринесеш истој, онако на твој начин - увијено, "из заседе" (а свима очигледно :lol:)

Проваљен си Адеме, одавно... сад се само копрцаш :lol:

ima nesto sto si pogresno shvatila.
tacno je sto sam rekao, mislim svadja ... sa nekim se slazes, sa nekim svadjas i vreme prolazi. a to je "poenta" forumasenja. recimo na onom forumu, napad na forumasicu je bio izrazito bezobrazan, coporativan... zasto? ako vec zele imati istomisljenika?? ako su hteli da je oteraju, jer nije iz njihove grupe, zasto se onda forum "gasi",zasto niko vise ne postuje na njemu? razumes sada sta hocu da kazem?
ovo je ono glavno
 
ima nesto sto si pogresno shvatila.
tacno je sto sam rekao, mislim svadja ... sa nekim se slazes, sa nekim svadjas i vreme prolazi. a to je "poenta" forumasenja. recimo na onom forumu, napad na forumasicu je bio izrazito bezobrazan, coporativan... zasto? ako vec zele imati istomisljenika?? ako su hteli da je oteraju, jer nije iz njihove grupe, zasto se onda forum "gasi",zasto niko vise ne postuje na njemu? razumes sada sta hocu da kazem?
ovo je ono glavno


Зато што нису звали мене! :rtfm:

А откуд ти знаш да се гаси? И овде на Крсти је понекад мртво, па никад ником не би пало на памет да изјави да се Крста гаси... :roll:

Него, изгледа, што је баби мило... (знаш наставак) :lol:
 
Зато што нису звали мене! :rtfm:

А откуд ти знаш да се гаси? И овде на Крсти је понекад мртво, па никад ником не би пало на памет да изјави да се Крста гаси... :roll:

Него, изгледа, што је баби мило... (знаш наставак) :lol:

izgleda da ne ispunjavas uslov pravog patriote:hahaha::hahaha::hahaha:
rekao sam,za nedelju dana, jedan ili dva posta. ako zelis proveri.
na desetak foruma na kojima sam bio, krsta je jedina koja moze temu od pre par sati da prebaci na trecu stranu. ponekad mi tako promakne dobra tema, ali toliko o dosadi na krsti.
 
И од свих тих силних исписаних постова и тема колко коментара ти је остало у сећању у последње време? Ил ај да кажем овако колико коментара си препоручио неком другом да га прочита као квалитетан?

На Крстарици изузетно ретко пишем. Једино што прегледам наслове тема и то је то.
 
И од свих тих силних исписаних постова и тема колко коментара ти је остало у сећању у последње време? Ил ај да кажем овако колико коментара си препоручио неком другом да га прочита као квалитетан?

На Крстарици изузетно ретко пишем. Једино што прегледам наслове тема и то је то.

ne previse. ali ako mi nesto ostane u secanju, onda je to vezano obicno uz humor, neka dosetka, neka vickasta poruka sa reputacije. to ti je isto kao sedis ceo dan sa drugom i razgovarate...i na kraju sve se svede na par recinica, neki vic koji je izmami osmeh... makar je to tako kod mene.
 
Да преведем ја то на Србски језик ала Веља Илић : Крстарица је добра за форумска подјебавања.

Ал да ти каже Калуђер, чак ни за то више.
А ово је реченица коју си написао пре пола године:

"primetio sam nesto...
ne dao bog da nekog forumasa pohvalim, zbog interesantnioh tema, duhovitih odgovora isl. on odmah dobije crveni, a neki bogme i trajan ban. zasto li je to tako ne znam"

А ја одавно већ ако нешто интерсантно и изнађем на Крстарици, обавезно тај текст ил коментар, штоб се рекло немачки, Шпајхерујем јел знам да ће бити обрисано.

Ил у преводу овде би и Нушић и Буковски бановани били.
 
Да преведем ја то на Србски језик ала Веља Илић : Крстарица је добра за форумска подјебавања.

Ал да ти каже Калуђер, чак ни за то више.
А ово је реченица коју си написао пре пола године:

"primetio sam nesto...
ne dao bog da nekog forumasa pohvalim, zbog interesantnioh tema, duhovitih odgovora isl. on odmah dobije crveni, a neki bogme i trajan ban. zasto li je to tako ne znam"

А ја одавно већ ако нешто интерсантно и изнађем на Крстарици, обавезно тај текст ил коментар, штоб се рекло немачки, Шпајхерујем јел знам да ће бити обрисано.

Ил у преводу овде би и Нушић и Буковски бановани били.

ebi ga. ja sam vise puta rekao, krstarica jeste dobra za ubijanje vremena. sedis u toploj sobi, pohebavas kako ti rece, iako nista zloanmerno, ali cisto da bude zanimljivije. cujes sve moguce vesti, znaci bolje nego Tv ili novine. cujes bisere na kojima bi ti pozavideo i onaj ripli, ponekad se toliko smejem da se ukucani pitaju sta mi je. nisam ovde da menjam svet, niti da prodajem mooda za burege.
moj najevci "domet" ili zelja je evntualno ako neko kaze javno ili na PP.da je makar malo promeio misljenje o kosovu, o albancima, da ne jedemo ljude i sl. , ako ne, nikom nista. inace, smeh je zdrav, a toga na krsti ima dosta.
 
ebi ga. ja sam vise puta rekao, krstarica jeste dobra za ubijanje vremena. sedis u toploj sobi, pohebavas kako ti rece, iako nista zloanmerno, ali cisto da bude zanimljivije. cujes sve moguce vesti, znaci bolje nego Tv ili novine. cujes bisere na kojima bi ti pozavideo i onaj ripli, ponekad se toliko smejem da se ukucani pitaju sta mi je. nisam ovde da menjam svet, niti da prodajem mooda za burege.
moj najevci "domet" ili zelja je evntualno ako neko kaze javno ili na PP.da je makar malo promeio misljenje o kosovu, o albancima, da ne jedemo ljude i sl. , ako ne, nikom nista. inace, smeh je zdrav, a toga na krsti ima dosta.
To jeste pošto ne pratim medije,uglavnom ni online,ovde saznaš i šta treba i šta ne treba.Mana je što često više publiciteta dobiju trivijalne vesti gde se tema okrene na zahebanciju a stvarno važne stvari potonu na treću ili četvrtu stranu.
Delimično jesam.
 
moj najevci "domet" ili zelja je evntualno ako neko kaze javno ili na PP.da je makar malo promeio misljenje o kosovu, o albancima, da ne jedemo ljude i sl. , ako ne, nikom nista. inace, smeh je zdrav, a toga na krsti ima dosta.

Заш, Ајдеми, ми добро познајемо Албанце, и знамо да не једу људе, али исто тако знамо ко су и колико вреде, знамо рецимо, како су завршавали школе када то није био проблем ни чобанима са планина, где су могли да добију докторате. За ту врсту пропаганде иди на холандски форум или на неко друго место где вас не познају па им певај песме.
 
ebi ga. ja sam vise puta rekao, krstarica jeste dobra za ubijanje vremena. sedis u toploj sobi, pohebavas kako ti rece, iako nista zloanmerno, ali cisto da bude zanimljivije. cujes sve moguce vesti, znaci bolje nego Tv ili novine. cujes bisere na kojima bi ti pozavideo i onaj ripli, ponekad se toliko smejem da se ukucani pitaju sta mi je. nisam ovde da menjam svet, niti da prodajem mooda za burege.
moj najevci "domet" ili zelja je evntualno ako neko kaze javno ili na PP.da je makar malo promeio misljenje o kosovu, o albancima, da ne jedemo ljude i sl. , ako ne, nikom nista. inace, smeh je zdrav, a toga na krsti ima dosta.

Да то ти верујем да си зато овде, ти му дођеш као неки "мерач српског јавног мнења за шиптарску ствар" (без увреде, не могу да напишем - албанску, јер албанска ствар је Албанија, а не Косово).
Јел' то после прослеђујеш надлежнима да виде кад да крену с неком акцијом?

Или чисто да се удружиш са Хрватима и муслиманима, па заједничким снагама пљујете по Србији и Србима?

Баш се (у)лудо забављаш на Крсти... :lol:
 
Meni je forum (bilo koji) cista zabava.Zato me i ne pogadjaju provokacije na nacionalnoj osnovi.Jesi patriota,nisi,ja sam veci,....ima zanimljivih,ima i provokativnih komentara ali je virtuelno,ne mozes da dohvatis ''neprijatelja'' za pevalicu...tako da me to ratovanje ne tangira.
 
Да то ти верујем да си зато овде, ти му дођеш као неки "мерач српског јавног мнења за шиптарску ствар" (без увреде, не могу да напишем - албанску, јер албанска ствар је Албанија, а не Косово).
Јел' то после прослеђујеш надлежнима да виде кад да крену с неком акцијом?

Или чисто да се удружиш са Хрватима и муслиманима, па заједничким снагама пљујете по Србији и Србима?

Баш се (у)лудо забављаш на Крсти... :lol:

ako su albanci u albaniji, onda su na kosovu kosovari. meni je i to sasvim OK.
zezao bih ja ponekad i ostale, ali to ne radim iz dva razloga, prvi, malo ih je. drugi, mahom su pristojne i fer osobe. i da naglasim,nije da se zasluzuje neki od njih ponekad, ali.... rekoh
 
ako su albanci u albaniji, onda su na kosovu kosovari. meni je i to sasvim OK.
zezao bih ja ponekad i ostale, ali to ne radim iz dva razloga, prvi, malo ih je. drugi, mahom su pristojne i fer osobe. i da naglasim,nije da se zasluzuje neki od njih ponekad, ali.... rekoh

Ако су Косовари становници КОсова, то онда значи да су Косовари и - Срби на Косову, а кад се говори о "шиптарској ствари" мисли се конкретно на жељу Шиптара да се одвоје од Србије. Срби (ни на Косову ни у остатку Србије) то не желе.

Е сад ако вам је назив Косовар превише уопштен, а на Шиптар се вређате, смислите онда неки трећи назив који ће карактерисати само Шиптаре на Косову.

Ионако вам сва та мука око доказивања ваше "прастаре нације којој Косово одвајкада припада", ускоро неће вредети ни пишљива боба... ;) :lol:
 
Ако су Косовари становници КОсова, то онда значи да су Косовари и - Срби на Косову, а кад се говори о "шиптарској ствари" мисли се конкретно на жељу Шиптара да се одвоје од Србије. Срби (ни на Косову ни у остатку Србије) то не желе.

Е сад ако вам је назив Косовар превише уопштен, а на Шиптар се вређате, смислите онда неки трећи назив који ће карактерисати само Шиптаре на Косову.

Ионако вам сва та мука око доказивања ваше "прастаре нације којој Косово одвајкада припада", ускоро неће вредети ни пишљива боба... ;) :lol:

kosovari sa belim kapicama

separatisticki deo kosovara

kosovari zapadne orijentacije

tvoji [ademovi] kosovari
ps. zavisi da li se meni obracas ili ne...
 
cesto neki forumasi sa krste, iz raznih razloga, otvaraju neke druge forume u odredjenom trenutku, i tamo poizvaju mahom istomisljenike,uz ponekog ''mekseg protivnika". ja sam se obicno uclanjivao,forumasiomalu, i posle odredjenog vremena batalio bih forum zbog neposecenosti. u zadnje vreme su se otvorila dva takva foruma, jedan nazovimo ga "tadicevski" drugi "antitadicevski" dok ovaj prvi, tadicevski jos radi, posecuju ga redovno desetak i vise forumasa, cisto zezanje, vise u upotrebi chat, onaj drugi, "antitadicevski" vec vise od nedelju dana nema vise od jednog ili dva posta. sto je najzalosnije, on koristi placeni hosting, ili kako se vec to zove.
i pitam se zasto ga patriotski blok ne posecuje, kada tamo mogu slobodno pljuvati koga hoce, a to su na pocetku i radili. u cemu je stos? zasto tamo ne otvore po nekoliko naloga i stvore laznu sliku o politckom profilu srbije?? zasto tamo ne izgravaju okorele patriote?
imam jos pitanja, ali o tome cemo kasnije.

‚‚Krsta‚‚ only:ok::ok:
 
cesto neki forumasi sa krste, iz raznih razloga, otvaraju neke druge forume u odredjenom trenutku, i tamo poizvaju mahom istomisljenike,uz ponekog ''mekseg protivnika". ja sam se obicno uclanjivao,forumasiomalu, i posle odredjenog vremena batalio bih forum zbog neposecenosti. u zadnje vreme su se otvorila dva takva foruma, jedan nazovimo ga "tadicevski" drugi "antitadicevski" dok ovaj prvi, tadicevski jos radi, posecuju ga redovno desetak i vise forumasa, cisto zezanje, vise u upotrebi chat, onaj drugi, "antitadicevski" vec vise od nedelju dana nema vise od jednog ili dva posta. sto je najzalosnije, on koristi placeni hosting, ili kako se vec to zove.
i pitam se zasto ga patriotski blok ne posecuje, kada tamo mogu slobodno pljuvati koga hoce, a to su na pocetku i radili. u cemu je stos? zasto tamo ne otvore po nekoliko naloga i stvore laznu sliku o politckom profilu srbije?? zasto tamo ne izgravaju okorele patriote?
imam jos pitanja, ali o tome cemo kasnije.

A zasto sam obavezna da budem "nesto"?
Mrzim namete, ne volim da se svrstavam u gomilu ljudi i da sam u obavezi da delim misli i stavove sa tom gomilom, ne volim ni podelu na patriote i demokrate...podela ne moze da bude dalja od istine, poznajem forumaskog patriotu koji zeli da klisne iz zemlje prvom prilikom i demokratu koji bi poginuo za Srbiju i gde je onda tu istina? Nema je...dakle, patriotizam i demokratija na forumima imaju sasvim drugacije znacenje nego u knjigama.

Kako ne volim namete ponekad se slozim sa jednim taborom a ponekad sa drugim, misljenje valjda zasnivam na licnim procenama a ne na osnovu glasackog listica...:mrgreen:
 
kosovari sa belim kapicama

separatisticki deo kosovara

kosovari zapadne orijentacije

tvoji [ademovi] kosovari
ps. zavisi da li se meni obracas ili ne...


Чекај, хоћеш да кажеш да сте већ дали својој "нацији" име Косовари? :lol:

Хоћеш да кажеш да Косовари није географска, већ национална припадност? :hahaha:

Мдај, немој да нас засмејаваш, па да је Косово одвајкада ваше, ваљда бисмо чули негде и некада за тај назив? Или је то Милошевић крив што нисмо? :mrgreen:

Ј6т... :hahaha:
 
Чекај, хоћеш да кажеш да сте већ дали својој "нацији" име Косовари? :lol:

Хоћеш да кажеш да Косовари није географска, већ национална припадност? :hahaha:

Мдај, немој да нас засмејаваш, па да је Косово одвајкада ваше, ваљда бисмо чули негде и некада за тај назив? Или је то Милошевић крив што нисмо? :mrgreen:

Ј6т... :hahaha:

ne dopadati se rec "albanci", pokusavam biti fin, predlazem ti neko ime koje koje tvoj mozak ne odbija po automatizmu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top