Formula 1

ma pred majami cini mi se i vetel negodovo, navodno stao na stranu hamiltona, rekavsi da je to cista glupost...fudbal, rukomet, kosarka, vaterpol i slicni sportovi apsolutno mogu da razumijem da se zabrani bilo koja vrsta nakita...al zamisli u tenisu da zabranis, cisto ludilo jer nemas susreta sa protivnikom..e tako isto i F1..jednostavno drkaju i ko da zele unistiti F1.
 

Berni Eklston uhapšen u Brazilu​


1653580273970.png


Kako Rojters javlja nekadašnji vlasnik Formule 1 Berni Eklston uhapšen je u Brazilu.

Britanac je priveden u sredu kasno uveče jer je prilikom ukrcavanja u privatan avion kojim je trebalo da putuje za Švajcarsku, u njegovom prtljagu pronađen pištolj za koji nije imao dozvolu, prenosi SK.

Eklston je policiji priznao da poseduje pištolj, ali je rekao da nije znao da je u tom trenutku u njegovom prtljagu.


On je posle saslušanja platio kauciju, posle čega mu je dozvoljeno da otputuje u Švajcarsku.

Eklston (91) je oženjen Brazilkom Fabijanom Eklston, koja je potpredsednica FIA i članica Svetskog saveta za motorni sport. Oni su u maju zajedno prisustvovali nekoliko događaja koji se održavaju u ovoj južnoameričkoj državi, uključujući i lokalnu trku automobila u selu, koje se nalazi u blizini Sao Paula.

https://www.danas.rs/sport/berni-eklston-uhapsen-u-brazilu/
 

Četvorostruki šampion Sebastijan Fetel se povlači na kraju sezone​


Fetel je rekao da je dugo razmišljao pre nego što je doneo ovakvu odluku.
Četvorostruki svetski šampion Sebastijan Fetel povlači se iz Formule 1 na kraju ove sezone.

lg.php

Ovaj 35-godišnjak je rekao da je odluka bila „teška" i da je „proveo mnogo vremena razmišljajući o tome".

Nemac je rekao da će „odvojiti više vremena da razmisli na šta će se sledeće usredsrediti".

Dodao je da mu je prioritet da provedi više vremena sa porodicom.

https://www.021.rs/story/BBC/312633...astijan-Fetel-se-povlaci-na-kraju-sezone.html
 
Problem sa Formulom 1 je u tome što tu više nema trkanja. Godinama.
Ferštapen je stvarno sjajan talentovani vozač ali 10+ godina se u toku jedne sezone jedan vozač trka sam sa sobom. Ali ne zbog toga što je jedini koji ume da vozi.
 
Hamilton u Ferrariju od 2025 ..Sviđa mi se kombinacija vozaca pitanje je da li mogu napraviti bolid ili je Hamilton sa svojom skromnom platicom doveden bas iz tog razloga .😄
 
Hamilton u Ferrariju od 2025 ..Sviđa mi se kombinacija vozaca pitanje je da li mogu napraviti bolid ili je Hamilton sa svojom skromnom platicom doveden bas iz tog razloga .😄
Ne verujem da ce 2025. uraditi nesto jer je RB ispred svih sto se tice ove generacije ali od '26. bi mogao da se bori za titulu.
 

Back
Top