Football Manager 2007

Pa da ne treniraju...znaci kad se zavrsi sezona da ih odmorim sve jedno 20 dana???.....kako sam se zajebao zaboravih da otkazem koromanu ugovor i otisoa kao 7 dana na odmor i ladno mi dosao....sta su sad sa njim koji ce mi djavo a roknuo sam 2.1 mil za njega...uzeo sam titulu ,ali sam kup pukao u finalu od partizana....imam preeevishe povreda ,stalno je neko povredjen imate li i vi slican problem?

Purke je extra --igrach lige,doveo sam dva ST za koje kazu da ce biti extra neki Andarade valjda klinac i neki bugarin zaboravi prezime,ailtona teream ali niko ga nece,sad cu i ******* da oteram i da vidim da i koromana oteram.POrobacu nekog od to dvoje da dovedem sto si mi napisao,ali mi je guzva u napaadu....kao i u celom timu :) Aj napisi mi ako znas za te treninge....
 
Брате, кад је зимска и летња пауза, шибај Аеробик и Снагу на ХАЈ за све, па врати на Медијум неких 10 дана пре прве утакмице!
А што се тиче одмора не треба ти ту ништа да радиш они сами имају фиксирану кад иду на одмор!
 
da da video sam za odmor kad sam zavrsio prvu sezonu...uzeo sam titulu npravio mocan tim i onda kao po obicaju poceo da redjam neresene sa debilnim klubovima tipa kuci zemun i csk pivara i izgubi od st.etieba u LS i batalio...tako to mene drzi par dana i smuchi mi se posto ne da je nerealno negoooo nemam rechi
 
Sheep:
kad smo vec kod treinera,ima li neki bas za fudbal menadjer?-----jedva cekam da izadje 2008
Nema nijedan za football manager ali mozes da krades pare drugim klubovima:npr.
ako igras sa naprimer barcelonom,ides na optons new manager(ili new user)i uzmes neki klub(najbolje chelsea posto ima najvise para)i dadnes sve pare za nekog igraca iz barce koji ti netreba.Na taj naci mozes da uzimas pare ili da dovodis igrace a da pritom ne potrosis ni dinara.
 
XE NIJE TO NISHTA JA SAM IGRAO SA RADNICKIM IZ NISA ODIGRAO SAM 13 SEZONA I ZA TO WREME OSWOJIO 4 PUTA LIGU SAMPIONA JEDNA OD POBEDA BILA JE NAD MANCHESTEROM !!!! KADA NEKO TO URADI SA TMOM ISTOG RANGA NEK SE JAWI !!! SKIDAM MU KAPU !!!! POZZ ZA FANOWE FM-a !!!!
 
darko__93:
XE NIJE TO NISHTA JA SAM IGRAO SA RADNICKIM IZ NISA ODIGRAO SAM 13 SEZONA I ZA TO WREME OSWOJIO 4 PUTA LIGU SAMPIONA JEDNA OD POBEDA BILA JE NAD MANCHESTEROM !!!! KADA NEKO TO URADI SA TMOM ISTOG RANGA NEK SE JAWI !!! SKIDAM MU KAPU !!!! POZZ ZA FANOWE FM-a !!!!

Eto zasto je nerealan...ne bi sa tim timom treba da osvojis LS bar 20 godina...a prvenstvo bar 4-5....
 
skyhook:
Eto zasto je nerealan..


Ja јуче са Звездом освојио ЛШ (сезона 2011/20012), радости нема краја, огузио Ман Јунајтед 3:0 у финалу, сва три Николас Милан, сад могу мирно на починак и да чекам следећег менаџера!
Видите екипу и плачите!

GK: Darko Ristic
DR: Branislav Ivanovic
DL: Para
DC: Milan Stepanov
DC: Vedran Corluka

MR: Dusan Basta
ML: Andres Guardado
MC: Maximiliano Moralez (Dejan Milovanovic)
MC: Freddy Guarin

FC: Nicolas Millan
FC: Andre Duarte (Pedro Junior)
 
darko__93:
XE NIJE TO NISHTA JA SAM IGRAO SA RADNICKIM IZ NISA ODIGRAO SAM 13 SEZONA I ZA TO WREME OSWOJIO 4 PUTA LIGU SAMPIONA JEDNA OD POBEDA BILA JE NAD MANCHESTEROM !!!! KADA NEKO TO URADI SA TMOM ISTOG RANGA NEK SE JAWI !!! SKIDAM MU KAPU !!!! POZZ ZA FANOWE FM-a !!!!


Ima tolio ljudi koji vole da se hvale kako su presli ovo ono.Ja ti licno neverujem a ako oces da dokazes daj screenshotove da vidimo koja je sezona, daj screenshot od onga (liga sampiona) pa ono past winers da vidimo kako si i koliko si ti puta osvoji ligu sampiona.Kad to uradis onda cu da ti skinem kapu i da poverujem.Nije menadzer bas toliko nerealan.Ustvari jeste ali bi za to sto si ti navodno uradio trebalo duplo vise sezona....
 
Е људи шта серете толико, па нормално да је нереалан менаџер, а која игра па и јесте!
Кад би била реална ко би је па играо, људи би изуједали ЦД после 2 сата играња, ја сам обожавао стари менаџер 2001-02, баш због тога, што сам напамет знао цео тим који можеш да купиш за 2 милиона, и за 2 године све освојиш, све што се може освојити!!!
Коме није реалан, нек игра пасијанс он је за такве пензосе и џангризавце!!!

ПОЗЗ МЕНАЏЕРИ!!!
 
А што се тога тиче да ови играчи не би дошли у Звезду, могу да потпишем да би, и то певајући кад би Звезда имала кинте колико има у овој сезони коју ја играм!

Е једина моја примедба због које би смарао и дан и ноћ ликове који су направили игру, је то што Звезди на дербију буде пун стадион, а у ЛШ у пола мање!
 
Па исто тако и ја, 23 и кусур, али играм са Ајаксом, Миланом, Манчестером и Реалом и нема никад више од 40!
То ми иде на ... невиђено! А највише што сам зарадио на картама на једној текми је 700 сомића!
 
Ако узмеш челизи или неки добар клуб и намлатиш брука паре за неких 10-12 сезона, наравно ако задњих 5 будеш неприкосновен у Европи, почну да граде стадион који се зовве исто као и ти!
Нпр Пера Перић арена!!!
 

Slične teme


Back
Top